×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Osram auto-onderdelen
Categorieën
- Achterlicht
- Achteruitrijlicht
- Dagrijdlampen
- Gloeilamp, achterlicht
- Gloeilamp, achteruitrijlicht
-
Toon minder Toon meer
- Gloeilamp, bochtenlicht
- Gloeilamp, dagrijlicht
- Gloeilamp, derde remlicht
- Gloeilamp, deur licht
- Gloeilamp, instaplicht
- Gloeilamp, instrumentenverlichting
- Gloeilamp, interieurverlichting
- Gloeilamp, kentekenplaatverlichting
- Gloeilamp, knipper-/breedtelicht
- Gloeilamp, kofferruimteverlichting
- Gloeilamp, koplamp
- Gloeilamp, mistlamp
- Gloeilamp, motorruimteverlichting
- Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht
- Gloeilamp, parkeer-/breedtelicht
- Gloeilamp, remlicht
- Gloeilamp, verstraler
- Gloeilamp, werklamp
- Kabelverbinding
- Knipperlicht
- Koplamp
- Koplamp glas
- Koplamp onderdeel
- Laadkabels
- Lamphouder
- Mistlampen
- Verlichting
- Verstraler
- Werklamp
- Zwaailicht
×
1095 Resultaten
×
Filter op
Gloeilamp, parkeer-/breedtelicht Osram 7507LDA
PY21W, BAU15s
7507LDA
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | DIADEM |
€ 12,08
€ 12,08
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer-/breedtelicht Osram 7507LDA-02B
PY21W, BAU15s
7507LDA-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | DIADEM |
€ 24,14
€ 24,14
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, mistlamp Osram 7508LDR-01B
PR21W, BAW15s
7508LDR-01B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PR21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAW15s |
| Aantal | 1 |
| Aanvullende informatie | DIADEM |
€ 37,26
€ 37,26
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, mistlamp Osram 7511-02B
P21W, BA15s
7511-02B
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
€ 3,87
€ 3,87
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, dagrijverlichting/breedtelicht Osram 7515DRP-02B
Rood, W3x16q, 1,7, LED
7515DRP-02B
| LED lichtkleur | Rood |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16q |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,7 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
€ 25,02
€ 25,02
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, dagrijverlichting/breedtelicht Osram 7515DWP-02B
Wit, W3x16q, 1,9, LED
7515DWP-02B
| LED lichtkleur | Wit |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16q |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,9 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
€ 25,02
€ 25,02
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, dagrijverlichting/breedtelicht Osram 7515DYP-02B
Amber, W3x16q, 1,3, LED
7515DYP-02B
| LED lichtkleur | Amber |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16q |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,3 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
€ 25,02
€ 25,02
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, dagrijverlichting/breedtelicht Osram 7528DRP-02B
Rood, BAY15d, 1,4, LED
7528DRP-02B
| LED lichtkleur | Rood |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,4 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
€ 19,99
€ 19,99
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, dagrijverlichting/breedtelicht Osram 7528DWP-02B
Wit, BAY15d, 2,0, LED
7528DWP-02B
| LED lichtkleur | Wit |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,0 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
€ 19,99
€ 19,99
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, mistlamp Osram 7529
Gloeilampfitting, BA15s
7529
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 15 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
€ 3,29
€ 3,29
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer-/breedtelicht Osram 7537-02B
21/5, P21/5W, BAY15d
7537-02B
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
€ 5,20
€ 4,27
- -18%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, mistlamp Osram 880CBI
H27W/1, Doos, PG13
880CBI
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 27 |
| Lamptype | H27W/1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PG13 |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE INTENSE |
€ 20,33
€ 17,88
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, mistlamp Osram 881CBI
H27W/2, Doos, PGJ13
881CBI
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 27 |
| Lamptype | H27W/2 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ13 |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE INTENSE |
€ 20,33
€ 17,88
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, koplamp Osram 9003L
60/55, HB2, P43t
9003L
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | HB2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | LONGLIFE |
€ 9,53
€ 8,58
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, koplamp Osram 9004
65/45, HB1, P29t
9004
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 65/45 |
| Lamptype | HB1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P29t |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
€ 15,63
€ 14,07
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 9005-01B
HB3, P20d
9005-01B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60 |
| Lamptype | HB3 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P20d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
€ 13,79
€ 8,14
- -41%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 9005CBI-HCB
HB3, P20d
9005CBI-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60 |
| Lamptype | HB3 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P20d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE INTENSE |
€ 49,74
€ 42,77
- -14%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 9005CBN-HCB
HB3, P20d
9005CBN-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60 |
| Lamptype | HB3 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P20d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
€ 61,65
€ 26,51
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 9005NL-HCB
HB3, P20d
9005NL-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60 |
| Lamptype | HB3 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P20d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
€ 67,99
€ 38,08
- -44%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 9006CBI-HCB
HB4, P22d
9006CBI-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 51 |
| Lamptype | HB4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE INTENSE |
€ 40,62
€ 35,74
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 9006CBN-HCB
HB4, P22d
9006CBN-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 51 |
| Lamptype | HB4 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
€ 61,65
€ 27,75
- -55%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 9012-01B
HIR2, PX22d
9012-01B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | HIR2 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX22d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
€ 65,99
€ 56,75
- -14%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 9012CBI
HIR2, Doos, PX22d
9012CBI
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | HIR2 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX22d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE INTENSE |
€ 86,39
€ 73,43
- -15%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 921DRP-02B
Rood, 1,4, LED, SV8.5-8
921DRP-02B
| Kleur | Rood |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,4 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
€ 26,35
€ 26,35
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 921DWP-02B
Wit, 2,1, LED, SV8.5-8
921DWP-02B
| Kleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,1 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
€ 26,35
€ 26,35
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 94193
60/55, H4, P43t
94193
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL SPECIAL |
€ 10,10
€ 8,18
- -19%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 94196
75/70, H4, Doos, P43t
94196
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 75/70 |
| Lamptype | H4 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
€ 17,48
€ 7,34
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 9726CW
LED, P43t
9726CW
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 14 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | LEDriving® HL |
€ 140,60
€ 140,60
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 9736CW
LED, P22d
9736CW
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 14 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
| Aanvullende informatie | LEDriving® HL |
€ 149,99
€ 127,50
- -15%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 9745CW
8,2, LED, PY20d
9745CW
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 8,2 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PY20d |
| Aanvullende informatie | LEDriving® FL |
€ 80,34
€ 80,34
Tijdelijk uitverkocht
Lamphouder Osram FOG103/201-TY-M
Geschroefd
FOG103/201-TY-M
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Breedte [mm] | 96 |
| Lengte [mm] | 120 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Mounting Bracket |
€ 42,17
€ 17,29
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp glas Osram LEDCAP01
LEDCAP01
| Dikte [mm] | 36,25 |
| Binnendiameter [mm] | 75,5 |
| Buitendiameter [mm] | 88 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® CAP |
€ 15,80
€ 15,80
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
