Zoekresultaten "0 002 240 911"
SAE, M12x1,25, 14 mm Bi-Hex, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Sleutelwijdte | 14 mm Bi-Hex |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Technisch informatienummer | 12 ZR-6 SPP2-1 |
- -38%
Evt. stekkeraansluiting aanpassen
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Aansluiting/Klemmen | Evt. stekkeraansluiting aanpassen |
| Aantal leidingen | 1 |
| Aanvullende informatie | Universeel |
- -21%
M12 x 1,25, 14 mm, Raam SAE aansluiting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 5,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Versie | Bi-Hex |
- -30%
Sprongsonde, Vingersonde, Onverwarmd, DENSO
| Brutogewicht [g] | 118 |
| Gewicht [g] | 74 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Onverwarmd |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal contacten | 1 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pt GE, SAE, M12x1.25, 14 mm Bi-Hex
| Overstek [mm] | 2,2 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,35 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,85 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Vonklengte [mm] | 4,7 |
| Kwaliteitsgraad | Pt GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 14 mm Bi-Hex |
| Bougie | Platium-middelelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Technisch informatienummer | RERX4PMPB |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 7,5 |
| Aanvullende informatie | PLATINUM |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IXUH22FTT, A0041592503, Crimped SAE, M12x1.25
| Alternatief artikel | IXUH22FTT |
| Brutogewicht [g] | 50 |
| Gewicht [g] | 47 |
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Voor OE nummer | A0041592503 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Diameter [mm] | 12 |
| Aanvullende informatie | Iridium Tough |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vingersonde, Onverwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Vingersonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 200 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 1 |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M12 x 1,25, 14 mm, Raam SAE aansluiting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 5,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Versie | Bi-Hex |
- -28%
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Onverwarmd
| Brutogewicht [g] | 100 |
| Gewicht [g] | 70 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Onverwarmd |
| Voor OE nummer | 855315 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 370 |
| Aantal contacten | 1 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -56%
Sprongsonde, Vingersonde, Onverwarmd
| Brutogewicht [g] | 164 |
| Gewicht [g] | 124 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Onverwarmd |
| Voor OE nummer | 8946539405 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | Flange 44 |
| Kabellengte [mm] | 310 |
| Aantal contacten | 1 |
| Kwaliteit | DENSO |
Sprongsonde, Vingersonde, Onverwarmd, BP0318861B
| Brutogewicht [g] | 109 |
| Gewicht [g] | 76 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Onverwarmd |
| Voor OE nummer | BP0318861B |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 450 |
| Aantal contacten | 1 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -18%
Sprongsonde, Vingersonde, Onverwarmd, MD108934
| Brutogewicht [g] | 113 |
| Gewicht [g] | 83 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Onverwarmd |
| Voor OE nummer | MD108934 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 780 |
| Aantal contacten | 1 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -6%
Sprongsonde, Vingersonde, Onverwarmd, 36531PK1014
| Brutogewicht [g] | 107 |
| Gewicht [g] | 77 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Onverwarmd |
| Voor OE nummer | 36531PK1014 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 478 |
| Aantal contacten | 1 |
| Kwaliteit | DENSO |
Sprongsonde, Vingersonde, Onverwarmd, KK34818861
| Brutogewicht [g] | 107 |
| Gewicht [g] | 77 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Onverwarmd |
| Voor OE nummer | KK34818861 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 478 |
| Aantal contacten | 1 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -22%
Sprongsonde, Vingersonde, Onverwarmd, 2269006F00
| Brutogewicht [g] | 107 |
| Gewicht [g] | 77 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Onverwarmd |
| Voor OE nummer | 2269006F00 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 554 |
| Aantal contacten | 1 |
| Kwaliteit | DENSO |
Sprongsonde, Vingersonde, Onverwarmd, 2269007G00
| Brutogewicht [g] | 100 |
| Gewicht [g] | 70 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Onverwarmd |
| Voor OE nummer | 2269007G00 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 249 |
| Aantal contacten | 1 |
| Kwaliteit | DENSO |
Sprongsonde, Vingersonde, Onverwarmd
| Brutogewicht [g] | 101 |
| Gewicht [g] | 71 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Onverwarmd |
| Voor OE nummer | 8933002455 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Aantal contacten | 1 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -22%
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Onverwarmd
| Brutogewicht [g] | 109 |
| Gewicht [g] | 76 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Onverwarmd |
| Voor OE nummer | 36531P2YG01 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 410 |
| Aantal contacten | 1 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -6%
Sprongsonde, Vingersonde, Onverwarmd, MD108934
| Brutogewicht [g] | 115 |
| Gewicht [g] | 82 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Onverwarmd |
| Voor OE nummer | MD108934 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 1 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -21%
Sprongsonde, Vingersonde, Onverwarmd, MD128262
| Brutogewicht [g] | 114 |
| Gewicht [g] | 81 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Onverwarmd |
| Voor OE nummer | MD128262 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 445 |
| Aantal contacten | 1 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -23%
Sprongsonde, Vingersonde, Onverwarmd, MD166841
| Brutogewicht [g] | 159 |
| Gewicht [g] | 126 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Onverwarmd |
| Voor OE nummer | MD166841 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 730 |
| Aantal contacten | 2 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -23%
Onverwarmd
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Lambdasonde | Onverwarmd |
- -56%
1-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
- -60%
