×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Original Imperium auto-onderdelen
Categorieën
- Aandrijfashoes
- Aanslag, motorafdekking
- Aanslagrubber motorkap
- Aanslagrubber vering
- Afdichting
-
Toon minder Toon meer
- Afdichtring
- Afsluitstop koelvloeistofflens
- As-afdichtring koppeling
- Ashoes, remklauwgeleiding
- Bladveerlagerbus
- Borgplaat fuseekogel
- Bougiestekker
- Brandstofleiding
- Brandstofpomp
- Brandstofpomp houder
- Brandstofpomp onderdeel
- Brandstofpomp pakking
- Brandstofslang
- Brandstoftank delen
- Bumperbalk
- Bus cabinelagering
- Cabine schokdemperlager
- Carburateur flens
- Cardanas centreerbus
- Cardanaslager / ophanging
- Carter pakking
- Carterontluchtingsslang
- Cilinderkop pakking
- Differentieel keerring
- Differentieel ophangrubber
- Distributiecarter pakking
- Draagarm
- Draagarm montageset
- Draagarm reparatieset
- Draagarm-/ reactiearm lager
- Draagarmlager bus
- Draagarmlager houder
- Druklager
- EGR-klep
- Expansievat
- Fuseekogel
- Fuseekogel reparatieset
- Fuseepenbus
- Gaskabel
- Handremkabel
- Hulpstuurarm
- Hulpstuurarm lagerbus
- Hydraulische slang
- Inlaatslang-/pijp luchtfilter
- Kachelkraan /Koelvloeistof regelklep
- Klem laadluchtslang
- Kleppendekselpakking
- Klepsteeldichting
- Koelmiddelleiding verbindingsstuk
- Koelvloeistofflens
- Koppeling stelinrichting reparatiekit
- Koppelingskabel
- Koppelingsslang
- Koppelingsvork
- Kriksteun
- Krukaspoelie
- Laadlucht-/turboslang
- Luchtfilterhuis afdichting
- Motorsteun
- Motorsteun rubber
- Nokkenastandwiel boutenset
- Oliekoelerslang
- Oliepeilstok
- Oliepomp pakking
- Oliepomphuis keerring
- Olievuldop
- Ophangrubber
- Ophangrubber automaatbak
- Ophangrubber dynamo
- Pakking
- Panhardstang lager
- Pedaalrubber
- Radiateur ophanging
- Radiateurdop
- Radiateurslang
- Remslang
- Remvloeistofreservoir
- Reparatieset carterontluchting
- Rolgeleiding schuifdeur
- Rubber askoppeling / Hardyschijf
- Schakelstang
- Schakelstang keerring
- Schakelstangbus
- Schokdemper bus
- Slang cilinderkopontluchting
- Slangen
- Stabilisator lagerbus
- Stabilisatorkoppelstang reparatieset
- Stabilisatorstang
- Stabilisatorstang bevestigingbeugel
- Stabilisatorstang bevestigingset
- Stabilisatorstang rubber
- Stang/Steun wielophanging
- Starteras lagerbus
- Steun luchtfilterhuis
- Stofkap schokdemper
- Stuurarm
- Stuuras lagerbus
- Stuurhuishoes
- Stuurhuisrubber
- Tankdop
- Tankdop afdichtring
- Temperatuursensor
- Thermostaat pakking
- Thermostaathuis
- Tuimelaar
- Turbolader
- Turbolader olieleiding
- Uitlaat montageset
- Uitlaatklem
- Veer
- Veeroog lager
- Veerpoot lagerbus
- Veerpoot lagerring
- Veerpootlager & rubber
- Veerschotel
- Verbindingsstuk veerbok
- Versnellingsbakas dichtingsring
- Versnellingspook manchet
- Versnellingspook reparatieset
- Vriesstop/vorstplug
- Waterpomppakking
- Wiellager
- Wiellager keerring
×
24265 Resultaten
×
Filter op
Stabilisatorstang rubber Original Imperium 34201
Voor, Rubber
34201
| Gewicht [g] | 64 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Rubber |
| Binnendiameter [mm] | 22 |
€ 10,04
€ 3,32
- -67%
Tijdelijk uitverkocht
Stabilisatorstang rubber Original Imperium 34202
Achteras
34202
| Gewicht [g] | 98 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Binnendiameter [mm] | 16 |
€ 9,87
€ 3,75
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Draagarm-/ reactiearm lager Original Imperium 34203
Ovaal, Achter, Rubber/Metaal
34203
| Totale lengte [mm] | 75 |
| Vorm | Ovaal |
| Gewicht [g] | 431 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 61 |
| Lengte [mm] | 50 |
€ 40,40
€ 14,14
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Stabilisatorstang rubber Original Imperium 34204
Vooras
34204
| Gewicht [g] | 78 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter [mm] | 21 |
€ 14,65
€ 5,71
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Stabilisatorstang rubber Original Imperium 34205
Achteras
34205
| Gewicht [g] | 77 |
| Inbouwplaats | Achteras |
€ 59,36
€ 9,50
- -84%
Tijdelijk uitverkocht
€ 123,18
€ 48,04
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Motorsteun Original Imperium 34212
Achter, Non idraulico
34212
| Gewicht [g] | 700 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Versie | Non idraulico |
€ 90,05
€ 34,22
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
€ 242,06
€ 87,14
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Veerpootlager & rubber Original Imperium 34216
Vooras, 7E0412331A, Zonder lager
34216
