Hydrauliekolie online bestellen, bespaar tot 60% bij 123autoparts.be
Wij leveren Hydrauliekolie van hoge kwaliteit tot wel 60% goedkoper dan bij de dealer of autobedrijf.
API Other GL-5, API Other GL-4, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M
| Specificatie | API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Olie | Deels synthetische olie |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Recommended for Use, Ford MERCON®, Allison C4, ZF TE-ML 14A
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZH-M, DIN 51524 Teil 3, ISO 7308, groen
| Specificatie | ZH-M, DIN 51524 Teil 3, ISO 7308 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Groen |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZH-M PSF, MB 236.3, ZF TE-ML 09, Natuur
| Specificatie | ZH-M PSF, MB 236.3, ZF TE-ML 09 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Natuur |
| Chemische eigenschappen | Bevat mineraalolie |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZH-M, MB 343.0 (level), Natuur, Bevat mineraalolie
| Specificatie | ZH-M, MB 343.0 (level) |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Natuur |
| Chemische eigenschappen | Bevat mineraalolie |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mineraal olie, Fles, 15W
| Olie | Mineraal olie |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Mineraal olie, Fles, 15W
| Inhoud (ml) | 500 |
| Olie | Mineraal olie |
| Bundeltype | Fles |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Mineraal olie, Fles, 20W
| Olie | Mineraal olie |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 20W |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Mineraal olie, Fles
| Olie | Mineraal olie |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Mineraal olie, Fles, 10W
| Olie | Mineraal olie |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Mineraal olie, Vat, 2.5W
| Olie | Mineraal olie |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 2.5W |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Mineraal olie, Fles, 5W
| Olie | Mineraal olie |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
PSA B71 2710 (LHM Pl, Volledig synthetisch, Fles
| Specificatie | PSA B71 2710 (LHM Pl |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Sperry Vickers I-286, U.S. Steel 126, AFNOR NF E 48-603 HM, AFNOR NF E 48-603 HL
| Specificatie | Sperry Vickers I-286, U.S. Steel 126, AFNOR NF E 48-603 HM, AFNOR NF E 48-603 HL, DIN 51524/2 (HLP), DIN 51524/1 (HL), U.S. Steel 127 |
| Olie | Mineraal olie |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Viscositeitsindeling volgens ISO | VG 10 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
MIL-H-5606A, Synthetische olie, Jerrycan, VG 10
| Specificatie | MIL-H-5606A |
| Olie | Synthetische olie |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Viscositeitsindeling volgens ISO | VG 10 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
MIL-H-5606A, Mineraal olie, Jerrycan, VG 22
| Specificatie | MIL-H-5606A |
| Olie | Mineraal olie |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Viscositeitsindeling volgens ISO | VG 22 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
MIL-H-5606A, Mineraal olie, Vat, VG 22
| Specificatie | MIL-H-5606A |
| Olie | Mineraal olie |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Bundeltype | Vat |
| Viscositeitsindeling volgens ISO | VG 22 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
U.S. Steel 126, Sperry Vickers I-286, AFNOR NF E 48-603 HM, U.S. Steel 127
| Specificatie | U.S. Steel 126, Sperry Vickers I-286, AFNOR NF E 48-603 HM, U.S. Steel 127, DIN 51524/2 (HLP), AFNOR NF E 48-603 HL, DIN 51524/1 (HL) |
| Olie | Mineraal olie |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Bundeltype | Vat |
| Viscositeitsindeling volgens ISO | VG 15 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
AFNOR NF E 48-603 HL, Sperry Vickers I-286, DIN 51524/1 (HL), U.S. Steel 127
| Specificatie | AFNOR NF E 48-603 HL, Sperry Vickers I-286, DIN 51524/1 (HL), U.S. Steel 127, U.S. Steel 126, AFNOR NF E 48-603 HM, DIN 51524/2 (HLP) |
| Olie | Mineraal olie |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Kan |
| Viscositeitsindeling volgens ISO | VG 15 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
AFNOR NF E 48-603 HL, DIN 51524/2 (HLP), AFNOR NF E 48-603 HM, Sperry Vickers I-286
| Specificatie | AFNOR NF E 48-603 HL, DIN 51524/2 (HLP), AFNOR NF E 48-603 HM, Sperry Vickers I-286, U.S. Steel 126, U.S. Steel 127, DIN 51524/1 (HL) |
| Olie | Mineraal olie |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Viscositeitsindeling volgens ISO | VG 15 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
DIN 51524/1 (HL), DIN 51524/2 (HLP), AFNOR NF E 48-603 HM, AFNOR NF E 48-603 HL
