Pe Automotive Spoorstangeind / Stuurkogel
M42x1,5, Links, Met linkse schroefdraad
| Binnendraad 1 [mm] | M42x1,5 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lengte [mm] | 170 |
| Draadtype | Met linkse schroefdraad |
| Gewicht [kg] | 4,22 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M42x1,5, rechts, Met rechtse schroefdraad
| Binnendraad 1 [mm] | M42x1,5 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lengte [mm] | 170 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Gewicht [kg] | 4,22 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DIN 71802, M6, Met linkse schroefdraad
| Gewicht [kg] | 0,026 |
| DIN / ISO | DIN 71802 |
| Lengte [mm] | 20 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Buitendraad [mm] | M6 |
| Lengte 1 [mm] | 25 |
| Buitendiameter [mm] | 10 |
| Draadtype | Met linkse schroefdraad |
| Binnendraad [mm] | M6 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DIN 71802, M14x1,5, Met rechtse schroefdraad
| Gewicht [kg] | 0,217 |
| DIN / ISO | DIN 71802 |
| Lengte [mm] | 36 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Buitendraad [mm] | M14x1,5 |
| Lengte 1 [mm] | 45 |
| Buitendiameter [mm] | 22 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Binnendraad [mm] | M14x1,5 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M30x1,5, Met rechtse schroefdraad, M20x1,5
| Lengte [mm] | 141 |
| Conusafmeting [mm] | 26,0 |
| Buitendraad [mm] | M30x1,5 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Buitendiameter 1 [mm] | M20x1,5 |
| Conusafmeting 1 [mm] | 24,0 |
| Gewicht [kg] | 1,33 |
- -65%
BSW 7/8" 14 RHT, 1/8, Met linkse schroefdraad, BSW 1 1/8" 12
| Gewicht [kg] | 1,51 |
| Gatdiameter [mm] | 4 |
| Buitendiameter 1 [mm] | BSW 7/8" 14 RHT |
| Conushelling | 1/8 |
| Conusafmeting 1 [mm] | 24,5 |
| Draadtype | Met linkse schroefdraad |
| Lengte [mm] | 125 |
| Conusafmeting [mm] | 28 |
| Buitendraad [mm] | BSW 1 1/8" 12 |
- -65%
BSW 7/8" 14 RHT, 1/8, Met rechtse schroefdraad, BSW 1 1/8" 12
| Gewicht [kg] | 1,51 |
| Gatdiameter [mm] | 4 |
| Buitendiameter 1 [mm] | BSW 7/8" 14 RHT |
| Conushelling | 1/8 |
| Conusafmeting 1 [mm] | 24,5 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Lengte [mm] | 125 |
| Conusafmeting [mm] | 28 |
| Buitendraad [mm] | BSW 1 1/8" 12 |
- -65%
BSW 7/8" X 14 RHT, 1/8, Met linkse schroefdraad, BSW 1 1/4" X 12
| Gewicht [kg] | 2,06 |
| Gatdiameter [mm] | 4 |
| Buitendiameter 1 [mm] | BSW 7/8" X 14 RHT |
| Conushelling | 1/8 |
| Conusafmeting 1 [mm] | 27,5 |
| Draadtype | Met linkse schroefdraad |
| Lengte [mm] | 146 |
| Conusafmeting [mm] | 31,9 |
| Buitendraad [mm] | BSW 1 1/4" X 12 |
- -65%
W 7/8'' x 14 RHT, 1/8, Met rechtse schroefdraad, W 1 1/4'' x 12
| Gewicht [kg] | 2,07 |
| Gatdiameter [mm] | 4 |
| Buitendiameter 1 [mm] | W 7/8'' x 14 RHT |
| Conushelling | 1/8 |
| Conusafmeting 1 [mm] | 27,5 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Lengte [mm] | 146 |
| Conusafmeting [mm] | 31,9 |
| Buitendraad [mm] | W 1 1/4'' x 12 |
- -65%
M16x1,5, 1/10, Met rechtse schroefdraad
| Gewicht [kg] | 0,52 |
