×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Peugeot Temperatuurschakelaar
Temperatuurschakelaar Fispa 82.439
GENUINE, 0242 86, M14x1,25 mm
82.439
| Kwaliteit | GENUINE |
| Schakelpunt [°C] | 120 |
| Voor OE nummer | 0242 86 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 20 |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kleurmarkering | Geel |
| Stekkerkleur | Blauw |
€ 18,88
€ 18,88
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Valeo 819757
819757
| Sleutelwijdte | 29 |
| Schakelpunt van [°C] | 88 |
| Schakelpunt tot [°C] | 79 |
€ 10,95
€ 9,97
- -9%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82628
M22x1,5 mm, 29 mm, Platte stekker
82628
| Schakelpunt [°C] | 75 |
| Voor OE nummer | 60506988 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 85 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 11,08
€ 6,87
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
