Reinhoch Draagarm
80/80, Enkelvoudigedraagarm, Vooras, Achteras rechts
| Gatafstand 1/gatafstand 2 | 80/80 |
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras, Achteras rechts, Achteras links |
| Lengte [mm] | 462,5 |
| Ophangwijze | Moleculelager |
| Verstelbaar | Niet verstelbaar |
| Gatdiameter 1 [mm] | 15 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 15 |
| Buisdiameter [mm] | 36 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
130/130, Enkelvoudigedraagarm, Achteras
| Hoogte [mm] | 815 |
| Gatafstand 1/gatafstand 2 | 130/130 |
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Lengte [mm] | 815 |
| Binnendiameter [mm] | 19 |
| Buisdiameter [mm] | 46 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Vooras, Achteras rechts
| Gatafstand 1/gatafstand 2 | 21 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 130 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras, Achteras rechts, Achteras links |
| Lengte [mm] | 288 |
| Gatdiameter [mm] | 21 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 42655 01 |
| Buisdiameter [mm] | 19 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
130/130, Enkelvoudigedraagarm, Achteras, Moleculelager
| Gatafstand 1/gatafstand 2 | 130/130 |
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Lengte [mm] | 658 |
| Ophangwijze | Moleculelager |
| Verstelbaar | Niet verstelbaar |
| Gatdiameter 1 [mm] | 19 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 19 |
| Buisdiameter [mm] | 52 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
115/115, Enkelvoudigedraagarm, Vooras, Achteras rechts
| Gatafstand 1/gatafstand 2 | 115/115 |
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras, Achteras rechts |
| Lengte [mm] | 659 |
| Ophangwijze | Moleculelager |
| Verstelbaar | Niet verstelbaar |
| Gatdiameter 1 [mm] | 17 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 17 |
| Artikelnummer paar | 22982 01 |
| Buisdiameter [mm] | 46 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
115/115, Enkelvoudigedraagarm, Achteras links, Moleculelager
| Gatafstand 1/gatafstand 2 | 115/115 |
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Lengte [mm] | 659 |
| Ophangwijze | Moleculelager |
| Verstelbaar | Niet verstelbaar |
| Gatdiameter 1 [mm] | 17 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 17 |
| Buisdiameter [mm] | 46 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
115 /115, Driehoeksdraagarm
| Gatafstand 1/gatafstand 2 | 115 /115 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Lengte [mm] | 422 |
| Breedte [mm] | 600 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 19 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 19 |
| Let op de serviceinformatie |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
130/130, Enkelvoudigedraagarm, Achteras links, Bovenaan
| Gatafstand 1/gatafstand 2 | 130/130 |
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras links, Bovenaan, Achteras rechts |
| Lengte [mm] | 675 |
| Ophangwijze | Moleculelager |
| Verstelbaar | Niet verstelbaar |
| Gatdiameter 1 [mm] | 19 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 19 |
| Buisdiameter [mm] | 46 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Enkelvoudigedraagarm, Achteras
| Gatafstand 1/gatafstand 2 | 130, 19 |
| Boringafstand [mm] | 130 |
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Lengte [mm] | 610 |
| Gatdiameter [mm] | 19 |
| Ophangwijze | Moleculelager |
| Verstelbaar | Niet verstelbaar |
| Buisdiameter [mm] | 48 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Enkelvoudigedraagarm, Achteras, Moleculelager
| Gatafstand 1/gatafstand 2 | 130 |
| Boringafstand [mm] | 130 |
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Lengte [mm] | 510 |
| Gatdiameter [mm] | 19 |
| Ophangwijze | Moleculelager |
| Verstelbaar | Niet verstelbaar |
| Buisdiameter [mm] | 48 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm (BW), Achteras, 634 350 3706
| Gatafstand 1/gatafstand 2 | 130 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 634 350 3706 |
| Lengte [mm] | 560 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
130/130, Enkelvoudigedraagarm, Achteras onder, Moleculelager
| Gatafstand 1/gatafstand 2 | 130/130 |
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras onder |
| Lengte [mm] | 675 |
| Ophangwijze | Moleculelager |
| Verstelbaar | Niet verstelbaar |
| Gatdiameter 1 [mm] | 19 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 19 |
| Buisdiameter [mm] | 50 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Vooras links
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Lengte [mm] | 618 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Vooras rechts
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Lengte [mm] | 618 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor enkelvoudigedraagarm, Achteras
| Boringafstand [mm] | 130 |
| Draagarmtype | Voor enkelvoudigedraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Lengte [mm] | 130 |
| Gatdiameter [mm] | 21 |
| Binnendiameter [mm] | 21 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met binnendraad, Driehoeksdraagarm, Vooras links, M16
| Draadtype | Met binnendraad |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schroefdraadmaat 1 | M16 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Aan beide zijden, Vooras
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Vooras |
| Conusafmeting [mm] | 17 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Aan beide zijden, Vooras
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Vooras |
| Conusafmeting [mm] | 17 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Aan beide zijden, Vooras onderaan
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Vooras onderaan |
| Conusafmeting [mm] | 16,2 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Voor, met rubberlager, M14
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Voor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager |
| Schroefdraadmaat 1 | M14 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Vooras links
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 19 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Vooras rechts
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Conusafmeting [mm] | 19 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Links voor, Vooras bovenaan, Aluminium
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Links voor, Vooras bovenaan |
| Conusafmeting [mm] | 16 |
| Materiaal | Aluminium |
| Schroefdraadmaat 1 | M12 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Rechts voor, Vooras bovenaan, Aluminium
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Rechts voor, Vooras bovenaan |
| Conusafmeting [mm] | 16 |
| Materiaal | Aluminium |
| Schroefdraadmaat 1 | M12 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Links, Achter, Vooras onderaan
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Links, Achter, Vooras onderaan |
| Materiaal | Aluminium |
| Schroefdraadmaat 1 | M12 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, rechts, Vooras onderaan, Aluminium
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Rechts, Vooras onderaan |
| Materiaal | Aluminium |
| Schroefdraadmaat 1 | M12 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Links achter, Vooras bovenaan
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Links achter, Vooras bovenaan |
| Conusafmeting [mm] | 16 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Bovenaan, Rechts achter, Vooras bovenaan
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Rechts achter, Vooras bovenaan |
| Conusafmeting [mm] | 16 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Bovenaan, Vooras rechts, PINCH BOLT 18mm
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Vooras rechts |
| Schroefdraadmaat | PINCH BOLT 18mm |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Bovenaan, Vooras links, PINCH BOLT 18mm
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Vooras links |
| Schroefdraadmaat | PINCH BOLT 18mm |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Bovenaan, Vooras rechts, PINCH BOLT 18mm
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Vooras rechts |
| Schroefdraadmaat | PINCH BOLT 18mm |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Bovenaan, Vooras links, PINCH BOLT 18mm
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Vooras links |
| Schroefdraadmaat | PINCH BOLT 18mm |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
