×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
BMW Temperatuurschakelaar
€ 36,65
€ 36,65
Tijdelijk uitverkocht
€ 40,84
€ 40,84
Tijdelijk uitverkocht
€ 41,56
€ 41,56
Tijdelijk uitverkocht
€ 46,83
€ 46,83
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Topran 500 529
M 14 x 1,5, Driehoekig
500 529
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,5 |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 91 |
| Connectorhuisvorm | Driehoekig |
| Inschakelpunt [°C] | 99 |
€ 113,03
€ 39,55
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Topran 500 530
M 14 x 1,5
500 530
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,5 |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 80 |
| Inschakelpunt [°C] | 88 |
€ 110,30
€ 13,24
- -88%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Topran 500 532
M 14 x 1,5, M 14
500 532
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Aantal contacten | 3, 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 91 |
| Inschakelpunt [°C] | 99 |
€ 46,61
€ 16,31
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Topran 500 533
M 14 x 1,5
500 533
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 80 |
| Inschakelpunt [°C] | 88 |
€ 123,87
€ 28,50
- -77%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Topran 500 926
M 14 x 1,5, Met afdichtring, rechthoekig
500 926
| Schakelpunt [°C] | 35 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 33,31
€ 12,66
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Herth+Buss Elparts 70511081
2 x 6,3 mm, M14 x 1,5, Platte stekkeraansluiting
70511081
| Temperatuur van [°C] | 90 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 95 |
| Aansluittechniek | 2 x 6,3 mm |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Monteerwijze | Platte stekkeraansluiting |
| Behuizingskleur | Zwart |
€ 25,02
€ 10,26
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
€ 37,99
€ 26,60
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar FAE 36010
Wit
36010
| Behuizingskleur | Wit |
| Schakelpunt van [°C] | 95 |
| Schakelpunt tot [°C] | 90 |
€ 37,52
€ 16,13
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar FAE 36020
Rood
36020
| Behuizingskleur | Rood |
| Schakelpunt van [°C] | 103 |
| Schakelpunt tot [°C] | 98 |
€ 26,54
€ 15,92
- -40%
Tijdelijk uitverkocht
€ 9,40
€ 15,98
Tijdelijk uitverkocht
€ 53,17
€ 24,99
- -53%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Mahle Original TSW 16
M14x1.5
TSW 16
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,00 |
| Nettogewicht [g] | 44 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,30 |
| Draaimoment [Nm] | 32 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 55 |
| Inschakelpunt [°C] | 60 |
€ 77,32
€ 46,39
- -40%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Mahle Original TSW 17D
M14x1.5, Met pakking
TSW 17D
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,00 |
| Nettogewicht [g] | 44 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,30 |
| Draaimoment [Nm] | 32 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 60 |
| Inschakelpunt [°C] | 65 |
€ 79,24
€ 40,41
- -49%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Mahle Original TSW 18D
M14x1.5, Met pakking
TSW 18D
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,00 |
| Nettogewicht [g] | 44 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,30 |
| Draaimoment [Nm] | 32 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 65 |
| Inschakelpunt [°C] | 70 |
€ 79,24
€ 46,75
- -41%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Mahle Original TSW 20D
M14x1.5, Met pakking
TSW 20D
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,20 |
| Nettogewicht [g] | 44 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,50 |
| Draaimoment [Nm] | 32 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 70 |
| Inschakelpunt [°C] | 75 |
€ 79,24
€ 39,63
- -50%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Mahle Original TSW 21D
M14x1.5, Met pakking
TSW 21D
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,00 |
| Nettogewicht [g] | 44 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,30 |
| Draaimoment [Nm] | 32 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 75 |
| Inschakelpunt [°C] | 80 |
€ 79,24
€ 39,63
- -50%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Mahle Original TSW 22D
M14x1.5, Met pakking
TSW 22D
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,00 |
| Nettogewicht [g] | 31 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,30 |
| Draaimoment [Nm] | 32 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 80 |
| Inschakelpunt [°C] | 85 |
€ 79,24
€ 40,41
- -49%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Mahle Original TSW 23D
M14x1.5, Met pakking
TSW 23D
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,00 |
| Nettogewicht [g] | 44 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,30 |
| Draaimoment [Nm] | 32 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 85 |
| Inschakelpunt [°C] | 90 |
€ 55,70
€ 32,31
- -42%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Mahle Original TSW 24D
M14x1.5, Met pakking
TSW 24D
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,20 |
| Nettogewicht [g] | 41 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,50 |
| Draaimoment [Nm] | 32 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 90 |
| Inschakelpunt [°C] | 95 |
€ 52,68
€ 34,24
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Mahle Original TSW 25D
M14x1.5, Met pakking
TSW 25D
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,00 |
| Nettogewicht [g] | 43 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,30 |
| Draaimoment [Nm] | 32 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 95 |
| Inschakelpunt [°C] | 100 |
€ 55,20
€ 28,16
- -49%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Mahle Original TSW 26
M14x1.5
TSW 26
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,00 |
| Nettogewicht [g] | 57 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,30 |
| Draaimoment [Nm] | 32 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 92 |
| Inschakelpunt [°C] | 97 |
€ 77,65
€ 39,60
- -49%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Mahle Original TSW 73
M14x1.5, Zonder pakking
TSW 73
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,20 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,70 |
| Nettogewicht [g] | 59 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 90, 85 |
| Inschakelpunt [°C] | 97, 92 |
€ 77,92
€ 55,32
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Mahle Original TSW 74
M14x1.5, Zonder pakking
TSW 74
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,20 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,70 |
| Nettogewicht [g] | 56 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 80, 75 |
| Inschakelpunt [°C] | 90, 85 |
€ 70,63
€ 55,09
- -22%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82609
M14x1,5 mm, 21 mm, rechthoekig
82609
| Schakelpunt [°C] | 100 |
| Voor OE nummer | 12632243815 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 51,57
€ 51,57
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82616
M14x1,5 mm, 21 mm, rechthoekig
82616
| Schakelpunt [°C] | 85 |
| Voor OE nummer | 12632243816 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 24,97
€ 24,97
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82665
M14x1,5 mm, 24 mm, Ovaal
82665
| Schakelpunt [°C] | 110 |
| Voor OE nummer | 61319401973 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 24 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 105 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 18,72
€ 14,79
- -21%
Tijdelijk uitverkocht
