×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Alfa Romeo Temperatuurschakelaar
Temperatuurschakelaar Valeo 820031
820031
| Schakelpunt [°C] | 97 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Uitschakelpunt (°C) | 92 |
| Schakelpunt van [°C] | 92 |
| Schakelpunt tot [°C] | 87 |
€ 21,61
€ 21,61
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Valeo 820232
820232
| Schakelpunt [°C] | 92 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Uitschakelpunt (°C) | 87 |
| Schakelpunt van [°C] | 88 |
| Schakelpunt tot [°C] | 83 |
€ 35,73
€ 40,73
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Valeo 820315
820315
| Schakelpunt [°C] | 97 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Uitschakelpunt (°C) | 92 |
| Schakelpunt van [°C] | 92 |
| Schakelpunt tot [°C] | 87 |
€ 32,84
€ 36,46
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Fispa 82.438
OE EQUIVALENT, 77 00 748 169, 1264 04
82.438
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Sluittemperatuur [°C] | 85 |
| Openingstemperatuur | 75 |
| Voor OE nummer | 77 00 748 169, 60506988, 1264 04 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 11,08
€ 11,08
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Fispa 82.604
OE EQUIVALENT, 1264 33, M22x1,5 mm
82.604
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Sluittemperatuur [°C] | 92 |
| Openingstemperatuur | 87 |
| Schakelpunt [°C] | 97 |
| Voor OE nummer | 46477717, 1264 33 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 92 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Blauw |
€ 17,75
€ 17,75
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Fispa 82.640
OE EQUIVALENT, M22x1,5 mm, 29 mm, Platte stekker
82.640
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Sluittemperatuur [°C] | 92 |
| Openingstemperatuur | 87 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 11,08
€ 11,08
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Fispa 82.730
OE EQUIVALENT, M8x1,25 mm, Hoekig
82.730
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Kabellengte [mm] | 200 |
| Schakelpunt [°C] | 60 |
| Voor OE nummer | 7768149 |
| Schroefdraadmaat | M8x1,25 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 29,52
€ 29,52
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Fispa 82.971
OE EQUIVALENT, M12x1,5 mm, 21 mm
82.971
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Kabellengte [mm] | 280 |
| Schakelpunt [°C] | 110 |
| Voor OE nummer | 46478260 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 35,09
€ 23,51
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Metzger 0915020
M 22x1,5, zwart
0915020
| Alternatieve reparatieset | 2324180 |
| Schakelpunt [°C] | 83 |
| Schroefdraadmaat | M 22x1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Schakelpunt van [°C] | 92 |
| Schakelpunt tot [°C] | 87 |
€ 31,84
€ 31,84
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Metzger 0915201
M 22x1,5, zwart, Met pakking
0915201
| Temperatuurbereik tot [°C] | 92 |
| Temperatuur van [°C] | 87 |
| Schroefdraadmaat | M 22x1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
€ 16,98
€ 16,98
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Metzger 0915203
M 22x1,5, blauw, Met pakking
0915203
| Alternatieve reparatieset | 2324180 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 97, 92 |
| Temperatuur van [°C] | 92, 82 |
| Schroefdraadmaat | M 22x1,5 |
| Kleur | Blauw |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
€ 21,18
€ 21,18
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Metzger 0915204
M 22x1,5, zwart, Met pakking
0915204
| Temperatuurbereik tot [°C] | 92 |
| Temperatuur van [°C] | 87 |
| Schroefdraadmaat | M 22x1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
€ 18,95
€ 18,95
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Wahler 6010.82D
M 22 x 1,5 mm, Met pakking
6010.82D
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 mm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Uitschakelpunt (°C) | 77 |
| Inschakelpunt [°C] | 82 |
€ 25,85
€ 24,30
- -6%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Wahler 6010.95D
M 22 x 1,5 mm, Met pakking
6010.95D
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 mm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Uitschakelpunt (°C) | 90 |
| Inschakelpunt [°C] | 95 |
€ 23,05
€ 13,14
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Wahler 6035.92D
M 22 x 1,5 mm, Met pakking
6035.92D
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 mm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Uitschakelpunt (°C) | 92, 87 |
| Inschakelpunt [°C] | 97, 92 |
€ 29,84
€ 21,19
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meyle 11-14 821 0017
11-14 821 0017
| Werkspanning (V) | 12 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
€ 48,78
€ 15,61
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar KW 540 055
M16x1,5, 580 153, 580 152
540 055
| Waarschuwingstemperatuur [°C] | 110 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Voor artikelnummer | 580 153, 580 152, 580 104, 580 103, 580 102, 580 101, 580 095 |
€ 30,15
€ 30,15
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar KW 540 079
M14x1,5
540 079
| Waarschuwingstemperatuur [°C] | 45 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 22 |
€ 22,97
€ 22,97
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar KW 540 089
M12x1,5, 580 175, 580 147
540 089
| Waarschuwingstemperatuur [°C] | 110 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Voor artikelnummer | 580 175, 580 147, 580 128, 580 125 |
€ 39,53
€ 39,53
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar KW 550 031
M22x1,5
550 031
| Temperatuurbereik tot [°C] | 87 |
| Temperatuur van [°C] | 92 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
€ 15,44
€ 15,44
Tijdelijk uitverkocht
€ 29,11
€ 29,11
Tijdelijk uitverkocht
€ 42,37
€ 42,37
Tijdelijk uitverkocht
€ 43,60
€ 43,60
Tijdelijk uitverkocht
€ 25,31
€ 25,31
Tijdelijk uitverkocht
€ 31,99
€ 31,99
Tijdelijk uitverkocht
€ 35,57
€ 35,57
Tijdelijk uitverkocht
€ 12,64
€ 20,23
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Delphi Diesel TS10478
M22*1.5, S29, rechthoekig
TS10478
| Schroefdraadmaat | M22*1.5 |
| Sleutelwijdte | S29 |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 33,75
€ 14,51
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Delphi Diesel TS10513
M22*1.5, S29, rechthoekig
TS10513
| Schroefdraadmaat | M22*1.5 |
| Sleutelwijdte | S29 |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 25,89
€ 15,28
- -41%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Vemo V40-99-1041
M22x1,5, Met pakking
V40-99-1041
| Hoogte [mm] | 38,5 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Schakelpunt van [°C] | 95 |
| Schakelpunt tot [°C] | 90 |
€ 7,67
€ 12,58
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Wahler 6010.92D
M 22 x 1,5 mm, Met pakking
6010.92D
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 mm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Uitschakelpunt (°C) | 87 |
| Inschakelpunt [°C] | 92 |
€ 24,53
€ 15,45
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
