×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Nissan Temperatuurschakelaar
Temperatuurschakelaar Vemo V38-99-0029
M16x1,5
V38-99-0029
| Openingstemperatuur | 85 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Uitschakelpunt (°C) | 90 |
€ 16,72
€ 23,58
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Vemo V40-99-1077
M22x1,5, zwart, Met pakking
V40-99-1077
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| Schakelpunt van [°C] | 105 |
| Schakelpunt tot [°C] | 90 |
€ 22,89
€ 16,71
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Vemo V40-99-1083
M 22 x 1,5, Ronde stekker
V40-99-1083
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 |
| Type stekker | Ronde stekker |
| Schakelpunt van [°C] | 110 |
| Schakelpunt tot [°C] | 95 |
€ 8,19
€ 11,30
Tijdelijk uitverkocht
€ 44,89
€ 19,75
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar FAE 36360
M16x1,5
36360
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Schakelpunt van [°C] | 90 |
| Schakelpunt tot [°C] | 83 |
€ 53,45
€ 22,45
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
€ 46,97
€ 21,14
- -55%
Tijdelijk uitverkocht
€ 42,64
€ 20,04
- -53%
Tijdelijk uitverkocht
€ 46,97
€ 21,14
- -55%
Tijdelijk uitverkocht
€ 49,77
€ 21,90
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82634
21595Q9025, wit, Platte stekker, Rond
82634
| Schakelpunt [°C] | 88 |
| Voor OE nummer | 21595Q9025 |
| Kleur | Wit |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 96 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Connectorhuisvorm | Rond |
€ 17,42
€ 20,39
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82699
215956F600, M22x1,5 mm, 29 mm, Rond
82699
| Schakelpunt [°C] | 105, 90 |
| Voor OE nummer | 215956F600 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 100, 95 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Wit |
€ 16,71
€ 11,70
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Calorstat By Vernet TS2869
22 mm, open sensorconstructie
TS2869
| Arbeidstemperatuur tot [°C] | 88, 96 |
| Schroefdraadmaat | 22 mm |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
€ 33,84
€ 18,61
- -45%
Tijdelijk uitverkocht
