×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "0 002 235 700"
Zoek: 0 002 235 700×
Bougie Beru By Driv Z234
SAE, M12x1,25, 16 mm, Met flenszitting
Z234
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 12 FR-7 DU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
Vanaf
€ 8,02
- -37%
Bougie NGK 4339
M12 x 1,25, 16 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
4339
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
Vanaf
€ 7,93
- -41%
Bougie Febi Bilstein 13406
M12 x 1,25, 1-massa elektrode
13406
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13404 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Super |
€ 8,18
€ 3,68
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Bougie NGK 4179
M12 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
4179
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
€ 13,43
€ 7,93
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bougie NGK 6046
M12 x 1,25, 16 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
6046
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
Vanaf
€ 17,85
- -36%
Bougie Febi Bilstein 13403
M12 x 1,25, 1-massa elektrode
13403
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13401 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Super |
€ 7,33
€ 3,38
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bougie Denso XU22TT
IXU22FTT, IXU22, 1WT418110, Solid SAE, M12x1.25
XU22TT
| Alternatief artikel | IXU22FTT, IXU22 |
| Brutogewicht [g] | 41 |
| Gewicht [g] | 38 |
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Voor OE nummer | 1WT418110 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 12 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
Vanaf
€ 5,72
- -10%
Bougie NGK 6651
M12 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
6651
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
Vanaf
€ 10,50
- -38%
Bougie NGK 5175
M12 x 1,25, 16 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
5175
| Langere levensduur | |
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Iridium Irimax |
€ 27,35
€ 18,32
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
