×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Ssangyong Gloeilamp
€ 1,03
€ 1,03
Tijdelijk uitverkocht
€ 1,69
€ 1,69
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 2825DRP-02B
0,6, LED, W2.1x9.5d
2825DRP-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,6 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
€ 11,81
€ 11,81
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 2825DWNBC-02B
Aanpassing W5W naar LED, Blisterverpaking
2825DWNBC-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | Aanpassing W5W naar LED |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER LED W5W CARSPECIFIC |
€ 62,77
€ 25,74
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 2825DWP-02B
0,8, LED, W2.1x9.5d
2825DWP-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,8 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
€ 13,12
€ 12,85
- -2%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 6413DWP-01B
Wit, 0,6, LED, SV8.5-8
6413DWP-01B
| Kleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,6 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 41 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
€ 6,35
€ 6,23
- -2%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64176CBI
55/15, H15, Doos, PGJ23t-1
64176CBI
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55/15 |
| Lamptype | H15 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ23t-1 |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE INTENSE |
€ 67,98
€ 58,46
- -14%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64176CBI-HCB
55/15, H15, PGJ23t-1
64176CBI-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55/15 |
| Lamptype | H15 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ23t-1 |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE INTENSE |
€ 135,94
€ 112,83
- -17%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64176CBN-HCB
55/15, H15, PGJ23t-1
64176CBN-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55/15 |
| Lamptype | H15 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ23t-1 |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
€ 146,11
€ 77,44
- -47%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 6418DWP-01B
Wit, 0,6, LED, SV8.5-8
6418DWP-01B
| Kleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,6 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 36 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
€ 6,35
€ 6,23
- -2%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, mistlamp Philips 12366C1
H16, PGJ19-3
12366C1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 19 |
| Lamptype | H16 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-3 |
€ 23,89
€ 23,17
- -3%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 12410C1
D5S, PK32d-7
12410C1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 25 |
| Lamptype | D5S |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-7 |
€ 265,21
€ 217,47
- -18%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 12410XV+C1
D5S, PK32d-7
12410XV+C1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 25 |
| Lamptype | D5S |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-7 |
€ 314,95
€ 267,71
- -15%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 12411C1
D8S, PK32d-1
12411C1
| Spanning (Volt) | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 25 |
| Lamptype | D8S |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-1 |
€ 169,40
€ 135,52
- -20%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 12580B1
55/15, H15, PGJ23t-1
12580B1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55/15 |
| Lamptype | H15 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ23t-1 |
€ 53,35
€ 43,74
- -18%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 12580C1
55/15, H15, PGJ23t-1
12580C1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55/15 |
| Lamptype | H15 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ23t-1 |
€ 51,49
€ 35,53
- -31%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Philips 12822CP
Kogellamp, R5W, BA15d
12822CP
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Kogellamp, R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15d |
€ 2,00
€ 1,80
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 12866CP
Buislamp, SV8.5, T10,5x43
12866CP
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Buislamp |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
| Uitvoering soffietlamp | T10,5x43 |
€ 1,50
€ 1,37
- -9%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 6438DWP-01B
Wit, 0,6, LED, SV8.5-8
6438DWP-01B
| Kleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,6 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 31 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
€ 6,35
€ 6,23
- -2%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 11854CU60X1
LED, SV8.5-8, FEST 38 mm
11854CU60X1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 38 mm |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
€ 10,08
€ 10,08
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 11854WU60X1
LED, SV8.5-8, FEST 38 mm
11854WU60X1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 38 mm |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
€ 10,08
€ 10,08
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 11860CU31B1
0,8, LED, SV8.5-8, FEST 30 mm
11860CU31B1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,8 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 30 mm |
| Levensduur tot [uur] | 3000 |
€ 6,49
€ 6,49
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 11860CU60X1
LED, SV8.5-8, FEST 30 mm
11860CU60X1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 30 mm |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
€ 10,08
€ 10,08
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 11860WU60X1
LED, SV8.5-8, FEST 30 mm
11860WU60X1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 30 mm |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
€ 10,08
€ 10,08
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 11866CU31B1
0,6, LED, SV8.5-8, FEST 43 mm
11866CU31B1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,6 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 43 mm |
| Levensduur tot [uur] | 3000 |
€ 6,49
€ 6,49
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 11866WU60X1
LED, SV8.5-8, FEST 43 mm
11866WU60X1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 43 mm |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
€ 10,95
€ 9,86
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 11961CU60X2
0,9, LED, W2.1x9.5d
11961CU60X2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,9 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
€ 22,32
€ 22,32
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 11961WU60X2
0,9, LED, W2.1x9.5d
11961WU60X2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,9 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
€ 23,49
€ 20,67
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 11961XU60X2
0,7, LED, W2.1x9.5d
11961XU60X2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,7 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Kleurtemperatuur [K] | 8000 |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
€ 23,49
€ 20,67
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 12258LLECOS2
H1, P14.5s
12258LLECOS2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
€ 16,26
€ 11,87
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64176DWESY-2HB
4/16, LED, Box
64176DWESY-2HB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4/16 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ23t-1 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® HL EASY |
€ 96,74
€ 90,93
- -6%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, dagrijlicht Narva 483293000
H7, PX26d
483293000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Twee keer zo lange levensduur | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 15,42
€ 6,32
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
