Philips auto-onderdelen
- Dagrijdlampen
- Gereedschap
- Gloeilamp, achterlicht
- Gloeilamp, achteruitrijlicht
- Gloeilamp, bochtenlicht
-
Toon minder Toon meer
- Gloeilamp, dagrijlicht
- Gloeilamp, derde remlicht
- Gloeilamp, deur licht
- Gloeilamp, instaplicht
- Gloeilamp, instrumentenverlichting
- Gloeilamp, interieurverlichting
- Gloeilamp, kentekenplaatverlichting
- Gloeilamp, knipper-/breedtelicht
- Gloeilamp, kofferruimteverlichting
- Gloeilamp, koplamp
- Gloeilamp, mistlamp
- Gloeilamp, motorruimteverlichting
- Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht
- Gloeilamp, remlicht
- Gloeilamp, verstraler
- Gloeilamp, werklamp
- Gloeilampen set
- Motorlampen
- Verlichting
H3, PK22s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
- -38%
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -14%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -14%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H8, PGJ19-1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | H8 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
- -29%
H9, PGJ19-5
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 65 |
| Lamptype | H9 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-5 |
- -29%
BA15s, Kogellamp
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 15 |
| Lamptype | Kogellamp |
BA15s, Kogellamp
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 18 |
| Lamptype | Kogellamp |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
45/40, R2 (Bilux), P45t-41
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 45/40 |
| Lamptype | R2 (Bilux) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P45t-41 |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
21/5, Kogellamp, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | Kogellamp, P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Glassokkellamp, W2x4.6d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | Glassokkellamp |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2x4.6d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
B8.3s/1.35, 1,2, Kunststofsokkellamp
| Sokkeluitvoering gloeilamp | B8.3s/1.35 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,2 |
| Lamptype | Kunststofsokkellamp |
- -46%
B8.3s/1.35, 1,2, Kunststofsokkellamp
| Sokkeluitvoering gloeilamp | B8.3s/1.35 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,2 |
| Lamptype | Kunststofsokkellamp |
B8.5d/2, 1,2, Kunststofsokkellamp
| Sokkeluitvoering gloeilamp | B8.5d/2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,2 |
| Lamptype | Kunststofsokkellamp |
B8.5d/2, Kunststofsokkellamp
| Sokkeluitvoering gloeilamp | B8.5d/2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2 |
| Lamptype | Kunststofsokkellamp |
B8.3s/1,5, Kunststofsokkellamp
| Sokkeluitvoering gloeilamp | B8.3s/1,5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2 |
| Lamptype | Kunststofsokkellamp |
B8.5d/1,5, 1,2, Kunststofsokkellamp
| Sokkeluitvoering gloeilamp | B8.5d/1,5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,2 |
| Lamptype | Kunststofsokkellamp |
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
B8.4d, 1,3, Kunststofsokkellamp
| Sokkeluitvoering gloeilamp | B8.4d |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,3 |
| Lamptype | Kunststofsokkellamp |
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
B10d, Kunststofsokkellamp
| Sokkeluitvoering gloeilamp | B10d |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | Kunststofsokkellamp |
- -32%
B8.4d, 1,2, Kunststofsokkellamp
| Sokkeluitvoering gloeilamp | B8.4d |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,2 |
| Lamptype | Kunststofsokkellamp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
35/35, HS1, PX43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 35/35 |
| Lamptype | HS1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX43t |
- -30%
B8.5d, 1,1, Kunststofsokkellamp
| Sokkeluitvoering gloeilamp | B8.5d |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,1 |
| Lamptype | Kunststofsokkellamp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
60/55, H19, PU43t-3
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H19 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PU43t-3 |
- -30%
Kogellamp, R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Kogellamp, R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
Buislamp, SV8.5, T10,5x43
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Buislamp |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
| Uitvoering soffietlamp | T10,5x43 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
BA9s, Kogellamp, T3W
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | Kogellamp, T3W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
W2.1x9.5d, 2,2, Glassokkellamp
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,2 |
| Lamptype | Glassokkellamp |
Glassokkellamp, W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -22%
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -20%
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
