×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Osram auto-onderdelen
Categorieën
- Achterlicht
- Achteruitrijlicht
- Dagrijdlampen
- Gloeilamp, achterlicht
- Gloeilamp, achteruitrijlicht
-
Toon minder Toon meer
- Gloeilamp, bochtenlicht
- Gloeilamp, dagrijlicht
- Gloeilamp, derde remlicht
- Gloeilamp, deur licht
- Gloeilamp, instaplicht
- Gloeilamp, instrumentenverlichting
- Gloeilamp, interieurverlichting
- Gloeilamp, kentekenplaatverlichting
- Gloeilamp, knipper-/breedtelicht
- Gloeilamp, kofferruimteverlichting
- Gloeilamp, koplamp
- Gloeilamp, mistlamp
- Gloeilamp, motorruimteverlichting
- Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht
- Gloeilamp, parkeer-/breedtelicht
- Gloeilamp, remlicht
- Gloeilamp, verstraler
- Gloeilamp, werklamp
- Kabelverbinding
- Knipperlicht
- Koplamp
- Koplamp glas
- Koplamp onderdeel
- Laadkabels
- Lamphouder
- Mistlampen
- Verlichting
- Verstraler
- Werklamp
- Zwaailicht
×
1095 Resultaten
×
Filter op
Gloeilamp Osram 64196DWBRT
Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO, P43t, 15/15, LED
64196DWBRT
| Registratietype | Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO |
| Lichtstrook [Lm] | 6000 |
| Kleurtemperatuur [K] | 1500 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 15/15 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® HLT BRIGHT |
€ 310,67
€ 108,73
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64210DWESY-1HB
LED, Box
64210DWESY-1HB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PY26d-1, PX26d |
| Aanvullende informatie | LEDriving® HLM EASY |
€ 51,73
€ 47,59
- -8%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64210DWNBG2
Aanpassing H7 naar LED, Doos
64210DWNBG2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | Aanpassing H7 naar LED |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Doos |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 1500 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Voertuiguitvoering 2 | Voor voertuigen met halogeen koplampen |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER LED GEN 2 H7 - TRADE |
€ 169,40
€ 169,40
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64210DWNBSM
Aanpassing H7 naar LED, Doos
64210DWNBSM
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | Aanpassing H7 naar LED |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Doos |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 1500 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Voertuiguitvoering 2 | Voor voertuigen met halogeen koplampen |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER LED SMART H7 - TRADE |
€ 163,35
€ 163,35
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp Osram 64215DWBRT
Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO, PX26d, LED
64215DWBRT
| Registratietype | Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO |
| Lichtstrook [Lm] | 1700 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 18 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® HLT BRIGHT |
€ 310,67
€ 108,73
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, knipperlicht Osram 7447
PW24W, Doos
7447
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 24 |
| Lamptype | PW24W |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | WP3.3x14.5/3 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
€ 42,35
€ 23,29
- -45%
Tijdelijk uitverkocht
Looplamp Osram LEDIL417
Doos, LED
LEDIL417
| Bundeltype | Doos |
| Kleurtemperatuur [K] | 6500 |
| Lichtstrook [Lm] | 500 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LED Inspection Lights |
€ 384,79
€ 134,67
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Looplamp Osram LEDIL418
6,6, LED
LEDIL418
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 250 |
| Nominaal vermogen [W] | 6,6 |
| Spanning (Volt) | 3,7 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDinspect SLIMLINE 250 |
€ 139,26
€ 48,74
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Looplamp Osram LEDIL419
6,6, LED
LEDIL419
| Kleurtemperatuur [K] | 6500 |
| Lichtstrook [Lm] | 270 |
| Nominaal vermogen [W] | 6,6 |
| Spanning (Volt) | 3,7 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDinspect TELESCOPIC 270 |
€ 136,83
€ 47,89
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Looplamp Osram LEDIL427ESN
Doos, 2,4, LED
LEDIL427ESN
| Bundeltype | Doos |
| Kleurtemperatuur [K] | 6500 |
| Lichtstrook [Lm] | 250 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,4 |
| Spanning (Volt) | 3 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LED Inspection Lights |
€ 62,23
€ 21,78
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Looplamp Osram LEDIL428ESN
Doos, 4,0, LED
LEDIL428ESN
| Bundeltype | Doos |
| Kleurtemperatuur [K] | 6500 |
| Lichtstrook [Lm] | 350 |
| Nominaal vermogen [W] | 4,0 |
| Spanning (Volt) | 3 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LED Inspection Lights |
€ 79,64
€ 27,88
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Looplamp Osram LEDIL429ESN
Doos, 6,8, LED
LEDIL429ESN
| Bundeltype | Doos |
| Kleurtemperatuur [K] | 6500 |
| Lichtstrook [Lm] | 450 |
| Nominaal vermogen [W] | 6,8 |
| Spanning (Volt) | 4,5 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LED Inspection Lights |
€ 105,11
€ 36,78
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Looplamp Osram LEDIL430
Doos, 6,2, LED
LEDIL430