| Gatdiameter [mm] | 4 |
| Buitendiameter 1 [mm] | M16x1,5 |
| Conushelling | 1/10 |
| Conusafmeting 1 [mm] | 18,1 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Lengte [mm] | 100 |
| Conusafmeting [mm] | 20,0 |
| Binnendraad 1 [mm] | M16x1,5 |
- -65%
M24x1,5, 1/10, Met rechtse schroefdraad, M30x1,5
| Gewicht [kg] | 1,75 |
| Hoek [°] | 18 |
| Sleutelwijdte, bedieningszeskant [mm] | 8 |
| Buitendiameter 1 [mm] | M24x1,5 |
| Conushelling | 1/10 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Lengte [mm] | 149 |
| Conusafmeting [mm] | 30,0 |
| Buitendraad [mm] | M30x1,5 |
- -65%
7/8'' 14, 1/8, Met linkse schroefdraad, 1 1/8'' 12 UNF
| Gewicht [kg] | 1,77 |
| Gatdiameter [mm] | 4 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 7/8'' 14 |
| Conushelling | 1/8 |
| Draadtype | Met linkse schroefdraad |
| Lengte [mm] | 125 |
| Conusafmeting [mm] | 28,1 |
| Buitendraad [mm] | 1 1/8'' 12 UNF |
- -65%
7/8'' 14, 1/8, Met rechtse schroefdraad, 1 1/8'' 12 UNF
| Gewicht [kg] | 1,77 |
| Gatdiameter [mm] | 4 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 7/8'' 14 |
| Conushelling | 1/8 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Lengte [mm] | 125 |
| Conusafmeting [mm] | 28,1 |
| Buitendraad [mm] | 1 1/8'' 12 UNF |
- -65%
1/8, Met rechtse schroefdraad, M10x1,25
| Gewicht [kg] | 0,16 |
| Conushelling | 1/8 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Lengte [mm] | 61 |
| Conusafmeting [mm] | 12,9 |
| Buitendraad [mm] | M10x1,25 |
- -65%
1/10, Eenzijdig verstelbaar
| Gewicht [kg] | 8,5 |
| Conushelling | 1/10 |
| Conusafmeting 1 [mm] | 30,0, 27,0 |
| Buisdiameter [mm] | 42 |
| Verstelbaar | Eenzijdig verstelbaar |
| Conusafmeting [mm] | 30,0, 27,0 |
| Lengte [mm] | 951 |
- -65%
1/10, Tweezijdig verstelbaar
| Gewicht [kg] | 12,6 |
| Conushelling | 1/10 |
| Conusafmeting 1 [mm] | 30,0, 27,0 |
| Buisdiameter [mm] | 62 |
| Verstelbaar | Tweezijdig verstelbaar |
| Conusafmeting [mm] | 30,0, 27,0 |
| Lengte [mm] | 1760 |
- -65%
1/10, Eenzijdig verstelbaar
| Gewicht [kg] | 10,62 |
| Conushelling | 1/10 |
| Conusafmeting 1 [mm] | 30,0, 27,0 |
| Buisdiameter [mm] | 62 |
| Verstelbaar | Eenzijdig verstelbaar |
| Conusafmeting [mm] | 30,0, 27,0 |
| Lengte [mm] | 980 |
- -65%
1/10, Eenzijdig verstelbaar
| Gewicht [kg] | 16,6 |
| Conushelling | 1/10 |
| Conusafmeting 1 [mm] | 30,0, 27,0 |
| Buisdiameter [mm] | 52 |
| Verstelbaar | Eenzijdig verstelbaar |
| Conusafmeting [mm] | 30,0, 27,0 |
| Lengte [mm] | 1750 |
- -65%
1/10, Tweezijdig verstelbaar
| Gewicht [kg] | 17,1 |
| Conushelling | 1/10 |
| Conusafmeting 1 [mm] | 30,0, 27,0 |
| Buisdiameter [mm] | 50 |
| Verstelbaar | Tweezijdig verstelbaar |
| Conusafmeting [mm] | 30,0, 27,0 |
| Lengte [mm] | 1697 |
- -65%
1/10, Tweezijdig verstelbaar
| Gewicht [kg] | 17,15 |
| Conushelling | 1/10 |
| Conusafmeting 1 [mm] | 30,0, 27,0 |
| Buisdiameter [mm] | 50 |
| Verstelbaar | Tweezijdig verstelbaar |
| Conusafmeting [mm] | 30,0, 27,0 |
| Lengte [mm] | 1760 |
- -65%
1/10, Tweezijdig verstelbaar
| Gewicht [kg] | 13,15 |
| Conushelling | 1/10 |
