×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Opel Temperatuurschakelaar
€ 31,99
€ 31,99
Tijdelijk uitverkocht
€ 31,69
€ 31,69
Tijdelijk uitverkocht
€ 29,89
€ 29,89
Tijdelijk uitverkocht
€ 29,96
€ 29,96
Tijdelijk uitverkocht
€ 62,99
€ 62,99
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar KW 550 672
M22x1,5, zwart
550 672
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Zwart |
€ 30,77
€ 30,77
Tijdelijk uitverkocht
€ 34,53
€ 34,53
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar KW 550 677
M22x1,5, geel
550 677
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Geel |
€ 30,23
€ 30,23
Tijdelijk uitverkocht
€ 28,74
€ 28,74
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar KW 550 688
M22x1,5, WG
550 688
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Technisch informatienummer | WG |
€ 26,78
€ 26,78
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Calorstat By Vernet TS1676
M22x1.5, open sensorconstructie
TS1676
| Temperatuurbereik tot [°C] | 105, 95 |
| Temperatuur van [°C] | 110, 100 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
€ 32,11
€ 17,67
- -45%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Calorstat By Vernet TS2621
M22x1.5, open sensorconstructie, Met kabel
TS2621
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100, 90 |
| Temperatuur van [°C] | 105, 95 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
€ 96,72
€ 52,22
- -46%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Calorstat By Vernet TS2648
M22x1.5, open sensorconstructie
TS2648
| Arbeidstemperatuur tot [°C] | 82, 87 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
€ 17,68
€ 9,55
- -46%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Calorstat By Vernet TS2678
M22x1.5, open sensorconstructie
TS2678
| Temperatuurbereik tot [°C] | 90, 82 |
| Temperatuur van [°C] | 95, 87 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
€ 30,58
€ 16,82
- -45%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Calorstat By Vernet TS2680
M22x1.5, open sensorconstructie
TS2680
| Temperatuurbereik tot [°C] | 105, 100 |
| Temperatuur van [°C] | 110, 105 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
€ 34,03
€ 18,72
- -45%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Calorstat By Vernet TS2681
M22x1.5
TS2681
| Temperatuurbereik tot [°C] | 115, 100 |
| Temperatuur van [°C] | 120, 105 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
€ 29,43
€ 15,89
- -46%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Calorstat By Vernet TS2769
M22x1.5, open sensorconstructie
TS2769
| Arbeidstemperatuur tot [°C] | 95, 100 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
€ 21,33
€ 10,67
- -50%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82623
M14x1,25 mm, 24 mm, Ovaal
82623
| Schakelpunt [°C] | 105 |
| Voor OE nummer | 4500733 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 24 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 19,46
€ 19,46
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82627
M22x1,5 mm, 29 mm, Platte stekker
82627
| Schakelpunt [°C] | 87 |
| Voor OE nummer | 4318331 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 92 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 11,08
€ 7,20
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82629
PRC3366, M22x1,5 mm, 29 mm, Platte stekker
82629
| Voor OE nummer | PRC3366 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Schakelpunt van [°C] | 102 |
| Schakelpunt tot [°C] | 97 |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 9,60
€ 6,72
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82636
M22x1,5 mm, 29 mm, Ovaal
82636
| Schakelpunt [°C] | 92 |
| Voor OE nummer | 46520219 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 97 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 11,98
€ 8,39
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82639
M22x1,5 mm, 29 mm, Ovaal
82639
| Schakelpunt [°C] | 95 |
| Voor OE nummer | 90242277 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 100 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 11,98
€ 8,39
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82650
M22x1,5 mm, 29 mm, Rond
82650
| Schakelpunt [°C] | 95 |
| Voor OE nummer | 50192 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 100 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 13,79
€ 9,79
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82658
Rechthoekig, zwart
82658
| Schakelpunt [°C] | 120 |
| Voor OE nummer | 1341045 |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 115 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 16,19
€ 17,64
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82659
M22x1,5 mm, 29 mm, Ovaal
82659
| Schakelpunt [°C] | 100 |
| Voor OE nummer | 50490 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 105 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 10,19
€ 10,19
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82673
Zwart, 29 mm, Ovaal
82673
| Schakelpunt [°C] | 110, 95 |
| Voor OE nummer | 90336709 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 105, 100 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 32,13
€ 33,41
Tijdelijk uitverkocht