| Bundeltype | Doos |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 500 |
| Nominaal vermogen [W] | 6,2 |
| Spanning (Volt) | 3,7 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LED Inspection Lights |
€ 149,08
€ 52,18
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Looplamp Osram LEDIL431
Doos, 8,5, LED
LEDIL431
| Bundeltype | Doos |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 800 |
| Nominaal vermogen [W] | 8,5 |
| Spanning (Volt) | 3,7 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LED Inspection Lights |
€ 171,03
€ 59,86
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Looplamp Osram LEDIL432
Doos, 13,2, LED
LEDIL432
| Bundeltype | Doos |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 1200 |
| Nominaal vermogen [W] | 13,2 |
| Spanning (Volt) | 3,6 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LED Inspection Lights |
€ 237,76
€ 83,22
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Looplamp Osram LEDIL433ESN
LED
LEDIL433ESN
| Lichtstrook [Lm] | 87 |
| Spanning (Volt) | 1,5 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDinspect HEAD TORCH 87 ESSENTIAL |
€ 71.735,62
€ 25.107,46
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Looplamp Osram LEDIL434ESN
8,1, LED
LEDIL434ESN
| Lichtstrook [Lm] | 600 |
| Nominaal vermogen [W] | 8,1 |
| Spanning (Volt) | 3,7 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDinspect FLOODLIGHT 600 ESSENTIAL |
€ 71.735,62
€ 25.107,46
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Looplamp Osram LEDIL435ESNCDU
3,3, LED
LEDIL435ESNCDU
| Lichtstrook [Lm] | 140 |
| Nominaal vermogen [W] | 3,3 |
| Spanning (Volt) | 3,7 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDinspect MINI 140 ESSENTIAL |
€ 71.735,62
€ 25.107,46
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Werklamp Osram LEDWL114-WD
R10, R148, voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning
LEDWL114-WD
| Voldoet aan ECE norm | R10, R148 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 800 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aanvullende informatie | LEDriving Lightbar WL VX80-WD |
€ 44,77
€ 47,01
Tijdelijk uitverkocht
Batterijlader Osram OEBCS405ESN
OEBCS405ESN
| Laadstroom (12V) [A] | 5,0 |
| Stroomkabellengte [m] | 1,5 |
| Gewicht [kg] | 0,432 |
| Voor accucapaciteit (opladen) tot [Ah] | 90 |
| Aanvullende informatie | BATTERYcharge 405 ESSENTIAL |
€ 42,35
€ 42,35
Tijdelijk uitverkocht
Batterijlader Osram OSP1000
Zonnecel
OSP1000
| Stroomtoevoer | Zonnecel |
| Laadstroom (12V) [A] | 0,56 |
| Stroomkabellengte [m] | 3 |
| Gewicht [kg] | 1,094 |
| Aanvullende informatie | BATTERYcharge SOLAR 10W |
€ 54,45
€ 54,45
Tijdelijk uitverkocht
Batterijlader Osram OSP2000
Zonnecel
OSP2000
| Stroomtoevoer | Zonnecel |
| Laadstroom (12V) [A] | 1,11 |
| Stroomkabellengte [m] | 3 |
| Gewicht [kg] | 1,768 |
| Aanvullende informatie | BATTERYcharge SOLAR 20W |
€ 350,11
€ 122,54
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Batterijlader Osram OSP500
Zonnecel
OSP500
| Stroomtoevoer | Zonnecel |
| Laadstroom (12V) [A] | 0,28 |
| Stroomkabellengte [m] | 3 |
| Gewicht [kg] | 0,804 |
| Aanvullende informatie | BATTERYcharge SOLAR 5W |
€ 43,56
€ 43,56
Tijdelijk uitverkocht
Batterijlader Osram OSPOBD
Zonnecel
OSPOBD
| Stroomtoevoer | Zonnecel |
| Stroomkabellengte [m] | 3 |
| Gewicht [kg] | 0,120 |
| Aanvullende informatie | BATTERYcharge SOLAR Cable |
€ 188,89
€ 66,11
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Bandenspanningsmeter/-pomp Osram OTIR1600ESN
Met verlicht LCD display, Verplaatsbaar, met slangaansluiting aan persluchtstation
OTIR1600ESN
| Gewicht [kg] | 0,525 |
| Hoogte [mm] | 123 |
| Lengte [mm] | 85 |
| Weergave | Met verlicht LCD display |
| Bandenvulleruitvoering | Verplaatsbaar, met slangaansluiting aan persluchtstation |
| Breedte [mm] | 49 |
| Precisie [bar] | 0,1 |
| Werkdruk tot [bar] | 6,9 |
| Aanvullende informatie | TYREinflate 1600 ESSENTIAL |
€ 183,52
€ 64,23
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64210CBI
H7, Doos, PX26d
64210CBI
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE INTENSE |
€ 22,87
€ 20,12
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64210CBI-01B
H7, PX26d
64210CBI-01B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE INTENSE |
€ 23,06
€ 20,29
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64210CBI-HCB
H7, PX26d
64210CBI-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE INTENSE |
€ 47,01
€ 40,43
- -14%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64210CBN-01B
H7, PX26d
64210CBN-01B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
€ 26,56
€ 23,38
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64210DWESY-01B
LED, PY26d-1
64210DWESY-01B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PY26d-1, PX26d |
| Aanvullende informatie | LEDriving® HLM EASY |
€ 44,77
€ 44,77
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64210DWESY-HCB
LED, PY26d-1
64210DWESY-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PY26d-1, PX26d |
| Aanvullende informatie | LEDriving® HL EASY |
€ 89,99
€ 89,99
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64210DWINT-2HFB
LED, PX26d
64210DWINT-2HFB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | LEDriving® HL INTENSE |
€ 152,17
€ 147,61
- -3%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
