×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Saab Temperatuurschakelaar
€ 13,77
€ 8,40
- -39%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Calorstat By Vernet TS2608
M22x1.5, gesloten sensorconstructie
TS2608
| Arbeidstemperatuur tot [°C] | 110, 115 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie |
€ 15,88
€ 8,74
- -45%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Vemo V30-99-2263
M22 x 1,5
V30-99-2263
| Schakelpunt [°C] | 110, 115 |
| Schroefdraadmaat | M22 x 1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Schakelpunt van [°C] | 115 |
| Schakelpunt tot [°C] | 110 |
€ 16,72
€ 19,74
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82627
M22x1,5 mm, 29 mm, Platte stekker
82627
| Schakelpunt [°C] | 87 |
| Voor OE nummer | 4318331 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 92 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 11,08
€ 7,20
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82643
M22x1,5 mm, zwart, 29 mm
82643
| Schakelpunt [°C] | 115 |
| Voor OE nummer | 0025457934 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 110 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Connectorhuisvorm | Rond |
€ 12,50
€ 8,75
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Mahle Original TSW 10
M22x1.5
TSW 10
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,20 |
| Nettogewicht [g] | 51 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,30 |
| Draaimoment [Nm] | 70 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 65 |
| Inschakelpunt [°C] | 70 |
€ 46,65
€ 29,39
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Mahle Original TSW 1D
M22x1.5, Met pakking
TSW 1D
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,20 |
| Nettogewicht [g] | 53 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,30 |
| Draaimoment [Nm] | 35 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 70 |
| Inschakelpunt [°C] | 75 |
€ 33,46
€ 27,10
- -19%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Mahle Original TSW 2
M22x1.5
TSW 2
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,20 |
| Nettogewicht [g] | 69 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,30 |
| Draaimoment [Nm] | 70 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 60 |
| Inschakelpunt [°C] | 65 |
€ 47,47
€ 42,73
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Mahle Original TSW 4D
M22x1.5, Met pakking
TSW 4D
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,20 |
| Nettogewicht [g] | 51 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,30 |
| Draaimoment [Nm] | 70 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 75 |
| Inschakelpunt [°C] | 80 |
€ 32,62
€ 28,39
- -13%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Mahle Original TSW 8D
M22x1.5, Met pakking
TSW 8D
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,20 |
| Nettogewicht [g] | 50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,30 |
| Draaimoment [Nm] | 70 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 87,0 |
| Inschakelpunt [°C] | 92,0 |
€ 32,28
€ 36,81
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Vemo V15-99-1956-1
M22x1,5, Met pakking, wit
V15-99-1956-1
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Wit |
| Schakelpunt van [°C] | 92 |
| Schakelpunt tot [°C] | 87 |
€ 9,41
€ 14,22
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Vemo V24-99-1253
Sluiter, M 22 x 1,5, Platte stekker
V24-99-1253
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schakelpunt [°C] | 92, 87 |
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Schakelpunt van [°C] | 92 |
| Schakelpunt tot [°C] | 87 |
€ 16,72
€ 16,72
Tijdelijk uitverkocht
