×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Original Imperium auto-onderdelen
Categorieën
- Aandrijfashoes
- Aanslag, motorafdekking
- Aanslagrubber motorkap
- Aanslagrubber vering
- Afdichting
-
Toon minder Toon meer
- Afdichtring
- Afsluitstop koelvloeistofflens
- As-afdichtring koppeling
- Ashoes, remklauwgeleiding
- Bladveerlagerbus
- Borgplaat fuseekogel
- Bougiestekker
- Brandstofleiding
- Brandstofpomp
- Brandstofpomp houder
- Brandstofpomp onderdeel
- Brandstofpomp pakking
- Brandstofslang
- Brandstoftank delen
- Bumperbalk
- Bus cabinelagering
- Cabine schokdemperlager
- Carburateur flens
- Cardanas centreerbus
- Cardanaslager / ophanging
- Carter pakking
- Carterontluchtingsslang
- Cilinderkop pakking
- Differentieel keerring
- Differentieel ophangrubber
- Distributiecarter pakking
- Draagarm
- Draagarm montageset
- Draagarm reparatieset
- Draagarm-/ reactiearm lager
- Draagarmlager bus
- Draagarmlager houder
- Druklager
- EGR-klep
- Expansievat
- Fuseekogel
- Fuseekogel reparatieset
- Fuseepenbus
- Gaskabel
- Handremkabel
- Hulpstuurarm
- Hulpstuurarm lagerbus
- Hydraulische slang
- Inlaatslang-/pijp luchtfilter
- Kachelkraan /Koelvloeistof regelklep
- Klem laadluchtslang
- Kleppendekselpakking
- Klepsteeldichting
- Koelmiddelleiding verbindingsstuk
- Koelvloeistofflens
- Koppeling stelinrichting reparatiekit
- Koppelingskabel
- Koppelingsslang
- Koppelingsvork
- Kriksteun
- Krukaspoelie
- Laadlucht-/turboslang
- Luchtfilterhuis afdichting
- Motorsteun
- Motorsteun rubber
- Nokkenastandwiel boutenset
- Oliekoelerslang
- Oliepeilstok
- Oliepomp pakking
- Oliepomphuis keerring
- Olievuldop
- Ophangrubber
- Ophangrubber automaatbak
- Ophangrubber dynamo
- Pakking
- Panhardstang lager
- Pedaalrubber
- Radiateur ophanging
- Radiateurdop
- Radiateurslang
- Remslang
- Remvloeistofreservoir
- Reparatieset carterontluchting
- Rolgeleiding schuifdeur
- Rubber askoppeling / Hardyschijf
- Schakelstang
- Schakelstang keerring
- Schakelstangbus
- Schokdemper bus
- Slang cilinderkopontluchting
- Slangen
- Stabilisator lagerbus
- Stabilisatorkoppelstang reparatieset
- Stabilisatorstang
- Stabilisatorstang bevestigingbeugel
- Stabilisatorstang bevestigingset
- Stabilisatorstang rubber
- Stang/Steun wielophanging
- Starteras lagerbus
- Steun luchtfilterhuis
- Stofkap schokdemper
- Stuurarm
- Stuuras lagerbus
- Stuurhuishoes
- Stuurhuisrubber
- Tankdop
- Tankdop afdichtring
- Temperatuursensor
- Thermostaat pakking
- Thermostaathuis
- Tuimelaar
- Turbolader
- Turbolader olieleiding
- Uitlaat montageset
- Uitlaatklem
- Veer
- Veeroog lager
- Veerpoot lagerbus
- Veerpoot lagerring
- Veerpootlager & rubber
- Veerschotel
- Verbindingsstuk veerbok
- Versnellingsbakas dichtingsring
- Versnellingspook manchet
- Versnellingspook reparatieset
- Vriesstop/vorstplug
- Waterpomppakking
- Wiellager
- Wiellager keerring
×
24265 Resultaten
×
Filter op
Radiateurslang Original Imperium 221818
221818
| Gewicht [g] | 628 |
| Lengte [mm] | 629 |
| Binnendiameter1 [mm] | 33 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 33 |
€ 77,95
€ 47,55
- -39%
Tijdelijk uitverkocht
Inlaatslang-/pijp luchtfilter Original Imperium 221819
221819
| Gewicht [g] | 170 |
| Lengte [mm] | 317 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 65 |
| Binnendiameter1 [mm] | 75 |
€ 97,38
€ 35,05
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Laadlucht-/turboslang Original Imperium 221821
6Q0145838H, HENN
221821
| Gewicht [g] | 272 |
| Lengte [mm] | 238 |
