Zoekresultaten "110 202 001"
M14 x 1,25, 1-massa elektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13460 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode, Met kegelvormige zitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 25 |
| Aanvullende informatie | Super |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met kegelvormige zitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,2 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met kegelvormige zitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 25 |
| Technisch informatienummer | 14 KR-8 MUV |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 14 x 1,25, 20,8
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
M 14 x 1,25, 20,8, Set
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Hoeveelheid | Set |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driedelig, 21.3x24.1, met synthetisch vet, Met koppelingdrukplaat
| Meerdelig | Driedelig |
| Aantal tanden | 21 |
| Spiebaan | 21.3x24.1 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet, Met koppelingdrukplaat, Met koppelingsdruklager |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koppelingsplaat |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 242 |
| Koppelingsvoering buitendiameter 1 [mm] | 242 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 25,0 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -32%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 25,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
- -51%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 25,0 |
- -44%
K20TT, 5960K1, Removable SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | K20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 5960K1 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,85 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
- -50%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 25,0 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Chroom-Mangaan-Nikkelstaal, Bi-metaal, Klepsteeleind gehard, Verchroomde klepsteel
| Lengte [mm] | 101,8 |
| Materiaal | Chroom-Mangaan-Nikkelstaal, Bi-metaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Klepsteeleind gehard, Verchroomde klepsteel |
| Klepschijfdiameter [mm] | 28 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 6 |
| Klepzittinghoek [graden] | 45 |
| Klepsteelmateriaal | Chroom Siliciumstaal |
| Aantal groeven | 3 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
- -24%
M14 x 1,25, 16 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ITV16TT, Solid SAE, M14x1.25, 16 mm
| Alternatief artikel | ITV16TT |
| Brutogewicht [g] | 48 |
| Gewicht [g] | 45 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 25 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
-, Solid SAE, M14x1.25, 16 mm
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 47 |
| Gewicht [g] | 44 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 25 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium TT |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 5,3 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 2-massa elektrode, Platium-middelelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -34%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -35%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -26%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -49%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 25,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -38%
Kunststof, ZA2701A1
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Voor fabrikantnummer | ZA2701A1 |
| Gatdiameter [mm] | 27 |
- -13%
Kunststof, ZA2701A1
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Voor fabrikantnummer | ZA2701A1 |
| Gatdiameter [mm] | 27 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3000 951 258
| Alternatieve reparatieset | 3000 951 258 |
| Diameter [mm] | 242 |
| Aantal tanden | 21 |
| Aantal bevestigingsboringen aan koppelingsdruklager | 3 |
| Aanvullende informatie | Kit plus CSC |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3000 951 538, 21,4x24,2-21N
| Alternatieve reparatieset | 3000 951 538 |
| Diameter [mm] | 242 |
| Aantal tanden | 21 |
| Spiebaan | 21,4x24,2-21N |
| Aantal bevestigingsboringen aan koppelingsdruklager | 3 |
| Aanvullende informatie | Kit plus CSC |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3 jaar garantie, 3000 950 858, Met automatische bijstelling
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Alternatieve reparatieset | 3000 950 858 |
| Diameter [mm] | 250 |
| Afstelling | Met automatische bijstelling |
| Aanvullende informatie | XTend Kit plus CSC |
- -14%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3 jaar garantie, 3000 950 551, 21,3x24,1-21N
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Alternatieve reparatieset | 3000 950 551 |
| Diameter [mm] | 240 |
| Aantal tanden | 21 |
| Spiebaan | 21,3x24,1-21N |
| Aantal bevestigingsboringen aan koppelingsdruklager | 3 |
| Aanvullende informatie | Kit plus CSC |
- -23%
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driedelig, met synthetisch vet, Met koppelingsdruklager
| Meerdelig | Driedelig |
| Buitendiameter [mm] | 243 |
| Aantal tanden | 21 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet, Met koppelingsdruklager |
| Let op de serviceinformatie |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
