×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Fiat Temperatuurschakelaar
Temperatuurschakelaar Metzger 0915189
M 22x1,5, Met pakking, blauw, rood
0915189
| Temperatuurbereik tot [°C] | 101, 97 |
| Temperatuur van [°C] | 96, 92 |
| Schroefdraadmaat | M 22x1,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| Behuizingskleur | Blauw |
| Kleurmarkering | Rood |
€ 27,37
€ 27,37
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Metzger 0915190
M 22x1,5, Met pakking, blauw, geel/blauw
0915190
| Temperatuurbereik tot [°C] | 97 |
| Temperatuur van [°C] | 92 |
| Schroefdraadmaat | M 22x1,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Blauw |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Geel/blauw |
€ 20,15
€ 20,15
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Metzger 0915201
M 22x1,5, zwart, Met pakking
0915201
| Temperatuurbereik tot [°C] | 92 |
| Temperatuur van [°C] | 87 |
| Schroefdraadmaat | M 22x1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
€ 16,98
€ 16,98
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Metzger 0915203
M 22x1,5, blauw, Met pakking
0915203
| Alternatieve reparatieset | 2324180 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 97, 92 |
| Temperatuur van [°C] | 92, 82 |
| Schroefdraadmaat | M 22x1,5 |
| Kleur | Blauw |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
€ 21,18
€ 21,18
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Metzger 0915204
M 22x1,5, zwart, Met pakking
0915204
| Temperatuurbereik tot [°C] | 92 |
| Temperatuur van [°C] | 87 |
| Schroefdraadmaat | M 22x1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
€ 18,95
€ 18,95
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Metzger 0915227
M 22x1,5
0915227
| Temperatuurbereik tot [°C] | 92 |
| Temperatuur van [°C] | 97 |
| Schakelpunt [°C] | 95 |
| Schroefdraadmaat | M 22x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 19,58
€ 19,58
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meyle 11-14 821 0017
11-14 821 0017
| Werkspanning (V) | 12 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
€ 48,78
€ 15,61
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meyle 11-14 821 0021
M14x1.25, paars
11-14 821 0021
| Schakelpunt [°C] | 60 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Kleur | Paars |
| Sleutelwijdte | 20 |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
€ 22,99
€ 5,75
- -75%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Wahler 6010.88D
M 22 x 1,5 mm, Met pakking
6010.88D
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 mm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Uitschakelpunt (°C) | 83 |
| Inschakelpunt [°C] | 88 |
€ 23,05
€ 13,14
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Wahler 6010.95D
M 22 x 1,5 mm, Met pakking
6010.95D
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 mm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Uitschakelpunt (°C) | 90 |
| Inschakelpunt [°C] | 95 |
€ 23,05
€ 13,14
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Wahler 6017.85D
M 22 x 1,5 mm, Met pakking
6017.85D
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 mm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Uitschakelpunt (°C) | 81, 74 |
| Inschakelpunt [°C] | 93, 85 |
€ 26,41
€ 19,02
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Wahler 6031.97D
M 22 x 1,5 mm, Met pakking
6031.97D
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 mm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Uitschakelpunt (°C) | 92 |
| Inschakelpunt [°C] | 97 |
€ 27,33
€ 15,31
- -44%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Wahler 6033.88
M 22 x 1,5 mm, Met pakking
6033.88
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 mm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Uitschakelpunt (°C) | 85, 81 |
| Inschakelpunt [°C] | 92, 88 |
€ 30,29
€ 28,47
- -6%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Wahler 6035.92D
M 22 x 1,5 mm, Met pakking
6035.92D
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 mm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Uitschakelpunt (°C) | 92, 87 |
| Inschakelpunt [°C] | 97, 92 |
€ 29,84
€ 21,19
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Wahler 6040.88
M 22 x 1,5 mm
6040.88
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 mm |
| Uitschakelpunt (°C) | 85, 81 |
| Inschakelpunt [°C] | 92, 88 |
€ 35,31
€ 33,19
- -6%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Delphi Diesel TS10478
M22*1.5, S29, rechthoekig
TS10478
| Schroefdraadmaat | M22*1.5 |
| Sleutelwijdte | S29 |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 33,75
€ 14,51
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Delphi Diesel TS10513
M22*1.5, S29, rechthoekig
TS10513
| Schroefdraadmaat | M22*1.5 |
| Sleutelwijdte | S29 |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 25,89
€ 15,28
- -41%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Herth+Buss Elparts 70511085
M22 x 1,5, Stekkeraansluiting, Met afdichtring
70511085
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +87 |
| Temperatuur van [°C] | -92 |
| Schroefdraadmaat | M22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Behuizingskleur | Zwart |
€ 28,27
€ 11,59
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
€ 17,45
€ 5,76
- -67%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Vemo V40-99-1041
M22x1,5, Met pakking
V40-99-1041
| Hoogte [mm] | 38,5 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Schakelpunt van [°C] | 95 |
| Schakelpunt tot [°C] | 90 |
€ 7,67
€ 12,58
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Vemo V42-72-0087
M14x1,25 mm, 20 mm, roze
V42-72-0087
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schakelpunt [°C] | 50 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 20 mm |
| Aantal contacten | 1 |
| Kleurmarkering | Roze |
€ 10,54
€ 16,44
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Vemo V42-99-0010
Sluiter, Met dubbele thermoschakelaar, M 22 x 1,5
V42-99-0010
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Schakelaar | Met dubbele thermoschakelaar |
| Schakelpunt [°C] | 97, 87 |
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Behuizingskleur | Blauw |
| Schakelpunt van [°C] | 97 |
| Schakelpunt tot [°C] | 87 |
€ 12,40
€ 18,97
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Vemo V42-99-1151
M22 x 1,5, geel
V42-99-1151
| Hoogte [mm] | 40 |
| Diameter [mm] | 70 |
| Schroefdraadmaat | M22 x 1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Geel |
| Schakelpunt van [°C] | 97 |
| Schakelpunt tot [°C] | 92 |
€ 14,01
€ 18,08
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Wahler 6010.92D
M 22 x 1,5 mm, Met pakking
6010.92D
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 mm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Uitschakelpunt (°C) | 87 |
| Inschakelpunt [°C] | 92 |
€ 24,53
€ 15,45
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
€ 17,71
€ 11,52
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
