Zoekresultaten "109 890 001"
M5, voor voertuigen met stroomverdeler, Aansluituitvoering M5, Aansluituitvoering conform DIN
| Aansluitdraad | M5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met stroomverdeler |
| Optioneel | |
| Aantal contacten | 2 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering M5, Aansluituitvoering conform DIN |
| Aantal aansluitingen | 1 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zonder klem
| Nominale stroom [V] | 14 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 71,5 |
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 120 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
DM21208B, blauw
| Voor OE nummer | DM21208B |
| Kleur | Blauw |
| Aantal contacten | 2 |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Bougieschacht bobine
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 4 |
| Ontstekingspoel | Bougieschacht bobine |
- -11%
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 97 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 62 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 122 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 115 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Elektrisch, Met behuizing, Met pakking, met temperatuurschakelaar
| Werkwijze | Elektrisch |
| Buitendiameter [mm] | 38 |
| Openingstemperatuur | 105 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met temperatuurschakelaar |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Elektrisch bediend, tweedelige behuizing, Met pakking
| Werkwijze | Elektrisch bediend |
| Openingstemperatuur | 105 |
| Behuizing | Tweedelige behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -40%
Pin "50" M5, M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 6,1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 9 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0273 |
| Klem | Pin "50" M5, M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 74 |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,32 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 97 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 71,5 |
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 120 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Let op de serviceinformatie |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 71 |
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 92 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
| Let op de serviceinformatie |
- -61%
L 56, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 3,854 |
| Positie / graad | L 56 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | NO |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 3 |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
B+ (M8), Draairichting met de klok mee, +Line Original
| Rondsel-startpositie [mm] | -6,0 |
| Bevestigingshoek [graden] | +30 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 11 |
| Klem | B+ (M8) |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 74,0 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 46,8 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 62,6 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 113914010 |
| Aantal contacten | 2 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, STANDARD LINE
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Voor OE nummer | 0001218157 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Ingebouwd, GFK (met glasvezel versterkte kunststof), Met aansluiting theremoschakelaar, Kunststofbehuizing
| Monteerwijze | Ingebouwd |
| Behuizingsmateriaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Verwarming / Koeling | Met aansluiting theremoschakelaar |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, Met temperatuursensor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven, Met thermostaat |
- -61%
M10x1.5, M10
| Hoekmaat bevestigingsboorgat [graden] | 56 |
| Hoekmaat bekopening [graden] | 36 |
| Bevestigingshoek [graden] | 56 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1.5 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1.5 |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Rondsel-startpositie [mm] | -5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal gaten voor montage | 0 |
| Aantal tanden | 11 |
| Klem | 30, 50 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 66 |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Positie / graad | Links |
| Lengte [mm] | 241 |
- -15%
M10x1,5, 30,50
| Hoekmaat bevestigingsboorgat [graden] | 33 |
| Hoekmaat bekopening [graden] | 34 |
| Bevestigingshoek [graden] | 33 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1,5 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1,5 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,5 |
| Rondsel-startpositie [mm] | -5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal gaten voor montage | 0 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | 30,50 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 74 |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Positie / graad | Links |
| Lengte [mm] | 273 |
- -42%
Rood, Kunststof, 72581/1, Smeltveiligheid
| Diameter [mm] | 6 |
| Kleur | Rood |
| Materiaal | Kunststof |
| DIN / ISO | 72581/1 |
| Lengte [mm] | 25 |
| Type zekering | Smeltveiligheid, Torpedozekering |
| Stroomsterkte [A] | 16 |
| Spanning tot [V] | 32 |
- -67%
M5, blauw, voor voertuigen met stroomverdeler, Aansluituitvoering M5
| Aansluitdraad | M5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kleur | Blauw |
| Uitvoering | Voor voertuigen met stroomverdeler |
| Aantal contacten | 2 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering M5, Aansluituitvoering conform DIN |
| Aantal aansluitingen | 1 |
- -55%
- -25%
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 93 |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 71 |
- -53%
Transistorontsteking
| Aantal contacten | 2 |
| Spoel-ontsteking | Transistorontsteking |
- -11%
