×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Original Imperium auto-onderdelen
Categorieën
- Aandrijfashoes
- Aanslag, motorafdekking
- Aanslagrubber motorkap
- Aanslagrubber vering
- Afdichting
-
Toon minder Toon meer
- Afdichtring
- Afsluitstop koelvloeistofflens
- As-afdichtring koppeling
- Ashoes, remklauwgeleiding
- Bladveerlagerbus
- Borgplaat fuseekogel
- Bougiestekker
- Brandstofleiding
- Brandstofpomp
- Brandstofpomp houder
- Brandstofpomp onderdeel
- Brandstofpomp pakking
- Brandstofslang
- Brandstoftank delen
- Bumperbalk
- Bus cabinelagering
- Cabine schokdemperlager
- Carburateur flens
- Cardanas centreerbus
- Cardanaslager / ophanging
- Carter pakking
- Carterontluchtingsslang
- Cilinderkop pakking
- Differentieel keerring
- Differentieel ophangrubber
- Distributiecarter pakking
- Draagarm
- Draagarm montageset
- Draagarm reparatieset
- Draagarm-/ reactiearm lager
- Draagarmlager bus
- Draagarmlager houder
- Druklager
- EGR-klep
- Expansievat
- Fuseekogel
- Fuseekogel reparatieset
- Fuseepenbus
- Gaskabel
- Handremkabel
- Hulpstuurarm
- Hulpstuurarm lagerbus
- Hydraulische slang
- Inlaatslang-/pijp luchtfilter
- Kachelkraan /Koelvloeistof regelklep
- Klem laadluchtslang
- Kleppendekselpakking
- Klepsteeldichting
- Koelmiddelleiding verbindingsstuk
- Koelvloeistofflens
- Koppeling stelinrichting reparatiekit
- Koppelingskabel
- Koppelingsslang
- Koppelingsvork
- Kriksteun
- Krukaspoelie
- Laadlucht-/turboslang
- Luchtfilterhuis afdichting
- Motorsteun
- Motorsteun rubber
- Nokkenastandwiel boutenset
- Oliekoelerslang
- Oliepeilstok
- Oliepomp pakking
- Oliepomphuis keerring
- Olievuldop
- Ophangrubber
- Ophangrubber automaatbak
- Ophangrubber dynamo
- Pakking
- Panhardstang lager
- Pedaalrubber
- Radiateur ophanging
- Radiateurdop
- Radiateurslang
- Remslang
- Remvloeistofreservoir
- Reparatieset carterontluchting
- Rolgeleiding schuifdeur
- Rubber askoppeling / Hardyschijf
- Schakelstang
- Schakelstang keerring
- Schakelstangbus
- Schokdemper bus
- Slang cilinderkopontluchting
- Slangen
- Stabilisator lagerbus
- Stabilisatorkoppelstang reparatieset
- Stabilisatorstang
- Stabilisatorstang bevestigingbeugel
- Stabilisatorstang bevestigingset
- Stabilisatorstang rubber
- Stang/Steun wielophanging
- Starteras lagerbus
- Steun luchtfilterhuis
- Stofkap schokdemper
- Stuurarm
- Stuuras lagerbus
- Stuurhuishoes
- Stuurhuisrubber
- Tankdop
- Tankdop afdichtring
- Temperatuursensor
- Thermostaat pakking
- Thermostaathuis
- Tuimelaar
- Turbolader
- Turbolader olieleiding
- Uitlaat montageset
- Uitlaatklem
- Veer
- Veeroog lager
- Veerpoot lagerbus
- Veerpoot lagerring
- Veerpootlager & rubber
- Veerschotel
- Verbindingsstuk veerbok
- Versnellingsbakas dichtingsring
- Versnellingspook manchet
- Versnellingspook reparatieset
- Vriesstop/vorstplug
- Waterpomppakking
- Wiellager
- Wiellager keerring
×
24265 Resultaten
×
Filter op
Laadlucht-/turboslang Original Imperium 221999
221999
| Gewicht [g] | 157 |
| Binnendiameter1 [mm] | 49 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 48 |
€ 40,18
€ 15,67
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Radiateurslang Original Imperium 222000
Bovenaan
222000
| Gewicht [g] | 330 |
| Lengte [mm] | 477 |
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Binnendiameter1 [mm] | 32 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 32 |
€ 41,87
€ 14,23
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Radiateurslang Original Imperium 222001
Links onder
222001
| Gewicht [g] | 289 |
| Lengte [mm] | 447 |
| Inbouwplaats | Links onder |
| Binnendiameter1 [mm] | 31 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 31 |
€ 41,81
€ 15,05
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Laadlucht-/turboslang Original Imperium 222002
222002
| Gewicht [g] | 639 |
| Lengte [mm] | 510 |
| Binnendiameter1 [mm] | 65 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 65 |
€ 110,36
€ 41,94
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Laadlucht-/turboslang Original Imperium 222003
Rubber, 7M3145708B, Met pijpsteunen, HENN
222003
| Gewicht [g] | 183 |
| Lengte [mm] | 147 |
| Materiaal | Rubber |
| Voor OE nummer | 7M3145708B |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pijpsteunen |