| Voor OE nummer | 6Q0145838H |
| Binnendiameter1 [mm] | 40 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 47 |
| Fabrikant van stekkerverbindingen | HENN |
€ 120,73
€ 41,06
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Radiateurslang Original Imperium 221822
221822
| Gewicht [g] | 157 |
| Lengte [mm] | 258 |
| Binnendiameter1 [mm] | 22 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 25 |
€ 84,03
€ 31,93
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Radiateurslang Original Imperium 221823
6Q0122447CN, Van expansievat naar motorkoeling
221823
| Gewicht [g] | 169 |
| Lengte [mm] | 301 |
| Voor OE nummer | 6Q0122447CN |
| Koelleiding | Van expansievat naar motorkoeling |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 8 |
€ 62,45
€ 23,11
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Radiateurslang Original Imperium 221824
6Q0121447BJ, Van expansievat naar motorkoeling
221824
| Gewicht [g] | 97 |
| Lengte [mm] | 300 |
| Voor OE nummer | 6Q0121447BJ |
| Koelleiding | Van expansievat naar motorkoeling |
€ 19,98
€ 6,79
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Laadlucht-/turboslang Original Imperium 221825
6Q0145832J
221825
| Gewicht [g] | 236 |
| Lengte [mm] | 202 |
| Voor OE nummer | 6Q0145832J |
| Binnendiameter1 [mm] | 49 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 49 |
€ 43,97
€ 15,83
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Laadlucht-/turboslang Original Imperium 221826
6Q0145828P
221826
| Gewicht [g] | 303 |
| Lengte [mm] | 325 |
| Voor OE nummer | 6Q0145828P |
| Binnendiameter1 [mm] | 38 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 36 |
€ 64,77
€ 18,78
- -71%
Tijdelijk uitverkocht
Laadlucht-/turboslang Original Imperium 221827
6Q0145834
221827
| Gewicht [g] | 248 |
| Lengte [mm] | 239 |
| Voor OE nummer | 6Q0145834 |
| Binnendiameter1 [mm] | 49 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 51 |
€ 55,81
€ 19,53
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Laadlucht-/turboslang Original Imperium 221828
6X0145828A
221828
| Gewicht [g] | 241 |
| Lengte [mm] | 265 |
| Voor OE nummer | 6X0145828A |
| Binnendiameter1 [mm] | 36 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 34 |
€ 55,91
€ 15,66
- -72%
Tijdelijk uitverkocht
Laadlucht-/turboslang Original Imperium 221829
6X0145832E
221829
| Gewicht [g] | 123 |
| Lengte [mm] | 127 |
| Voor OE nummer | 6X0145832E |
| Binnendiameter1 [mm] | 38 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 38 |
€ 25,68
€ 6,68
- -74%
Tijdelijk uitverkocht
€ 46,08
€ 18,89
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Laadlucht-/turboslang Original Imperium 221831
6Q0145838K
221831
| Gewicht [g] | 281 |
| Lengte [mm] | 285 |
| Voor OE nummer | 6Q0145838K |
| Binnendiameter1 [mm] | 48 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 48 |
€ 63,26
€ 20,87
- -67%
Tijdelijk uitverkocht
Inlaatslang-/pijp luchtfilter Original Imperium 221832
6X0145838D
221832
| Gewicht [g] | 231 |
| Lengte [mm] | 232 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 36 |
| Binnendiameter1 [mm] | 48 |
| Voor OE nummer | 6X0145838D |
€ 58,02
€ 16,25
- -72%
Tijdelijk uitverkocht
Radiateurslang Original Imperium 221833
Van thermostaat naar waterpomp
221833
| Gewicht [g] | 368 |
| Koelleiding | Van thermostaat naar waterpomp |
€ 41,27
€ 16,50
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Radiateurslang Original Imperium 221834
Van waterpomp naar waterslang
221834
| Gewicht [g] | 230 |
| Lengte [mm] | 228 |
| Voor OE nummer | 37122058 |
