Philips auto-onderdelen
- Dagrijdlampen
- Gereedschap
- Gloeilamp, achterlicht
- Gloeilamp, achteruitrijlicht
- Gloeilamp, bochtenlicht
-
Toon minder Toon meer
- Gloeilamp, dagrijlicht
- Gloeilamp, derde remlicht
- Gloeilamp, deur licht
- Gloeilamp, instaplicht
- Gloeilamp, instrumentenverlichting
- Gloeilamp, interieurverlichting
- Gloeilamp, kentekenplaatverlichting
- Gloeilamp, knipper-/breedtelicht
- Gloeilamp, kofferruimteverlichting
- Gloeilamp, koplamp
- Gloeilamp, mistlamp
- Gloeilamp, motorruimteverlichting
- Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht
- Gloeilamp, remlicht
- Gloeilamp, verstraler
- Gloeilamp, werklamp
- Gloeilampen set
- Motorlampen
- Verlichting
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -12%
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -18%
X511, H2
| Sokkeluitvoering gloeilamp | X511 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 70 |
| Lamptype | H2 |
- -14%
Kogellamp, R10W, BA15s
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Kogellamp, R10W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -10%
Kogellamp, R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Kogellamp, R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
BA7s, Kogellamp
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA7s |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | Kogellamp |
- -12%
Miniatuur-halogeenlamp, H21W, BAY9s
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Miniatuur-halogeenlamp, H21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY9s |
- -33%
LED, BA15s
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
LED, SV8.5, FEST 30 mm
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 2 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 30 mm |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
LED, SV8.5-8, FEST 38 mm
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 38 mm |
LED, SV8.5-8, FEST 43 mm
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 43 mm |
LED, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
LED, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
- -16%
D2S (gasontladingslamp), plus 3 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 4 jaar garantie
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Garantie | Plus 3 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 4 jaar garantie |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
- -16%
D2R (gasontladingslamp), plus 3 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 4 jaar garantie
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2R (gasontladingslamp) |
| Garantie | Plus 3 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 4 jaar garantie |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-3 |
- -21%
D1S (gasontladingslamp), plus 3 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 4 jaar garantie
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Garantie | Plus 3 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 4 jaar garantie |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
- -16%
D1S (gasontladingslamp), Pk32d-2
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
D1S (gasontladingslamp), Pk32d-2
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
- -31%
D1S (gasontladingslamp), Pk32d-2
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
- -28%
D1S (gasontladingslamp), Pk32d-2
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
- -25%
HB3, P20d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60 |
| Lamptype | HB3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P20d |
HB3, P20d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60 |
| Lamptype | HB3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P20d |
- -32%
HB4, P22d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 51 |
| Lamptype | HB4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
- -16%
HIR2, PX22d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | HIR2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX22d |
- -37%
HIR2, PX22d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | HIR2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX22d |
- -36%
IP54, IK07 (tot 2,0J), LED
| Beveiligingstype [IP code] | IP54 |
| Lichtstrook [Lm] | 330 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Spanning tot [V] | 240 |
| Spanning van [V] | 100 |
| Schokweerstand (IK-code) | IK07 (tot 2,0J) |
| Lamptype | LED |
- -8%
IP68, IK09 (tot 10,0J), LED
| Beveiligingstype [IP code] | IP68 |
| Bedrijfsduur in gedimde modus tot [uur] | 12 |
| Bedrijfsduur in boost-modus tot [uur] | 1,5 |
| Batterijcapaciteit [mAh] | 1200 |
| Lichtstroom voor spotlight [lm] | 120 |
| Lichtstroom in gedimde modus [lm] | 30 |
| Lichtstroom in boost-modus [lm] | 300 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Spanning (Volt) | 3,7 |
| Schokweerstand (IK-code) | IK09 (tot 10,0J) |
| Lamptype | LED |
IP68, IK09 (tot 10,0J), LED
| Beveiligingstype [IP code] | IP68 |
| Bedrijfsduur in gedimde modus tot [uur] | 10 |
| Bedrijfsduur in boost-modus tot [uur] | 3,5 |
| Batterijcapaciteit [mAh] | 2600 |
| Lichtstroom voor spotlight [lm] | 300 |
| Lichtstroom in gedimde modus [lm] | 50 |
| Lichtstroom in boost-modus [lm] | 500 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Spanning (Volt) | 3,7 |
| Schokweerstand (IK-code) | IK09 (tot 10,0J) |
| Lamptype | LED |
IP68, IK09 (tot 10,0J), LED
| Beveiligingstype [IP code] | IP68 |
| Bedrijfsduur in gedimde modus tot [uur] | 12 |
| Bedrijfsduur in boost-modus tot [uur] | 3 |
| Batterijcapaciteit [mAh] | 4400 |
| Lichtstroom in gedimde modus [lm] | 100 |
| Lichtstroom in boost-modus [lm] | 1000 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Spanning (Volt) | 3,7 |
| Schokweerstand (IK-code) | IK09 (tot 10,0J) |
| Lamptype | LED |