| Binnendiameter1 [mm] | 46 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 48 |
| Fabrikant van stekkerverbindingen | HENN |
€ 87,60
€ 27,15
- -69%
Tijdelijk uitverkocht
Laadlucht-/turboslang Original Imperium 222004
Rubber, 7M3145828
222004
| Gewicht [g] | 516 |
| Lengte [mm] | 406 |
| Materiaal | Rubber |
| Voor OE nummer | 7M3145828 |
| Binnendiameter1 [mm] | 49 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 48 |
€ 87,17
€ 37,49
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Radiateurslang Original Imperium 222006
Links onder, 1H0121051A
222006
| Gewicht [g] | 152 |
| Lengte [mm] | 239 |
| Inbouwplaats | Links onder |
| Voor OE nummer | 1H0121051A |
€ 23,98
€ 10,31
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Laadlucht-/turboslang Original Imperium 222007
Rubber, 7M3145737C, Met pijpsteunen, HENN
222007
| Gewicht [g] | 468 |
| Lengte [mm] | 382 |
| Materiaal | Rubber |
| Voor OE nummer | 7M3145737C |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pijpsteunen |
| Binnendiameter1 [mm] | 52 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 49 |
| Fabrikant van stekkerverbindingen | HENN |
€ 174,59
€ 55,87
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
Laadlucht-/turboslang Original Imperium 222008
7L6145555A, HENN
222008
| Gewicht [g] | 622 |
| Lengte [mm] | 358 |
| Voor OE nummer | 7L6145555A |
| Binnendiameter1 [mm] | 52 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 38 |
| Fabrikant van stekkerverbindingen | HENN |
€ 248,70
€ 89,53
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Laadlucht-/turboslang Original Imperium 222009
7L6145790E, HENN
222009
| Gewicht [g] | 790 |
| Lengte [mm] | 455 |
| Voor OE nummer | 7L6145790E |
| Binnendiameter1 [mm] | 50 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
| Fabrikant van stekkerverbindingen | HENN |
€ 186,38
€ 67,09
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Laadlucht-/turboslang Original Imperium 222010
Met pijpsteunen, HENN
222010
| Gewicht [g] | 430 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pijpsteunen |
| Binnendiameter1 [mm] | 58 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
| Fabrikant van stekkerverbindingen | HENN |
€ 146,91
€ 52,89
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Laadlucht-/turboslang Original Imperium 222011
1J0145838T, HENN
222011
| Gewicht [g] | 289 |
| Lengte [mm] | 248 |
| Voor OE nummer | 1J0145838T |
| Binnendiameter1 [mm] | 51 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 47 |
| Fabrikant van stekkerverbindingen | HENN |
€ 113,34
€ 41,94
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Laadlucht-/turboslang Original Imperium 222012
1J0145828AD, HENN
222012
| Gewicht [g] | 268 |
| Lengte [mm] | 259 |
| Voor OE nummer | 1J0145828AD |
| Binnendiameter1 [mm] | 38 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 38 |
| Fabrikant van stekkerverbindingen | HENN |
€ 152,97
€ 50,48
- -67%
Tijdelijk uitverkocht
Laadlucht-/turboslang Original Imperium 222013
Rubber, 1J0145834AA, Met pijpsteunen, HENN
222013
| Gewicht [g] | 263 |
| Lengte [mm] | 211 |
| Materiaal | Rubber |
| Voor OE nummer | 1J0145834AA |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pijpsteunen |
| Binnendiameter1 [mm] | 55 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
| Fabrikant van stekkerverbindingen | HENN |
€ 194,59
€ 70,06
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Radiateurslang Original Imperium 222015
Rechts boven, 6K0121101B
222015
| Gewicht [g] | 319 |
| Lengte [mm] | 430 |
| Inbouwplaats | Rechts boven |
| Voor OE nummer | 6K0121101B |
| Binnendiameter1 [mm] | 31 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 31 |
€ 52,94
€ 14,29
- -73%
Tijdelijk uitverkocht
Laadlucht-/turboslang Original Imperium 222019
8R0145738H
222019
| Gewicht [g] | 594 |
| Lengte [mm] | 429 |
| Voor OE nummer | 8R0145738H |
| Binnendiameter1 [mm] | 58 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 47 |
€ 137,43
€ 50,84
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Laadlucht-/turboslang Original Imperium 222020
8R0145709H
222020
| Gewicht [g] | 428 |
| Lengte [mm] | 307 |
| Voor OE nummer | 8R0145709H |
