×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Fiat Temperatuurschakelaar
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82679
M22x1,5 mm, 29 mm, rechthoekig
82679
| Schakelpunt [°C] | 97, 95 |
| Voor OE nummer | 9629976980 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 87, 100 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Blauw |
€ 18,49
€ 14,05
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82682
M22x1,5 mm, 29 mm, Rond
82682
| Schakelpunt [°C] | 87 |
| Voor OE nummer | 126433 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 92 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Blauw |
€ 17,32
€ 12,12
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82690
M22x1,5 mm, 29 mm, Rond
82690
| Schakelpunt [°C] | 77 |
| Voor OE nummer | 46413969 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 82 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Blauw |
€ 18,59
€ 14,12
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82712
M22x1,5 mm, 29 mm, Ovaal
82712
| Schakelpunt [°C] | 87 |
| Voor OE nummer | 126435 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 92 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 10,64
€ 10,64
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82713
M22x1,5 mm, zwart
82713
| Schakelpunt [°C] | 88 |
| Voor OE nummer | 60585603 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 93 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 11,47
€ 11,47
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82748
M14x1,25 mm, 20 mm, rechthoekig
82748
| Voor OE nummer | 133886 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 20 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Blauw |
€ 28,92
€ 23,72
- -18%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Vemo V15-99-1956-1
M22x1,5, Met pakking, wit
V15-99-1956-1
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Wit |
| Schakelpunt van [°C] | 92 |
| Schakelpunt tot [°C] | 87 |
€ 9,41
€ 14,22
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Vemo V15-99-2051
Sluiter, M 22 x 1,5
V15-99-2051
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schakelpunt [°C] | 87, 92 |
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 |
| Schakelpunt van [°C] | 92 |
| Schakelpunt tot [°C] | 87 |
€ 11,88
€ 18,07
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Vemo V22-99-0004
Sluiter, Met dubbele thermoschakelaar, M 22 x 1,5, Met afdichtring
V22-99-0004
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Schakelaar | Met dubbele thermoschakelaar |
| Schakelpunt [°C] | 87, 100 |
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Behuizingskleur | Blauw |
| Kleurmarkering | Rood |
| Schakelpunt van [°C] | 100 |
| Schakelpunt tot [°C] | 87 |
€ 25,13
€ 23,38
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Vemo V24-72-0033
M16 x 1,5
V24-72-0033
| Schakelpunt [°C] | 115 |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Aantal contacten | 1 |
€ 13,20
€ 20,46
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Vemo V24-99-0021
Sluiter, voor dubbelthermoschakelaar, Electrisch, M22x1,5
V24-99-0021
| Gewicht [kg] | 0,1 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Schakelaar | Voor dubbelthermoschakelaar |
| Werkwijze | Electrisch |
| Schakelpunt [°C] | 92, 82 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Schakelpunt van [°C] | 92 |
| Schakelpunt tot [°C] | 82 |
€ 72,60
€ 72,60
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Vemo V24-99-0023
Sluiter, 60 585 603, M 22 x 1,5, Ovaal
V24-99-0023
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schakelpunt [°C] | 92, 87 |
| Voor OE nummer | 60 585 603 |
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Schakelpunt van [°C] | 92 |
| Schakelpunt tot [°C] | 87 |
€ 11,35
€ 17,70
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Vemo V24-99-0026
Met thermoschakelaar, M22x1,5, Met metrische schroefdraad
V24-99-0026
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schakelaar | Met thermoschakelaar |
| Schakelpunt [°C] | 97, 92 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Draadtype | Met metrische schroefdraad |
| Schakelpunt van [°C] | 97 |
| Schakelpunt tot [°C] | 92 |
€ 12,83
€ 17,70
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Vemo V24-99-1252
M22 x 1,5
V24-99-1252
| Schakelpunt [°C] | 82, 92 |
| Schroefdraadmaat | M22 x 1,5 |
| Aantal contacten | 3 |
| Schakelpunt van [°C] | 92 |
| Schakelpunt tot [°C] | 82 |
€ 28,37
€ 37,74
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Vemo V24-99-1253
Sluiter, M 22 x 1,5, Platte stekker
V24-99-1253
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schakelpunt [°C] | 92, 87 |
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Schakelpunt van [°C] | 92 |
| Schakelpunt tot [°C] | 87 |
€ 16,72
€ 16,72
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Vemo V24-99-1254
Sluiter, Met dubbele thermoschakelaar, M 22 x 1,5
V24-99-1254
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Schakelaar | Met dubbele thermoschakelaar |
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Schakelpunt van [°C] | 92 |
| Schakelpunt tot [°C] | 82 |
€ 19,87
€ 22,06
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Calorstat By Vernet TS1900
M22x1.5, open sensorconstructie, Met kabel
TS1900
| Temperatuurbereik tot [°C] | 87, 83 |
| Temperatuur van [°C] | 92, 88 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
€ 36,15
€ 19,88
- -45%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Calorstat By Vernet TS2638
M22x1.5, open sensorconstructie, Met kabel
TS2638
| Temperatuurbereik tot [°C] | 87, 83 |
| Temperatuur van [°C] | 92, 88 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
€ 50,43
€ 27,73
- -45%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Calorstat By Vernet TS2648
M22x1.5, open sensorconstructie
TS2648
| Arbeidstemperatuur tot [°C] | 82, 87 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
€ 17,68
€ 9,55
- -46%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Calorstat By Vernet TS2700
TS2700
| Temperatuurbereik tot [°C] | 92, 87 |
| Temperatuur van [°C] | 97, 92 |
€ 54,11
€ 29,77
- -45%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Valeo 819757
819757
| Sleutelwijdte | 29 |
| Schakelpunt van [°C] | 88 |
| Schakelpunt tot [°C] | 79 |
€ 10,95
€ 9,97
- -9%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar KW 540 000
M16x1,5, 580 150
540 000
| Waarschuwingstemperatuur [°C] | 115 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Voor artikelnummer | 580 150 |
€ 22,86
€ 22,86
Tijdelijk uitverkocht
