Osram auto-onderdelen
- Achterlicht
- Achteruitrijlicht
- Dagrijdlampen
- Gloeilamp, achterlicht
- Gloeilamp, achteruitrijlicht
-
Toon minder Toon meer
- Gloeilamp, bochtenlicht
- Gloeilamp, dagrijlicht
- Gloeilamp, derde remlicht
- Gloeilamp, deur licht
- Gloeilamp, instaplicht
- Gloeilamp, instrumentenverlichting
- Gloeilamp, interieurverlichting
- Gloeilamp, kentekenplaatverlichting
- Gloeilamp, knipper-/breedtelicht
- Gloeilamp, kofferruimteverlichting
- Gloeilamp, koplamp
- Gloeilamp, mistlamp
- Gloeilamp, motorruimteverlichting
- Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht
- Gloeilamp, parkeer-/breedtelicht
- Gloeilamp, remlicht
- Gloeilamp, verstraler
- Gloeilamp, werklamp
- Kabelverbinding
- Knipperlicht
- Koplamp
- Koplamp glas
- Koplamp onderdeel
- Laadkabels
- Lamphouder
- Mistlampen
- Verlichting
- Verstraler
- Werklamp
- Zwaailicht
D3S (gasontladingslamp), Doos, PK32d-5
| Spanning (Volt) | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp) |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-5 |
| Aanvullende informatie | XENARC® COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
D3R (gasontladingslamp), Doos, PK32d-6
| Spanning (Volt) | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D3R (gasontladingslamp) |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-6 |
| Aanvullende informatie | XENARC® ORIGINAL |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
D4S (gasontladingslamp), Doos, P32d-5
| Spanning (Volt) | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D4S (gasontladingslamp) |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-5 |
| Aanvullende informatie | XENARC® COOL BLUE INTENSE |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
D4S (gasontladingslamp), P32d-5
| Spanning (Volt) | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D4S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-5 |
| Aanvullende informatie | XENARC® COOL BLUE INTENSE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
D4S (gasontladingslamp), Doos, P32d-5
| Spanning (Volt) | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D4S (gasontladingslamp) |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-5 |
| Aanvullende informatie | XENARC® COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
D4S (gasontladingslamp), Doos, P32d-5
| Spanning (Volt) | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D4S (gasontladingslamp) |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-5 |
| Aanvullende informatie | XENARC® CLASSIC |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
D4S (gasontladingslamp), Doos, P32d-5
| Spanning (Volt) | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D4S (gasontladingslamp) |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-5 |
| Aanvullende informatie | XENARC® NIGHT BREAKER® LASER |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
D4R (gasontladingslamp), Doos, P32d-6
| Spanning (Volt) | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D4R (gasontladingslamp) |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-6 |
| Aanvullende informatie | XENARC® ORIGINAL |
- -36%
D5S, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 25 |
| Lamptype | D5S |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Kleurtemperatuur [K] | 4500 |
| Lichtstrook [Lm] | 2000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-7 |
| Aanvullende informatie | XENARC® ORIGINAL |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
D8S, Doos, PK32d-1
| Spanning (Volt) | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 25 |
| Lamptype | D8S |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-1 |
| Aanvullende informatie | XENARC® ORIGINAL |
- -15%
D8S, Doos, PK32d-1
| Spanning (Volt) | 40 |
| Nominaal vermogen [W] | 25 |
| Lamptype | D8S |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-1 |
| Aanvullende informatie | XENARC® COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
21/5, Gloeilampfitting, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1,3, LED, WX3x16d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,3 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | WX3x16d |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1,3, PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,3 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PY21W, Doos
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | TRUCKSTAR® PRO (Next Gen) |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
P21W, Doos
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | TRUCKSTAR® PRO (Next Gen) |
Amber, BAY15d, 1,3, LED
| LED lichtkleur | Amber |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,3 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
21/5, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
21/5, P21/5W, Doos
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | TRUCKSTAR® PRO (Next Gen) |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
21/5, PR21/5W, Blisterverpaking, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | PR21/5W |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | DIADEM |
- -22%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H27W/1, Doos, PG13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 27 |
| Lamptype | H27W/1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PG13 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -33%
PY20d, P20d, LED
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PY20d, P20d |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 19 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® HL BRIGHT |
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PX22d, P22d, LED
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX22d, P22d |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 19 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® HL BRIGHT |
- -6%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, HB5, PX29t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | HB5 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX29t |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -40%
10/15, H13, P26.4t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10/15 |
| Lamptype | H13 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 1000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P26.4t |
| Aanvullende informatie | LEDriving® HL BRIGHT |
- -6%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
HIR1, Doos, PX22d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 65 |
| Lamptype | HIR1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX22d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
LED, PGJ19
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 13 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19 |
| Aanvullende informatie | LEDriving FOG LAMP |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Box, H1
| Gewicht [g] | 153 |
| Aantal | 6 |
| Bundeltype | Box |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | H1 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -23%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Box, H1/H7
| Aantal | 7 |
| Bundeltype | Box |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | H1/H7 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Box, H4
| Aantal | 6 |
| Bundeltype | Box |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | H4 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -23%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Box, H7
| Gewicht [g] | 165 |
| Aantal | 6 |
| Bundeltype | Box |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | H7 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -23%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Dikte [mm] | 39 |
| Binnendiameter [mm] | 80 |
| Buitendiameter [mm] | 92 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® CAP |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
