Zoekresultaten "110 374 001"
Geluidsensor, Met afdichtring
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 14 x 1,25, Set
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Hoeveelheid | Set |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 14 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
B00
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 80 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 315 |
| Koudstartstroom EN (A) | 800 |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S5A AGM |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Pluspool rechts, AGM accu, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 80 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 315 |
| Koudstartstroom EN (A) | 800 |
| Batterij/accu | Pluspool rechts, AGM accu |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 1 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met verbindingsplaat, Platte stekker, 5 x 6,3 mm, Wisselaar
| Temperatuurbereik tot [°C] | +85 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Diepte [mm] | 27,5 |
| Hoogte [mm] | 21,5 |
| Breedte [mm] | 27,5 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aansluittechniek | 5 x 6,3 mm |
| Aantal contacten | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 30, 20 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met verbindingsplaat, Platte stekker, 5 x 6,3 mm, Wisselaar
| Temperatuurbereik tot [°C] | +80 |
| Temperatuur van [°C] | -30 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Diepte [mm] | 27 |
| Hoogte [mm] | 26 |
| Breedte [mm] | 27 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aansluittechniek | 5 x 6,3 mm |
| Aantal contacten | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 40, 30 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 80 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 315 |
| Koudstartstroom EN (A) | 800 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
| Weerstand [Ohm] | 233 |
| Stroomsterkte [A] | 10, 22 |
| Dikte [mm] | 28 |
| Lengte [mm] | 26 |
| Breedte [mm] | 28 |
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Spanning (Volt) | 24 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geluidsensor, Zonder kabel, Ovaal
| Spanning (Volt) | 12 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Werkkontakt, Wisselaar
| Temperatuurbereik tot [°C] | 85 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 60 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
- -19%
Werkkontakt, Wisselaar
| Temperatuurbereik tot [°C] | 85 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 40 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
- -11%
Zwart, Wisselaar, Kunststofbehuizing, Wisselstroomdynamo
| Behuizingskleur | Zwart |
| Weerstand [Ohm] | 90 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Relaisfunctie | Wisselstroomdynamo |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
- -21%
Zwart
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kleur | Zwart |
| Stroomsterkte [A] | 40 |
- -7%
K20TT, 98079-5614E, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | K20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 98079-5614E |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Q20TT, 98079-56158, Removable SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | Q20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 98079-56158 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Werkkontakt
| Aantal contacten | 4 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met houder
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Relaisnummer | 645, 644, 643, 373, 370, 214, 208, 204, 77, 53, 24, 17, 15 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wisselaar
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Aantal contacten | 5 |
| Ohmse weertand [A] | 40 |
| Nominale stroom [A] | 40 |
| Capacitieve belasting [A] | 5 |
| Inductieve spanning [A] | 15 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +125 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -25%
Geluidsensor, Zonder kabel, zwart
| Spanning (Volt) | 12 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
AIRCO VERDAMPER Arrière 217x205x90
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco voor en achter |
| Verwarming / Koeling | Voor voertuigen met 2e verdamper |
| Uitlaatdiameter [mm] | 11,7 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 14,4 |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Inbouwplaats | Achter |
| Netlengte [mm] | 217 |
| Netbreedte [mm] | 205 |
| Netdiepte [mm] | 90 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Zwart, Wisselaar, Kunststofbehuizing, Met houder
| Behuizingskleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 5 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Relaisfunctie | Wisselstroomdynamo |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Weerstand [Ohm] | 79 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Dikte [mm] | 24 |
| Lengte [mm] | 27 |
| Breedte [mm] | 27 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Werkkontakt
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Dikte [mm] | 21 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Lengte [mm] | 27 |
| Breedte [mm] | 27 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Lengte [mm] | 47 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Q20TT, 22401-V5016, Removable SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | Q20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 22401-V5016 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 32 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Aantal contacten | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Spanning (Volt) | 24 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VISTEON, Aluminium, Met pakkingen, Zonder expantieklep
| Voor fabrikant | VISTEON |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder expantieklep |
| Netlengte [mm] | 270 |
| Netbreedte [mm] | 208 |
| Netdiepte [mm] | 92 |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
87A, paars
| Klem | 87A, 86, 85, 30 |
| Behuizingskleur | Paars |
| Aantal gebruikte contacten | 5 |
| Kleur | Geel |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met houder, Ruitenwisser, Ventilator, verwarming-/airco, Claxon
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,20 |
| Nettogewicht [g] | 29 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Nominale stroom [A] | 40 |
| Russtroom [mA] | 15 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal contacten | 5 |
| Relaisfunctie | Ruitenwisser, Ventilator, verwarming-/airco, Claxon, Achterruitwisser, Raamopener, Verwarmd achterruit, Dimlicht |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