| Koelleiding | Van waterpomp naar waterslang |
| Binnendiameter1 [mm] | 20 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 19 |
€ 55,74
€ 20,07
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
€ 29,09
€ 10,18
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Laadlucht-/turboslang Original Imperium 221837
8D0145828J, HENN
221837
| Gewicht [g] | 378 |
| Lengte [mm] | 270 |
| Voor OE nummer | 8D0145828J |
| Binnendiameter1 [mm] | 49 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 36 |
| Fabrikant van stekkerverbindingen | HENN |
€ 124,62
€ 43,62
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Laadlucht-/turboslang Original Imperium 221838
1T0145790F, HENN
221838
| Gewicht [g] | 173 |
| Lengte [mm] | 168 |
| Voor OE nummer | 1T0145790F |
| Binnendiameter1 [mm] | 38 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 38 |
| Fabrikant van stekkerverbindingen | HENN |
€ 109,41
€ 37,20
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Laadlucht-/turboslang Original Imperium 221839
Rubber, 1K0145790C, HENN
221839
| Gewicht [g] | 198 |
| Materiaal | Rubber |
| Voor OE nummer | 1K0145790C |
| Lengte 1 [mm] | 50 |
| Binnendiameter1 [mm] | 37 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 37 |
| Fabrikant van stekkerverbindingen | HENN |
€ 121,05
€ 39,94
- -67%
Tijdelijk uitverkocht
€ 22,72
€ 15,45
- -32%
Tijdelijk uitverkocht
€ 19,81
€ 7,33
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Laadlucht-/turboslang Original Imperium 221844
1K0145832E, HENN
221844
| Gewicht [g] | 410 |
| Lengte [mm] | 312 |
| Voor OE nummer | 1K0145832E |
| Binnendiameter1 [mm] | 55 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 51 |
| Fabrikant van stekkerverbindingen | HENN |
€ 153,37
€ 53,68
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Laadlucht-/turboslang Original Imperium 221847
8D0145834K, HENN
221847
| Gewicht [g] | 663 |
| Lengte [mm] | 422 |
| Voor OE nummer | 8D0145834K |
| Binnendiameter1 [mm] | 52 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 52 |
| Fabrikant van stekkerverbindingen | HENN |
€ 177,72
€ 67,53
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Laadlucht-/turboslang Original Imperium 221848
3B0145834R, HENN
221848
| Gewicht [g] | 461 |
| Lengte [mm] | 414 |
| Voor OE nummer | 3B0145834R |
| Binnendiameter1 [mm] | 38 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 47 |
| Fabrikant van stekkerverbindingen | HENN |
€ 135,25
€ 47,34
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Laadlucht-/turboslang Original Imperium 221849
8D0145834N, HENN
221849
| Gewicht [g] | 251 |
| Voor OE nummer | 8D0145834N |
| Binnendiameter1 [mm] | 49 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 49 |
| Fabrikant van stekkerverbindingen | HENN |
€ 100,58
€ 32,19
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
Radiateurslang Original Imperium 221850
Bovenaan
221850
| Gewicht [g] | 446 |
| Lengte [mm] | 536 |
| Inbouwplaats | Bovenaan |
€ 95,84
€ 38,33
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Radiateurslang Original Imperium 221851
1L0121051A
221851
| Gewicht [g] | 179 |
| Lengte [mm] | 273 |
| Voor OE nummer | 1L0121051A |
€ 34,07
€ 13,98
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
€ 148,50
€ 53,46
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Radiateurslang Original Imperium 221853
Bovenaan
221853
| Gewicht [g] | 654 |
| Lengte [mm] | 530 |
| Inbouwplaats | Bovenaan |
€ 92,18
€ 31,34
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
