Zoekresultaten "110 352 001"
Ingebouwd, GFK (met glasvezel versterkte kunststof), Met 2 aansluitingen voor thermoschakelaar, Kunststofbehuizing
| Monteerwijze | Ingebouwd |
| Behuizingsmateriaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Openingstemperatuur | 87 |
| Verwarming / Koeling | Met 2 aansluitingen voor thermoschakelaar |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met temperatuursensor, Met pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met thermostaat, Met schroeven |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Beugel wisserblad zonder spoiler, Set
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 400 |
| Lengte 2 [mm] | 400 |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met verbindingsplaat, Platte stekker, 5 x 6,3 mm, Wisselaar
| Temperatuurbereik tot [°C] | +85 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Diepte [mm] | 27,5 |
| Hoogte [mm] | 21,5 |
| Breedte [mm] | 27,5 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aansluittechniek | 5 x 6,3 mm |
| Aantal contacten | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 30, 20 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met verbindingsplaat, Platte stekker, 5 x 6,3 mm, Wisselaar
| Temperatuurbereik tot [°C] | +80 |
| Temperatuur van [°C] | -30 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Diepte [mm] | 27 |
| Hoogte [mm] | 26 |
| Breedte [mm] | 27 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aansluittechniek | 5 x 6,3 mm |
| Aantal contacten | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 40, 30 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 3-massa elektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13519 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 3-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Extra |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -42%
K20TT, 5960K1, Removable SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | K20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 5960K1 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,85 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Weerstand [Ohm] | 233 |
| Stroomsterkte [A] | 10, 22 |
| Dikte [mm] | 28 |
| Lengte [mm] | 26 |
| Breedte [mm] | 28 |
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Spanning (Volt) | 24 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Nettogewicht [g] | 95 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,00 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 68,0 |
| Hoogte [mm] | 115,0 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 16 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
- -51%
IK16TT, 101-000-049AC, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IK16TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 101-000-049AC |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -39%
Werkkontakt, Wisselaar
| Temperatuurbereik tot [°C] | 85 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 40 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
- -11%
Werkkontakt, Wisselaar
| Temperatuurbereik tot [°C] | 85 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 60 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
- -19%
Met behuizing, Met pakkingen
| Openingstemperatuur | 87 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zwart, Wisselaar, Kunststofbehuizing, Wisselstroomdynamo
| Behuizingskleur | Zwart |
| Weerstand [Ohm] | 90 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Relaisfunctie | Wisselstroomdynamo |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
- -21%
Zwart
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kleur | Zwart |
| Stroomsterkte [A] | 40 |
- -7%
Met behuizing, Met temperatuursensor, Met afdichtring
| Openingstemperatuur | 87 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met temperatuursensor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 1-massa elektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13407 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Super |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Beugel wisserblad zonder spoiler, Set
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 400 |
| Lengte 2 [mm] | 400 |
| Hoeveelheid | Set |
- -87%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met 2 aansluitingen voor thermoschakelaar, Kunststofbehuizing, Met pakking
| Verwarming / Koeling | Met 2 aansluitingen voor thermoschakelaar |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Werkkontakt
| Aantal contacten | 4 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met houder
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Relaisnummer | 645, 644, 643, 373, 370, 214, 208, 204, 77, 53, 24, 17, 15 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wisselaar
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Aantal contacten | 5 |
| Ohmse weertand [A] | 40 |
| Nominale stroom [A] | 40 |
| Capacitieve belasting [A] | 5 |
| Inductieve spanning [A] | 15 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +125 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -25%
Binnen, Achteras, Rubbermetaallager, voor enkelvoudigedraagarm
| Inbouwplaats | Binnen, Achteras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor enkelvoudigedraagarm |
| Hoogte [mm] | 38 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 39,6 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Wisselaar, Centrale elektriciteit
| Weerstand [Ohm] | 112 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 85 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Relaisfunctie | Centrale elektriciteit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
- -29%
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Wisselaar, Kunststofbehuizing, Met houder
| Behuizingskleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 5 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Relaisfunctie | Wisselstroomdynamo |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Weerstand [Ohm] | 79 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert, Met afdichtring
| Per twee vervangen | |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 115 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Diameter o-ring [mm] | 79 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met afdichtring
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 144 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 85 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Dikte [mm] | 24 |
| Lengte [mm] | 27 |
| Breedte [mm] | 27 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
