Seat Temperatuurschakelaar
| Sleutelwijdte | 29 |
| Schakelpunt van [°C] | 92 |
| Schakelpunt tot [°C] | 87 |
| Schakelpunt [°C] | 102 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Uitschakelpunt (°C) | 91 |
| Schakelpunt van [°C] | 95 |
| Schakelpunt tot [°C] | 84 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Schakelpunt van [°C] | 95 |
| Schakelpunt tot [°C] | 84 |
| Schakelpunt [°C] | 102 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Uitschakelpunt (°C) | 91 |
| Schakelpunt van [°C] | 95 |
| Schakelpunt tot [°C] | 84 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Schakelpunt van [°C] | 95 |
| Schakelpunt tot [°C] | 90 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Schakelpunt van [°C] | 90 |
| Schakelpunt tot [°C] | 85 |
OE EQUIVALENT, 115 095 070, M22x1,5 mm, zwart
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Sluittemperatuur [°C] | 87 |
| Openingstemperatuur | 82 |
| Voor OE nummer | 115 095 070 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Connectorhuisvorm | Rond |
OE EQUIVALENT, 95VW 8B607 EA, 357 919 369 E, rechthoekig
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Behuizing diameter [mm] | 20 |
| Schakelpunt [°C] | 120, 112 |
| Voor OE nummer | 95VW 8B607 EA, 357 919 369 E |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kleurmarkering | Bruin |
| Stekkerkleur | Wit |
OE EQUIVALENT, M22x1,5 mm, 29 mm, Platte stekker
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Sluittemperatuur [°C] | 92 |
| Openingstemperatuur | 87 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Zwart |
OE EQUIVALENT, 191 919 521 B, M10x1 mm, lichtblauw
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Schakelpunt [°C] | 110 |
| Voor OE nummer | 191 919 521 B |
| Schroefdraadmaat | M10x1 mm |
| Kleur | Lichtblauw |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Platte stekker |
OE EQUIVALENT, M16x1,5 mm, 22 mm
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Schakelpunt [°C] | 115 |
| Voor OE nummer | 7588920 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 22 mm |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Zwart |
OE EQUIVALENT, 95VW 8B607 DA, 701 919 369 E, rechthoekig
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Behuizing diameter [mm] | 20 |
| Schakelpunt [°C] | 112, 107 |
| Voor OE nummer | 95VW 8B607 DA, 701 919 369 E |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kleurmarkering | Groen |
| Stekkerkleur | Wit |
Zwart, voor voertuigen met airco, wit
| Schakelpunt [°C] | 3 |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Aantal contacten | 2 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Wit |
M 22x1,5, bruin
| Schroefdraadmaat | M 22x1,5 |
| Kleur | Bruin |
| Aantal contacten | 2 |
| Schakelpunt van [°C] | 95 |
| Schakelpunt tot [°C] | 90 |
Voor voertuigen met airco, Met pakking, bruin
| Schakelpunt [°C] | 112 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Kleurmarkering | Bruin |
Met pakking, zwart, groen
| Schakelpunt [°C] | 112 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Kleurmarkering | Groen |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Groen, zwart |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0905458 |
Sluiter, Met dubbele thermoschakelaar, M 22x1,5, zwart
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Schakelaar | Met dubbele thermoschakelaar |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 102, 95 |
| Temperatuur van [°C] | 92, 85 |
| Schroefdraadmaat | M 22x1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
Sluiter, zwart, Met pakking
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 95 |
| Temperatuur van [°C] | 90 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
Met dubbele thermoschakelaar, Sluiter, zwart
| Schakelaar | Met dubbele thermoschakelaar |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 102, 97 |
| Temperatuur van [°C] | 97, 87 |
| Kleur | Zwart |
Voor voertuigen met airco, Met pakking, wit, grijs
| Schakelpunt [°C] | 119 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Behuizingskleur | Wit |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Grijs, wit |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0905458 |
Groen, Met pakking
| Schakelpunt [°C] | 112, 107 |
| Kleur | Groen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
Met pakking, zwart
| Schakelpunt [°C] | 84 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| Kleurmarkering | Zwart |
| Schakelpunt van [°C] | 102 |
| Schakelpunt tot [°C] | 91 |
M10x1, Met pakking, geel
| Schakelpunt [°C] | 100 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Geel |
M16x1,5, grijs
| Schakelpunt [°C] | 115 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Kleur | Grijs |
| Aantal contacten | 1 |
M 22x1,5, Met pakking, bruin
| Temperatuurbereik tot [°C] | 95 |
| Temperatuur van [°C] | 90 |
| Schroefdraadmaat | M 22x1,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Bruin |
M 22x1,5, zwart, Met pakking
| Temperatuurbereik tot [°C] | 92 |
| Temperatuur van [°C] | 87 |
| Schroefdraadmaat | M 22x1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
Zwart/grijs
| Kleur | Zwart/grijs |
| Aantal contacten | 2 |
| Schakelpunt van [°C] | 100 |
| Schakelpunt tot [°C] | 95 |
Zwart, met veer, Met pakking
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schakelpunt [°C] | 110 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met veer, Met pakking |
- -33%
M22 x 1,5, Met afdichtring, rechthoekig
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kleurmarkering | Zwart |
| Schakeltemperatuur 1 van [°C] | 95 |
| Schakeltemperatuur 1 tot [°C] | 84 |
| Schakeltemperatuur 2 van [°C] | 102 |
| Schakeltemperatuur 2 tot [°C] | 92 |
- -41%
M 22 x 1,5 mm, Met pakking
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 mm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Uitschakelpunt (°C) | 91, 84 |
| Inschakelpunt [°C] | 95, 102 |
- -6%
