×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Citroën Temperatuurschakelaar
€ 30,12
€ 30,12
Tijdelijk uitverkocht
€ 21,94
€ 21,94
Tijdelijk uitverkocht
€ 31,99
€ 31,99
Tijdelijk uitverkocht
€ 32,96
€ 32,96
Tijdelijk uitverkocht
€ 36,14
€ 36,14
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Calorstat By Vernet TS1627
M22x1.5, open sensorconstructie
TS1627
| Arbeidstemperatuur tot [°C] | 86, 95 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
€ 21,38
€ 11,76
- -45%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Calorstat By Vernet TS2648
M22x1.5, open sensorconstructie
TS2648
| Arbeidstemperatuur tot [°C] | 82, 87 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
€ 17,68
€ 9,55
- -46%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82612
M14x1,25 mm, 20 mm, rechthoekig
82612
| Schakelpunt [°C] | 50 |
| Voor OE nummer | 024276 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 20 mm |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kleurmarkering | Roze |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 17,30
€ 20,76
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82619
M14x1,25 mm, 20 mm, rechthoekig
82619
| Schakelpunt [°C] | 112 |
| Voor OE nummer | 133840 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 20 mm |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Blauw |
€ 15,26
€ 10,68
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82620
M14x1,25 mm, 20 mm, rechthoekig
82620
| Schakelpunt [°C] | 60 |
| Voor OE nummer | 133827 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 20 mm |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kleurmarkering | Roze |
| Stekkerkleur | Groen |
€ 15,28
€ 11,16
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82625
M14x1,25 mm, rechthoekig
82625
| Schakelpunt [°C] | 120 |
| Voor OE nummer | 024286 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 20 |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kleurmarkering | Geel |
| Stekkerkleur | Blauw |
€ 18,88
€ 16,79
- -11%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82627
M22x1,5 mm, 29 mm, Platte stekker
82627
| Schakelpunt [°C] | 87 |
| Voor OE nummer | 4318331 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 92 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 11,08
€ 7,20
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82638
M22x1,5 mm, zwart, 29 mm
82638
| Schakelpunt [°C] | 92 |
| Voor OE nummer | 126421 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 97 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Connectorhuisvorm | Rond |
€ 11,98
€ 8,39
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82654
M22x1,5 mm, 29 mm, rechthoekig
82654
| Schakelpunt [°C] | 87 |
| Voor OE nummer | 126443 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 92 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kleurmarkering | Groen |
| Stekkerkleur | Blauw |
€ 14,41
€ 10,09
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82657
M22x1,5 mm, 29 mm, Ovaal
82657
| Schakelpunt [°C] | 82 |
| Voor OE nummer | 1307077080 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 87 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 10,58
€ 7,41
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82676
M22x1,5 mm, 29 mm, Rond
82676
| Schakelpunt [°C] | 82 |
| Voor OE nummer | 46478033 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 87 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 18,00
€ 18,00
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82678
M22x1,5 mm, 29 mm, rechthoekig
82678
| Schakelpunt [°C] | 87 |
| Voor OE nummer | 9563868480 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 92 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kleurmarkering | Paars |
| Stekkerkleur | Blauw |
€ 17,42
€ 13,42
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82679
M22x1,5 mm, 29 mm, rechthoekig
82679
| Schakelpunt [°C] | 97, 95 |
| Voor OE nummer | 9629976980 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 87, 100 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Blauw |
€ 18,49
€ 14,05
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82682
M22x1,5 mm, 29 mm, Rond
82682
| Schakelpunt [°C] | 87 |
| Voor OE nummer | 126433 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 92 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Blauw |
€ 17,32
€ 12,12
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82690
M22x1,5 mm, 29 mm, Rond
82690
| Schakelpunt [°C] | 77 |
| Voor OE nummer | 46413969 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 82 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Blauw |
€ 18,59
€ 14,12
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82712
M22x1,5 mm, 29 mm, Ovaal
82712
| Schakelpunt [°C] | 87 |
| Voor OE nummer | 126435 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 92 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 10,64
€ 10,64
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82739
M22x1,5 mm, zwart
82739
| Schakelpunt [°C] | 87 |
| Voor OE nummer | 7701348194 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 77 |
| Inbouwdiepte [mm] | 12 |
| Type stekker | Platte stekker |
€ 15,29
€ 12,39
- -19%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82748
M14x1,25 mm, 20 mm, rechthoekig
82748
| Voor OE nummer | 133886 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 20 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Blauw |
€ 28,92
€ 23,72
- -18%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Topran 721 103
M 22 x 1,5, Met afdichtring, Rond
721 103
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 87, 82 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Inschakelpunt [°C] | 92, 87 |
| Aantal schakelstappen | 2 |
€ 39,22
€ 14,12
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Topran 721 274
M 14 x 1,25
721 274
| Aantal contacten | 1 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Schakelpunt [°C] | 118 |
€ 28,53
€ 10,84
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Mahle Original TSW 10
M22x1.5
TSW 10
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,20 |
| Nettogewicht [g] | 51 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,30 |
| Draaimoment [Nm] | 70 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 65 |
| Inschakelpunt [°C] | 70 |
€ 46,65
€ 29,39
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Mahle Original TSW 1D
M22x1.5, Met pakking
TSW 1D
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,20 |
| Nettogewicht [g] | 53 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,30 |
| Draaimoment [Nm] | 35 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 70 |
| Inschakelpunt [°C] | 75 |
€ 33,46
€ 27,10
- -19%
Tijdelijk uitverkocht
