×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Osram Gloeilamp, mistlamp
Gloeilamp, verstraler Osram 64150SV2
H1, Doos
64150SV2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | SILVERSTAR 2.0 |
€ 9,53
€ 7,34
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64210SUP
H7, Doos
64210SUP
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | SUPER |
€ 10,24
€ 5,53
- -46%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64211SV2-HCB
H11, PGJ19-2
64211SV2-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | SILVERSTAR 2.0 |
€ 60,98
€ 45,13
- -26%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, mistlamp Osram 64219CBI
H16, Doos
64219CBI
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 19 |
| Lamptype | H16 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19 |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE INTENSE |
€ 39,39
€ 29,54
- -25%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 66140CBI
D1S (gasontladingslamp), Doos, Pk32d-2
66140CBI
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® COOL BLUE INTENSE |
€ 195,03
€ 195,03
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 66140XNL-HCB
D1S (gasontladingslamp), Pk32d-2
66140XNL-HCB
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® NIGHT BREAKER® LASER |
€ 319,00
€ 319,00
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64211-01B
H11, PGJ19-2
64211-01B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
€ 20,99
€ 10,50
- -50%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 2825CBN-02B
W5W, W2.1x9.5d
2825CBN-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
€ 19,99
€ 8,59
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64151CBI
H3, PK22s
64151CBI
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE INTENSE |
€ 8,41
€ 6,47
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64151NBU-01B
H3, PK22s
64151NBU-01B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER UNLIMITED |
€ 41,93
€ 31,45
- -25%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64151NL-HCB
H3, PK22s
64151NL-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
€ 36,99
€ 23,30
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64193NB200
60/55, H4, Doos
64193NB200
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® 200 |
€ 20,99
€ 15,96
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64193NL-01B
60/55, H4, P43t
64193NL-01B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
€ 21,99
€ 14,29
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64193NR1-01B
60/55, H4, Blisterverpaking
64193NR1-01B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | NIGHT RACER 110 |
€ 27,95
€ 20,97
- -25%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64193NR5-01B
60/55, H4, Blisterverpaking
64193NR5-01B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | NIGHT RACER 50 |
€ 11,43
€ 8,81
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64193XR-02B
60/55, H4, Blisterverpaking
64193XR-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | X-RACER |
€ 44,47
€ 32,91
- -26%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64210NB200-HCB
H7, PX26d
64210NB200-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® 200 |
€ 62,86
€ 46,51
- -26%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64210NBU-01B
H7, PX26d
64210NBU-01B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER UNLIMITED |
€ 31,90
€ 23,92
- -25%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64210NL-01B
H7, PX26d
64210NL-01B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
€ 24,99
€ 18,74
- -25%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64210NL-HCB
H7, PX26d
64210NL-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
€ 51,99
€ 36,40
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64210ULT-HCB
H7, PX26d
64210ULT-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
€ 14,25
€ 12,83
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64210XR-02B
H7, Blisterverpaking
64210XR-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | X-RACER |
€ 48,28
€ 35,73
- -26%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, mistlamp Osram 64219CBI-HCB
H16, Box
64219CBI-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 19 |
| Lamptype | H16 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19 |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE INTENSE |
€ 78,52
€ 58,10
- -26%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, mistlamp Osram 7504-02B
WY21W, W3x16d
7504-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | WY21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
€ 17,99
€ 17,99
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Osram 7506ULT-02B
P21W, BA15s
7506ULT-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
€ 4,30
€ 2,75
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, mistlamp Osram 7508LDR-01B
PR21W, BAW15s
7508LDR-01B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PR21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAW15s |
| Aantal | 1 |
| Aanvullende informatie | DIADEM |
€ 37,26
€ 37,26
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer-/breedtelicht Osram 7537-02B
21/5, P21/5W, BAY15d
7537-02B
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
€ 5,20
€ 4,27
- -18%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 2825HCBI
W5W, Doos
2825HCBI
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE INTENSE |
€ 8,52
€ 8,52
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64150NL-01B
H1, P14.5s
64150NL-01B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
€ 19,72
€ 12,83
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64150SV2-HCB
H1, Box
64150SV2-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | SILVERSTAR 2.0 |
€ 19,06
€ 14,68
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64193SUP
60/55, H4, P43t
64193SUP
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | SUPER |
€ 8,12
€ 6,26
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64193ULT-01B
60/55, H4, P43t
64193ULT-01B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
€ 9,23
€ 5,44
- -41%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
