Renault Temperatuurschakelaar
M22x1,5
| Temperatuurbereik tot [°C] | 50 |
| Temperatuur van [°C] | 60 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22x1,5
| Temperatuurbereik tot [°C] | 82 |
| Temperatuur van [°C] | 92 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22x1,5
| Temperatuurbereik tot [°C] | 82 |
| Temperatuur van [°C] | 92 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22x1.5, open sensorconstructie
| Arbeidstemperatuur tot [°C] | 82, 92 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sluiter, M 22 x 1,5, Geschroefd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Schakelpunt van [°C] | 82 |
| Schakelpunt tot [°C] | 92 |
- -39%
| Sleutelwijdte | 29 |
| Schakelpunt van [°C] | 92 |
| Schakelpunt tot [°C] | 82 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Schakelpunt van [°C] | 92 |
| Schakelpunt tot [°C] | 82 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Schakelpunt van [°C] | 85 |
| Schakelpunt tot [°C] | 75 |
- -19%
| Sleutelwijdte | 29 |
| Schakelpunt van [°C] | 78 |
| Schakelpunt tot [°C] | 68 |
| Schakelpunt [°C] | 96 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Uitschakelpunt (°C) | 82 |
| Schakelpunt van [°C] | 92 |
| Schakelpunt tot [°C] | 82 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Schakelpunt van [°C] | 92 |
| Schakelpunt tot [°C] | 82 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Schakelpunt van [°C] | 92 |
| Schakelpunt tot [°C] | 82 |
| Schakelpunt [°C] | 92 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Uitschakelpunt (°C) | 82 |
| Schakelpunt van [°C] | 88 |
| Schakelpunt tot [°C] | 78 |
| Schakelpunt [°C] | 96 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Uitschakelpunt (°C) | 82 |
| Schakelpunt van [°C] | 92 |
| Schakelpunt tot [°C] | 82 |
| Schakelpunt [°C] | 100 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Uitschakelpunt (°C) | 95 |
| Schakelpunt van [°C] | 92 |
| Schakelpunt tot [°C] | 82 |
- -8%
OE EQUIVALENT, 77 00 823 512, M14x1,25 mm, 19 mm
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Sluittemperatuur [°C] | 120 |
| Voor OE nummer | 77 00 823 512 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Zwart |
OE EQUIVALENT, 77 00 809 907, M14x1,25 mm, 19 mm
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Sluittemperatuur [°C] | 120 |
| Voor OE nummer | 77 00 809 907 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Kleurmarkering | Blauw |
| Stekkerkleur | Zwart |
OE EQUIVALENT, 77 00 739 058, M14x1,25 mm, 19 mm
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Sluittemperatuur [°C] | 70 |
| Voor OE nummer | 77 00 739 058 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Zwart |
GENUINE, 77 00 300 648, M16x1,5mm
| Kwaliteit | GENUINE |
| Schakelpunt [°C] | 110 |
| Voor OE nummer | 9160357, 77 00 300 648 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5mm |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Bruin |
GENUINE, 77 01 038 848, M22x1,5 mm, 29 mm
| Kwaliteit | GENUINE |
| Sluittemperatuur [°C] | 90 |
| Openingstemperatuur | 82 |
| Schakelpunt [°C] | 97 |
| Voor OE nummer | 77 01 038 848 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 82 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Wit |
OE EQUIVALENT, 77 00 748 169, 1264 04
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Sluittemperatuur [°C] | 85 |
| Openingstemperatuur | 75 |
| Voor OE nummer | 77 00 748 169, 60506988, 1264 04 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Zwart |
OE EQUIVALENT, 77 00 819 641, M14x1,25 mm
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Schakelpunt [°C] | 105 |
| Voor OE nummer | 90161033, 77 00 819 641 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 24 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
OE EQUIVALENT, M8x1,25 mm, Hoekig
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Kabellengte [mm] | 200 |
| Schakelpunt [°C] | 60 |
| Voor OE nummer | 7768149 |
| Schroefdraadmaat | M8x1,25 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
OE EQUIVALENT, Vierkantvormig, 77 00 839 072
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Sluittemperatuur [°C] | 87 |
| Vorm | Vierkantvormig |
| Openingstemperatuur | 77 |
| Schakelpunt [°C] | 92 |
| Voor OE nummer | 77 00 839 072, 4500754 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 82 |
| Stekkerkleur | Zwart |
M 14X1,25, zwart
| Schakelpunt [°C] | 120 |
| Schroefdraadmaat | M 14X1,25 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 1 |