| Binnendiameter1 [mm] | 60 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 58 |
€ 100,04
€ 36,01
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Laadlucht-/turboslang Original Imperium 222023
Rubber, 1J0145838AF, Met pijpsteunen, HENN
222023
| Gewicht [g] | 310 |
| Lengte [mm] | 229 |
| Materiaal | Rubber |
| Voor OE nummer | 1J0145838AF |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pijpsteunen |
| Binnendiameter1 [mm] | 52 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 48 |
| Fabrikant van stekkerverbindingen | HENN |
€ 103,77
€ 37,35
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Laadlucht-/turboslang Original Imperium 222024
Voor, Uitlaat
222024
| Gewicht [g] | 57 |
| Lengte [mm] | 46 |
| Voor OE nummer | 1000951 |
| Inbouwplaats | Voor, Uitlaat |
| Binnendiameter1 [mm] | 35 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 35 |
€ 24,80
€ 8,69
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Slangen Original Imperium 222028
Rubber, Van oliekoeler naar cilinderblok
222028
| Gewicht [g] | 264 |
| Materiaal | Rubber |
| Componentennummer | 2 |
| Koelleiding | Van oliekoeler naar cilinderblok |
€ 36,32
€ 15,26
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Radiateurslang Original Imperium 222030
076121063G
222030
| Gewicht [g] | 147 |
| Lengte [mm] | 258 |
| Voor OE nummer | 076121063G |
€ 33,81
€ 13,53
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Laadlucht-/turboslang Original Imperium 222033
Silicoon, 6Q0145822, HENN
222033
| Gewicht [g] | 248 |
| Lengte [mm] | 175 |
| Materiaal | Silicoon |
| Voor OE nummer | 6Q0145822 |
| Fabrikant van stekkerverbindingen | HENN |
€ 162,85
€ 79,80
- -51%
Tijdelijk uitverkocht
Laadlucht-/turboslang Original Imperium 222034
Rubber, 1K0145834AJ
222034
| Gewicht [g] | 361 |
| Lengte [mm] | 155 |
| Materiaal | Rubber |
| Voor OE nummer | 1K0145834AJ |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 59 |
€ 110,36
€ 47,46
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Laadlucht-/turboslang Original Imperium 222035
Silicoon, 1K0145832AK
222035
| Gewicht [g] | 449 |
| Lengte [mm] | 302 |
| Materiaal | Silicoon |
| Voor OE nummer | 1K0145832AK |
€ 158,35
€ 93,42
- -41%
Tijdelijk uitverkocht
Laadlucht-/turboslang Original Imperium 222036
Silicoon
222036
| Gewicht [g] | 250 |
| Lengte [mm] | 112 |
| Materiaal | Silicoon |
| Binnendiameter1 [mm] | 64 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 57 |
€ 88,92
€ 45,35
- -49%
Tijdelijk uitverkocht
Laadlucht-/turboslang Original Imperium 222037
Silicoon
222037
| Gewicht [g] | 165 |
| Lengte [mm] | 169 |
| Materiaal | Silicoon |
€ 123,07
€ 60,31
- -51%
Tijdelijk uitverkocht
Laadlucht-/turboslang Original Imperium 222038
7E0145790A
222038
| Gewicht [g] | 405 |
| Lengte [mm] | 274 |
| Voor OE nummer | 7E0145790A |
€ 127,01
€ 52,08
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Laadlucht-/turboslang Original Imperium 222039
Rubber, 7E0145709A
222039
| Gewicht [g] | 525 |
| Lengte [mm] | 328 |
| Materiaal | Rubber |
| Voor OE nummer | 7E0145709A |
€ 134,25
€ 60,42
- -55%
Tijdelijk uitverkocht
Radiateurslang Original Imperium 222041
Rechts boven, 357121101G
222041
| Aantal leidingen | 3 |
| Gewicht [g] | 367 |
| Lengte [mm] | 411 |
| Inbouwplaats | Rechts boven |
| Voor OE nummer | 357121101G |
€ 43,05
€ 19,37
- -55%
Tijdelijk uitverkocht
Radiateurslang Original Imperium 222043
Rechts onder, 357121051A
222043
| Gewicht [g] | 238 |
| Lengte [mm] | 249 |
| Inbouwplaats | Rechts onder |
| Voor OE nummer | 357121051A |
€ 39,43
€ 11,05
- -72%
Tijdelijk uitverkocht
Laadlucht-/turboslang Original Imperium 222044
Rubber, 06A145708D
222044
| Gewicht [g] | 563 |
| Lengte [mm] | 369 |
| Materiaal | Rubber |
| Voor OE nummer | 06A145708D |
| Binnendiameter1 [mm] | 63 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 57 |
€ 128,82
€ 51,52
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Inlaatslang-/pijp luchtfilter Original Imperium 222046
Rubber, 1H0145838G
222046
| Gewicht [g] | 220 |
| Lengte [mm] | 243 |
| Materiaal | Rubber |
| Binnendiameter 2 [mm] | 48 |
| Binnendiameter1 [mm] | 50 |
| Voor OE nummer | 1H0145838G |
€ 64,99
€ 22,09
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