| Gewicht [g] | 522 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 7E0412331A |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
€ 58,18
€ 16,29
- -72%
Tijdelijk uitverkocht
Veerpootlager & rubber Original Imperium 34217
7E0412249B, Vooras links, IMPERGOM
34217
| Gewicht [g] | 360 |
| Voor OE nummer | 7E0412249B |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Fabrikant van de lagers | IMPERGOM |
€ 51,69
€ 19,64
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Veerpootlager & rubber Original Imperium 34218
Vooras, 7E0412249A, Met kogellager
34218
| Gewicht [g] | 918 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 7E0412249A |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
| Componentennummer | 2 |
| Fabrikant van de lagers | IMPERGOM |
€ 95,36
€ 35,28
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Veerpootlager & rubber Original Imperium 34218/2
Vooras, 7E0412249A, IMPERGOM
34218/2
| Gewicht [g] | 1785 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 7E0412249A |
| Componentennummer | 4 |
| Fabrikant van de lagers | IMPERGOM |
€ 171,97
€ 68,79
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Stabilisatorstang rubber Original Imperium 34219
Vooras
34219
| Totale lengte [mm] | 60 |
| Gewicht [g] | 51 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter [mm] | 36 |
€ 80,26
€ 25,69
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurhuishoes Original Imperium 34221
Vooras, Rubber
34221
| Gewicht [g] | 115 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 14 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 51 |
| Lengte [mm] | 192 |
| Materiaal | Rubber |
€ 27,16
€ 6,79
- -75%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurhuishoes Original Imperium 34221/TE
Vooras, 6C0423831B, Thermoplastic
34221/TE
| Gewicht [g] | 44 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 14 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 51 |
| Voor OE nummer | 6C0423831B |
| Lengte [mm] | 191 |
| Materiaal | Thermoplastic |
€ 33,59
€ 9,08
- -73%
Tijdelijk uitverkocht
Stabilisatorstang rubber Original Imperium 34223
Vooras, 8K0411327A
34223
| Gewicht [g] | 67 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 8K0411327A |
| Binnendiameter [mm] | 24 |
€ 7,62
€ 2,75
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Stabilisatorstang rubber Original Imperium 34224
Vooras, 8K0411327B
34224
| Gewicht [g] | 57 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 8K0411327B |
| Binnendiameter [mm] | 26 |
€ 7,62
€ 2,82
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Stabilisatorstang rubber Original Imperium 34225
Voor, Binnen, Achter, Rubber
34225
| Gewicht [g] | 59 |
| Inbouwplaats | Voor, Binnen, Achter |
| Materiaal | Rubber |
| Voor OE nummer | 7H0511413A |
| Lengte [mm] | 52 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 21 |
€ 8,72
€ 2,36
- -73%
Tijdelijk uitverkocht
Stabilisatorstang rubber Original Imperium 34226
Achter, Buiten, Rubber, 7H5511414A
34226
| Gewicht [g] | 38 |
| Inbouwplaats | Achter, Buiten |
| Materiaal | Rubber |
| Voor OE nummer | 7H5511414A |
| Binnendiameter [mm] | 27 |
€ 7,08
€ 2,19
- -69%
Tijdelijk uitverkocht
Stabilisatorstang rubber Original Imperium 34227
Binnen, Achter, Rubber, 7H5511413C
34227
| Gewicht [g] | 45 |
| Inbouwplaats | Binnen, Achter |
| Materiaal | Rubber |
| Voor OE nummer | 7H5511413C |
| Binnendiameter [mm] | 27 |
€ 10,26
€ 2,66
- -74%
Tijdelijk uitverkocht
Ophangrubber automaatbak Original Imperium 34228
Hydrolager, Links
34228
| Gewicht [g] | 2101 |
| Ophangwijze | Hydrolager |
| Inbouwplaats | Links |
€ 173,85
€ 66,07
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
€ 267,43
€ 82,91
- -69%
Tijdelijk uitverkocht
€ 337,09
€ 107,87
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
Ophangrubber automaatbak Original Imperium 34244
Achter, 8K0399151CL
34244
| Gewicht [g] | 619 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Voor OE nummer | 8K0399151CL |
€ 123,66
€ 45,75
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Stabilisatorstang rubber Original Imperium 34246
Vooras, 7L0411313H
34246
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 7L0411313H |
€ 36,11
€ 5,77
- -84%
Tijdelijk uitverkocht
Motorsteun Original Imperium 34247
Links voor, 5Q0199555BG, Non idraulico
34247
| Gewicht [g] | 2119 |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Voor OE nummer | 5Q0199555BG |
| Versie | Non idraulico |
€ 199,72
€ 61,92
- -69%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
