Zoekresultaten "110 165 002"
Driedelig, 18x20, met synthetisch vet, Met koppelingdrukplaat
| Meerdelig | Driedelig |
| Aantal tanden | 18 |
| Spiebaan | 18x20 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet, Met koppelingdrukplaat |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager, Met koppelingsplaat |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 190 |
| Koppelingsvoering buitendiameter 1 [mm] | 190 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driedelig, met synthetisch vet, Met druklager
| Meerdelig | Driedelig |
| Buitendiameter [mm] | 191 |
| Aantal tanden | 18 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager |
| Let op de serviceinformatie |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 1,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -34%
Met druklager
| Diameter [mm] | 190 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inductie sensor, Met kabel, zwart
| Aantal nokken | 3 |
| Nettogewicht [kg] | 0,038 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Gewicht [kg] | 0,065 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Synthetisch, groen
| Let op de serviceinformatie | |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Materiaal | Synthetisch |
| Kleur bedijfsvloeistof | Groen |
| Oude uitvoering |
- -33%
Synthetisch, groen
| Let op de serviceinformatie | |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Materiaal | Synthetisch |
| Kleur bedijfsvloeistof | Groen |
| Oude uitvoering |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 14 x 1,25, 20,8
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M 14 x 1,25, 20,8, Set
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Hoeveelheid | Set |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 14 x 1,25, 20,8
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
- -28%
M10x1
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) | 0,5 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, M5 / 3,0-4,0 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Weerstand [Ohm] | 0,9 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 7,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,0 |
| Totale lengte [mm] | 75,0 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
BUITENSPIEGEL ELEKTRISCH VOLLEDIG RECHTS TYPE II 7Pin
| Kwaliteit | Hagus |
| Chemische eigenschappen | Over te lakken |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Buiten / binnenspiegel | Te verwarmen, voor elek. spiegelverstelling, Bol-vormig, Complete spiegel, Blauw getint |
| Artikelnummer paar | 0639807 |
| Versie | II |
| Aantal contacten | 2 |
| Aantal aansluitingen | 7 |
| Aantal gebruikte contacten | 5 |
| Aanvullende informatie | * HAGUS * |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 74 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
IW24, Removable SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IW24 |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 7565476 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Bol-vormig, Blauw getint, Te verwarmen
| Inbouwplaats | Rechts |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Blauw getint, Te verwarmen |
| Breedte [mm] | 165 |
| Hoogte [mm] | 103 |
| Enkel in combinatie met | OEM |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 6431844 |
- -53%
ISO 7308, DIN 51 524 T3, DIN 51 524 T2, VW TL 52 146
| DIN / ISO | ISO 7308, DIN 51 524 T3, DIN 51 524 T2 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 52 146, VW G 002 000, VW G 00 4000, PSA Total Fluide LDS, PSA Total Fluide DA, PSA S71 2710, DS (CAPSA) 99 7969, DS (CAPSA) 9730 A5, DODGE MS 11655, CITROEN H 50126, CITROEN 9979-A1, CITROEN 9979 A4, CITROEN 99 7969, CITROEN 9735-EJ, CITROEN 9730 A5, CHRYSLER MS 5931, CHRYSLER MS 11655, CHRYSLER MS 10838, CHRYSLER 68088485AA, CHRYSLER 05127381AB, CHEVRON PSF 9109, CASTROL CHF, BMW 83 29 0 429 576, BMW 82 11 1 468 041, BMW 82 11 0 148 132, BMW 81 22 9 407 758, BMW 54 34 7 117 733, BMW 54 34 0 394 395, BMW 54 34 0 392 235, BENTLEY TH 5000, BENTLEY RH 5000, AGIP CHF |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links, Achteras rechts
| Inbouwplaats | Achteras links, Achteras rechts |
| Breedte [mm] | 30 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 185 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ate
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20 |
| Gewicht [kg] | 1,4 |
| Breedte [mm] | 30 |
| Remsysteem | Ate |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 185 |
| Aanvullende informatie | PREMIER |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, ECE R90 Approved
| Buitendiameter [mm] | 185 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 30 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Dikte 1 [mm] | 4 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ATE, SFK374
| Breedte [mm] | 30 |
| Voor fabrikant | ATE |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 185 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | SFK374 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M10 x 1, Met afdichtring
| Schakelpunt [bar] | 0,5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Lengte [mm] | 45 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,25, M4 / 0,8-1,5 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Weerstand [Ohm] | 1,4 |
| Spanning (Volt) | 7,0 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 8,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 32,0 |
| Totale lengte [mm] | 96,0 |
- -29%
ZH-M, DIN 51524 Teil 3, ISO 7308, groen
| Specificatie | ZH-M, DIN 51524 Teil 3, ISO 7308 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Groen |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3 jaar garantie
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 190 |
| Aantal tanden | 18 |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst |
- -5%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder handremhefboom
| Gewicht [kg] | 1,04 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,8 |
| Breedte [mm] | 30 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder handremhefboom |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 185 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Lengte [mm] | 66 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 20 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 73 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W20TT, 09482-00409, Removable SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | W20TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 09482-00409 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