| Conusafmeting 1 [mm] | 30,0, 27,0 |
| Buisdiameter [mm] | 46 |
| Verstelbaar | Tweezijdig verstelbaar |
| Conusafmeting [mm] | 30,0, 27,0 |
| Lengte [mm] | 1760 |
- -65%
1/10, Eenzijdig verstelbaar
| Gewicht [kg] | 22,45 |
| Conushelling | 1/10 |
| Conusafmeting 1 [mm] | 30,0, 27,0 |
| Buisdiameter [mm] | 62 |
| Verstelbaar | Eenzijdig verstelbaar |
| Conusafmeting [mm] | 30,0, 27,0 |
| Lengte [mm] | 1997 |
- -65%
1/10, Tweezijdig verstelbaar
| Gewicht [kg] | 16,45 |
| Conushelling | 1/10 |
| Conusafmeting 1 [mm] | 30,0, 27,0 |
| Buisdiameter [mm] | 52 |
| Verstelbaar | Tweezijdig verstelbaar |
| Conusafmeting [mm] | 30,0, 27,0 |
| Lengte [mm] | 1735 |
- -65%
1/10, Eenzijdig verstelbaar
| Gewicht [kg] | 7,2 |
| Conushelling | 1/10 |
| Conusafmeting 1 [mm] | 30,0, 27,0 |
| Buisdiameter [mm] | 42 |
| Verstelbaar | Eenzijdig verstelbaar |
| Conusafmeting [mm] | 30,0, 27,0 |
| Lengte [mm] | 755 |
- -65%
1/10, Tweezijdig verstelbaar
| Gewicht [kg] | 12,6 |
| Conushelling | 1/10 |
| Conusafmeting 1 [mm] | 26,0, 23,5 |
| Buisdiameter [mm] | 46 |
| Verstelbaar | Tweezijdig verstelbaar |
| Conusafmeting [mm] | 26,0, 23,5 |
| Lengte [mm] | 1790 |
- -65%
1/8, Tweezijdig verstelbaar
| Gewicht [kg] | 12,55 |
| Conushelling | 1/8 |
| Conusafmeting 1 [mm] | 28,9, 24,6 |
| Buisdiameter [mm] | 42 |
| Verstelbaar | Tweezijdig verstelbaar |
| Conusafmeting [mm] | 28,9, 24,6 |
| Lengte [mm] | 1694 |
- -65%
1/10, Tweezijdig verstelbaar
| Gewicht [kg] | 15,7 |
| Conushelling | 1/10 |
| Conusafmeting 1 [mm] | 30,0, 27,0 |
| Buisdiameter [mm] | 52 |
| Verstelbaar | Tweezijdig verstelbaar |
| Conusafmeting [mm] | 30,0, 27,0 |
| Lengte [mm] | 1694 |
- -65%
1/10, Duwstang, Eenzijdig verstelbaar
| Gewicht [kg] | 10,19 |
| Conushelling | 1/10 |
| Conusafmeting 1 [mm] | 30,0, 27,0 |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
| Buisdiameter [mm] | 52 |
| Verstelbaar | Eenzijdig verstelbaar |
| Conusafmeting [mm] | 30,0, 27,0 |
| Lengte [mm] | 894 |
- -65%
1/10, Eenzijdig verstelbaar
| Gewicht [kg] | 8 |
| Conushelling | 1/10 |
| Conusafmeting 1 [mm] | 30,0 |
| Buisdiameter [mm] | 42 |
| Verstelbaar | Eenzijdig verstelbaar |
| Conusafmeting [mm] | 30,0 |
| Lengte [mm] | 962 |
- -65%
1/8, Niet verstelbaar
| Gewicht [kg] | 8,43 |
| Conushelling | 1/8 |
| Conusafmeting 1 [mm] | 28,0, 24,7 |
| Buisdiameter [mm] | 46 |
| Verstelbaar | Niet verstelbaar |
| Conusafmeting [mm] | 28,0, 24,7 |
| Lengte [mm] | 853 |
- -65%
Stuk, 1/10, Duwstang, Eenzijdig verstelbaar
| Hoeveelheid | Stuk |
| Conusafmeting 1 [mm] | 27 |
| Gewicht [kg] | 10,65 |
| Conushelling | 1/10 |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
| Buisdiameter [mm] | 52 |
| Verstelbaar | Eenzijdig verstelbaar |
| Conusafmeting [mm] | 30,2 |
| Lengte [mm] | 994 |
- -65%
W7/8''x14UNF, 1/8, Met linkse schroefdraad, W1-1/8''x12UNF
| Gewicht [kg] | 1,61 |
| Gatdiameter [mm] | 4 |
| Buitendiameter 1 [mm] | W7/8''x14UNF |
| Conushelling | 1/8 |
| Draadtype | Met linkse schroefdraad |
| Lengte [mm] | 138 |
| Conusafmeting [mm] | 28,1 |
| Buitendraad [mm] | W1-1/8''x12UNF |
- -65%
