×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Lancia Temperatuurschakelaar
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82602
M16x1,5 mm, 21 mm, Ovaal
82602
| Schakelpunt [°C] | 110 |
| Voor OE nummer | 46478259 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 42,07
€ 42,50
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82613
M12x1,5 mm, 21 mm, Ovaal
82613
| Schakelpunt [°C] | 110 |
| Voor OE nummer | 46478260 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 42,39
€ 42,39
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82621
M8x1,25 mm, Hoekig, zwart
82621
| Schakelpunt [°C] | 60 |
| Voor OE nummer | 7768149 |
| Schroefdraadmaat | M8x1,25 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 20,53
€ 20,53
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82632
M22x1,5, 29 mm, Ovaal
82632
| Schakelpunt [°C] | 87 |
| Voor OE nummer | 7748867 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 92 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 9,55
€ 9,55
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82676
M22x1,5 mm, 29 mm, Rond
82676
| Schakelpunt [°C] | 82 |
| Voor OE nummer | 46478033 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 87 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 18,00
€ 18,00
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82678
M22x1,5 mm, 29 mm, rechthoekig
82678
| Schakelpunt [°C] | 87 |
| Voor OE nummer | 9563868480 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 92 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kleurmarkering | Paars |
| Stekkerkleur | Blauw |
€ 17,42
€ 13,42
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82679
M22x1,5 mm, 29 mm, rechthoekig
82679
| Schakelpunt [°C] | 97, 95 |
| Voor OE nummer | 9629976980 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 87, 100 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Blauw |
€ 18,49
€ 14,05
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82682
M22x1,5 mm, 29 mm, Rond
82682
| Schakelpunt [°C] | 87 |
| Voor OE nummer | 126433 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 92 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Blauw |
€ 17,32
€ 12,12
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82690
M22x1,5 mm, 29 mm, Rond
82690
| Schakelpunt [°C] | 77 |
| Voor OE nummer | 46413969 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 82 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Blauw |
€ 18,59
€ 14,12
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82712
M22x1,5 mm, 29 mm, Ovaal
82712
| Schakelpunt [°C] | 87 |
| Voor OE nummer | 126435 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 92 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 10,64
€ 10,64
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82713
M22x1,5 mm, zwart
82713
| Schakelpunt [°C] | 88 |
| Voor OE nummer | 60585603 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 93 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 11,47
€ 11,47
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Mahle Original TSW 14D
M22x1.5, Met pakking
TSW 14D
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,20 |
| Nettogewicht [g] | 60 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,50 |
| Draaimoment [Nm] | 50 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 87,0 |
| Inschakelpunt [°C] | 92,0 |
€ 38,96
€ 40,14
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Mahle Original TSW 31
M22x1.5, Met pakking
TSW 31
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,20 |
| Nettogewicht [g] | 62 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,50 |
| Draaimoment [Nm] | 50 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 91,0, 84 |
| Inschakelpunt [°C] | 95, 102,0 |
€ 38,47
€ 35,77
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Mahle Original TSW 32
M22x1.5, Met pakking
TSW 32
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,20 |
| Nettogewicht [g] | 62 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,50 |
| Draaimoment [Nm] | 50 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 88, 80 |
| Inschakelpunt [°C] | 93, 85 |
€ 38,47
€ 35,39
- -8%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Mahle Original TSW 6
M22x1.5
TSW 6
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,20 |
| Nettogewicht [g] | 67 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,50 |
| Draaimoment [Nm] | 70 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 80 |
| Inschakelpunt [°C] | 85 |
€ 32,62
€ 16,31
- -50%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Mahle Original TSW 68
M22x1.5, Met pakking
TSW 68
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,20 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,70 |
| Nettogewicht [g] | 53 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 92, 87 |
| Inschakelpunt [°C] | 97, 92 |
€ 64,05
€ 32,03
- -50%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Mahle Original TSW 6D
M22x1.5, Met pakking
TSW 6D
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,20 |
| Nettogewicht [g] | 52 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,30 |
| Draaimoment [Nm] | 70 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 80 |
| Inschakelpunt [°C] | 85 |
€ 33,84
€ 25,39
- -25%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Mahle Original TSW 7D
M22x1.5, Met pakking
TSW 7D
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,20 |
| Nettogewicht [g] | 51 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,30 |
| Draaimoment [Nm] | 70 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 85 |
| Inschakelpunt [°C] | 90 |
€ 33,46
€ 27,10
- -19%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Vemo V15-99-2051
Sluiter, M 22 x 1,5
V15-99-2051
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schakelpunt [°C] | 87, 92 |
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 |
| Schakelpunt van [°C] | 92 |
| Schakelpunt tot [°C] | 87 |
€ 11,88
€ 18,07
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Vemo V22-99-0004
Sluiter, Met dubbele thermoschakelaar, M 22 x 1,5, Met afdichtring
V22-99-0004
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Schakelaar | Met dubbele thermoschakelaar |
| Schakelpunt [°C] | 87, 100 |
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Behuizingskleur | Blauw |
| Kleurmarkering | Rood |
| Schakelpunt van [°C] | 100 |
| Schakelpunt tot [°C] | 87 |
€ 25,13
€ 23,38
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Vemo V24-72-0033
M16 x 1,5
V24-72-0033
| Schakelpunt [°C] | 115 |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Aantal contacten | 1 |
€ 13,20
€ 20,46
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Vemo V24-99-0021
Sluiter, voor dubbelthermoschakelaar, Electrisch, M22x1,5
V24-99-0021
| Gewicht [kg] | 0,1 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Schakelaar | Voor dubbelthermoschakelaar |
| Werkwijze | Electrisch |
| Schakelpunt [°C] | 92, 82 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Schakelpunt van [°C] | 92 |
| Schakelpunt tot [°C] | 82 |
€ 72,60
€ 72,60
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Vemo V24-99-0023
Sluiter, 60 585 603, M 22 x 1,5, Ovaal
V24-99-0023
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schakelpunt [°C] | 92, 87 |
| Voor OE nummer | 60 585 603 |
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Schakelpunt van [°C] | 92 |
| Schakelpunt tot [°C] | 87 |
€ 11,35
€ 17,70
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Vemo V24-99-0026
Met thermoschakelaar, M22x1,5, Met metrische schroefdraad
V24-99-0026
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schakelaar | Met thermoschakelaar |
| Schakelpunt [°C] | 97, 92 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Draadtype | Met metrische schroefdraad |
| Schakelpunt van [°C] | 97 |
| Schakelpunt tot [°C] | 92 |
€ 12,83
€ 17,70
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar KW 540 000
M16x1,5, 580 150
540 000
| Waarschuwingstemperatuur [°C] | 115 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Voor artikelnummer | 580 150 |
€ 22,86
€ 22,86
Tijdelijk uitverkocht
