×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Audi Temperatuurschakelaar
Temperatuurschakelaar KW 540 112
M10x1
540 112
| Waarschuwingstemperatuur [°C] | 65 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 22 |
€ 28,16
€ 28,16
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar KW 550 005
M22x1,5
550 005
| Temperatuurbereik tot [°C] | 87 |
| Temperatuur van [°C] | 92 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
€ 14,82
€ 14,82
Tijdelijk uitverkocht
€ 20,78
€ 20,78
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar KW 550 652
M22x1,5, zwart, blauw
550 652
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Zwart, blauw |
€ 25,24
€ 25,24
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Calorstat By Vernet TS1492
M22x1.5, open sensorconstructie
TS1492
| Arbeidstemperatuur tot [°C] | 84, 95 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
€ 22,81
€ 13,92
- -39%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Calorstat By Vernet TS2630
M22x1.5, open sensorconstructie
TS2630
| Temperatuurbereik tot [°C] | 85, 79 |
| Temperatuur van [°C] | 97, 90 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
€ 25,07
€ 14,04
- -44%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Calorstat By Vernet TS2634
M22x1.5, open sensorconstructie
TS2634
| Temperatuurbereik tot [°C] | 85, 79 |
| Temperatuur van [°C] | 93, 87 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
€ 26,04
€ 11,98
- -54%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Calorstat By Vernet TS2637
M22x1.5, open sensorconstructie
TS2637
| Temperatuurbereik tot [°C] | 86, 79 |
| Temperatuur van [°C] | 97, 90 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
€ 13,60
€ 16,04
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82603
034919369A, M10x1 mm, NTC
82603
| Schakelpunt [°C] | 85 |
| Voor OE nummer | 034919369A |
| Schroefdraadmaat | M10x1 mm |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Grijs |
€ 16,87
€ 12,81
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82605
191919369A, rechthoekig, wit
82605
| Schakelpunt [°C] | 120 |
| Voor OE nummer | 191919369A |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizing diameter [mm] | 20 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kleurmarkering | Wit |
€ 8,14
€ 5,70
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82607
191919521B, M10x1 mm, lichtblauw, 19 mm
82607
| Schakelpunt [°C] | 110 |
| Voor OE nummer | 191919521B |
| Schroefdraadmaat | M10x1 mm |
| Kleur | Lichtblauw |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Platte stekker |
€ 17,10
€ 14,70
- -14%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82610
357919521D, M10x1, wit, 19 mm
82610
| Schakelpunt [°C] | 85 |
| Voor OE nummer | 357919521D |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Kleur | Wit |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Platte stekker |
€ 10,74
€ 10,74
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82618
Rechthoekig, bruin, wit
82618
| Schakelpunt [°C] | 120, 112 |
| Voor OE nummer | 7210733 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kleurmarkering | Bruin |
| Stekkerkleur | Wit |
€ 12,96
€ 9,08
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82627
M22x1,5 mm, 29 mm, Platte stekker
82627
| Schakelpunt [°C] | 87 |
| Voor OE nummer | 4318331 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 92 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 11,08
€ 7,20
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82631
M22x1,5 mm, 29 mm, Platte stekker
82631
| Schakelpunt [°C] | 90 |
| Voor OE nummer | 191959481 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 95 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Wit |
€ 12,64
€ 9,74
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82633
M22x1,5 mm, 29 mm, Platte stekker
82633
| Schakelpunt [°C] | 90 |
| Voor OE nummer | 893959481 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 95 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Blauw |
€ 11,05
€ 7,73
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82638
M22x1,5 mm, zwart, 29 mm
82638
| Schakelpunt [°C] | 92 |
| Voor OE nummer | 126421 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 97 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Connectorhuisvorm | Rond |
€ 11,98
€ 8,39
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82653
M22x1,5 mm, 29 mm, zwart
82653
| Schakelpunt [°C] | 90 |
| Voor OE nummer | 867959481 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 95 |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 10,07
€ 7,04
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