| Specificatie | DIN 51524/1 (HL), DIN 51524/2 (HLP), AFNOR NF E 48-603 HM, AFNOR NF E 48-603 HL, Sperry Vickers I-286, U.S. Steel 126, U.S. Steel 127 |
| Olie | Mineraal olie |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Viscositeitsindeling volgens ISO | VG 22 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
U.S. Steel 127, DIN 51524/1 (HL), DIN 51524/2 (HLP), U.S. Steel 126
| Specificatie | U.S. Steel 127, DIN 51524/1 (HL), DIN 51524/2 (HLP), U.S. Steel 126, Sperry Vickers I-286, AFNOR NF E 48-603 HL, AFNOR NF E 48-603 HM |
| Olie | Mineraal olie |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Bundeltype | Vat |
| Viscositeitsindeling volgens ISO | VG 22 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Sperry Vickers I-286, AFNOR NF E 48-603 HL, U.S. Steel 127, U.S. Steel 126
| Specificatie | Sperry Vickers I-286, AFNOR NF E 48-603 HL, U.S. Steel 127, U.S. Steel 126, DIN 51524/2 (HLP), DIN 51524/1 (HL), AFNOR NF E 48-603 HM |
| Olie | Mineraal olie |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Kan |
| Viscositeitsindeling volgens ISO | VG 22 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Sperry Vickers I-286, DIN 51524/2 (HLP), U.S. Steel 126, AFNOR NF E 48-603 HL
| Specificatie | Sperry Vickers I-286, DIN 51524/2 (HLP), U.S. Steel 126, AFNOR NF E 48-603 HL, AFNOR NF E 48-603 HM, DIN 51524/1 (HL), U.S. Steel 127 |
| Olie | Mineraal olie |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Viscositeitsindeling volgens ISO | VG 22 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
AFNOR NF E 48-603 HM, DIN 51524/2 (HLP), U.S. Steel 127, U.S. Steel 126
| Specificatie | AFNOR NF E 48-603 HM, DIN 51524/2 (HLP), U.S. Steel 127, U.S. Steel 126, Sperry Vickers I-286, AFNOR NF E 48-603 HL, DIN 51524/1 (HL) |
| Olie | Mineraal olie |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Viscositeitsindeling volgens ISO | VG 32 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
DIN 51524/1 (HL), U.S. Steel 127, Sperry Vickers I-286, DIN 51524/2 (HLP)
| Specificatie | DIN 51524/1 (HL), U.S. Steel 127, Sperry Vickers I-286, DIN 51524/2 (HLP), AFNOR NF E 48-603 HM, AFNOR NF E 48-603 HL, U.S. Steel 126 |
| Olie | Mineraal olie |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Bundeltype | Vat |
| Viscositeitsindeling volgens ISO | VG 32 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
U.S. Steel 127, DIN 51524/1 (HL), Sperry Vickers I-286, AFNOR NF E 48-603 HM
| Specificatie | U.S. Steel 127, DIN 51524/1 (HL), Sperry Vickers I-286, AFNOR NF E 48-603 HM, U.S. Steel 126, AFNOR NF E 48-603 HL, DIN 51524/2 (HLP) |
| Olie | Mineraal olie |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Kan |
| Viscositeitsindeling volgens ISO | VG 32 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
AFNOR NF E 48-603 HL, DIN 51524/1 (HL), DIN 51524/2 (HLP), U.S. Steel 127
| Specificatie | AFNOR NF E 48-603 HL, DIN 51524/1 (HL), DIN 51524/2 (HLP), U.S. Steel 127, AFNOR NF E 48-603 HM, Sperry Vickers I-286, U.S. Steel 126 |
| Olie | Mineraal olie |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Viscositeitsindeling volgens ISO | VG 32 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
VDMA 24318, U.S. Steel 127, U.S. Steel 126, Thyssen TH N-25613 2
| Inhoud [liter] | 20 |
| Specificatie | VDMA 24318, U.S. Steel 127, U.S. Steel 126, Thyssen TH N-25613 2, SS 155434, Sperry Vickers M-295, Sperry Vickers I-286, SEB 181 222, Hoesch HWN 2333, DIN 51524/2 (HLP), DIN 51524/1 (HL), Denison Filterabilit, CETOP RP 91 H (HM), Bosch Rexroth RE 902, AFNOR NF E 48-603 HM, AFNOR NF E 48-603 HL, AFNOR NF E 48-603 (H |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
U.S. Steel 127, DIN 51524/2 (HLP), AFNOR NF E 48-603 HM, AFNOR NF E 48-603 HL
| Specificatie | U.S. Steel 127, DIN 51524/2 (HLP), AFNOR NF E 48-603 HM, AFNOR NF E 48-603 HL, U.S. Steel 126, DIN 51524/1 (HL), Sperry Vickers I-286 |
| Olie | Mineraal olie |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Viscositeitsindeling volgens ISO | VG 46 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
U.S. Steel 126, Sperry Vickers I-286, AFNOR NF E 48-603 HL, DIN 51524/1 (HL)
| Specificatie | U.S. Steel 126, Sperry Vickers I-286, AFNOR NF E 48-603 HL, DIN 51524/1 (HL), DIN 51524/2 (HLP), U.S. Steel 127, AFNOR NF E 48-603 HM |
| Olie | Mineraal olie |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Bundeltype | Vat |
| Viscositeitsindeling volgens ISO | VG 46 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
U.S. Steel 127, Sperry Vickers I-286, U.S. Steel 126, AFNOR NF E 48-603 HL
| Specificatie | U.S. Steel 127, Sperry Vickers I-286, U.S. Steel 126, AFNOR NF E 48-603 HL, AFNOR NF E 48-603 HM, DIN 51524/2 (HLP), DIN 51524/1 (HL) |
| Olie | Mineraal olie |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Kan |
| Viscositeitsindeling volgens ISO | VG 46 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
