Temperatuurschakelaar online bestellen, bespaar tot 60% bij 123autoparts.be
Wij leveren Temperatuurschakelaar van hoge kwaliteit tot wel 60% goedkoper dan bij de dealer of autobedrijf.
- Acura
- Alfa Romeo
- Audi
- Austin
- Autobianchi
-
Toon minder Toon meer
- BMW
- Bentley
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Dacia
- Daewoo
- Daihatsu
- Daimler
- De Lorean
- Ds
- FSO
- Ferrari
- Fiat
- Ford
- Honda
- Hyundai
- Innocenti
- Isuzu
- Iveco
- Jaguar
- Jeep
- Kia
- Lada
- Lamborghini
- Lancia
- Land Rover
- Lexus
- Maserati
- Mazda
- Mercedes
- Mg
- Mitsubishi
- Morris
- Nissan
- Opel
- Peugeot
- Pontiac
- Porsche
- Proton
- Puch
- Renault
- Rolls-Royce
- Rover
- Saab
- Seat
- Skoda
- Smart
- Subaru
- Suzuki
- Talbot
- Toyota
- Trabant
- Triumph
- Vauxhall
- Volkswagen
- Volvo
- Wartburg
- Yugo
- Zastava
Sluiter, Met dubbele thermoschakelaar, M 22 x 1,5
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Schakelaar | Met dubbele thermoschakelaar |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Schakelpunt van [°C] | 85 |
| Schakelpunt tot [°C] | 102 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Sluiter, M 18 x 1,5, Geschroefd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M 18 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Draadtype | Met metrische schroefdraad |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Schakelpunt van [°C] | 90 |
| Schakelpunt tot [°C] | 95 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Sluiter, Dubbele uitlaat, Met dubbele thermoschakelaar, M 22 x 1,5
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter, Dubbele uitlaat |
| Schakelaar | Met dubbele thermoschakelaar |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Schakelpunt van [°C] | 82 |
| Schakelpunt tot [°C] | 92 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M 22 x 1,5 mm, Met pakking
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 mm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Uitschakelpunt (°C) | 90 |
| Inschakelpunt [°C] | 95 |
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 22 x 1,5 mm, Met pakking
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 mm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Uitschakelpunt (°C) | 95 |
| Inschakelpunt [°C] | 100 |
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 22 x 1,5 mm, Met pakking
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 mm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Uitschakelpunt (°C) | 87 |
| Inschakelpunt [°C] | 92 |
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 22 x 1,5 mm, zwart, Met pakking
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 mm |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Uitschakelpunt (°C) | 91, 84 |
| Inschakelpunt [°C] | 95, 102 |
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 22 x 1,5 mm, bruin, Met pakking
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 mm |
| Kleur | Bruin |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Uitschakelpunt (°C) | 84 |
| Inschakelpunt [°C] | 95 |
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -1%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M22*1.5, S29, rechthoekig
| Schroefdraadmaat | M22*1.5 |
| Sleutelwijdte | S29 |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22*1.5, S29, rechthoekig
| Schroefdraadmaat | M22*1.5 |
| Sleutelwijdte | S29 |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22*1.5, S29, Driehoekig
| Schroefdraadmaat | M22*1.5 |
| Sleutelwijdte | S29 |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Driehoekig |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22*1.5, S29, rechthoekig
| Schroefdraadmaat | M22*1.5 |
| Sleutelwijdte | S29 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10*1, S22, rechthoekig
| Schroefdraadmaat | M10*1 |
| Sleutelwijdte | S22 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechthoekig
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18*1.5, S24, rechthoekig
| Schroefdraadmaat | M18*1.5 |
| Sleutelwijdte | S24 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22*1.5, S29, rechthoekig
| Schroefdraadmaat | M22*1.5 |
| Sleutelwijdte | S29 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22 x 1,5, Met afdichtring, zwart
| Temperatuurbereik tot [°C] | 95 |
| Temperatuur van [°C] | 90 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Zwart |
- -35%
Met afdichtring, blauw
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schakelpunt [°C] | 90, 95 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Blauw |
- -35%
M22 x 1,5, 13 41 002
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M22 x 1,5 |
| Schakelpunt [°C] | 95, 100 |
| Voor OE nummer | 13 41 002 |
| Sleutelwijdte | 29 |
- -46%
Met afdichtring, rood
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Rood |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schakelpunt [°C] | 40, 30 |
- -46%
M22 x 1,5, grijs
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M22 x 1,5 |
| Schakelpunt [°C] | 87, 92 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Kleurmarkering | Grijs |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, zwart
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Schakelpunt [°C] | 99, 91 |
| Kleurmarkering | Zwart |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 107 |
| Temperatuur van [°C] | 95 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22 x 1,5, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M22 x 1,5 |
| Schakelpunt [°C] | 82, 92 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22 x 1,5, Met afdichtring, rechthoekig
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kleurmarkering | Zwart |
| Schakeltemperatuur 1 van [°C] | 95 |
| Schakeltemperatuur 1 tot [°C] | 84 |
| Schakeltemperatuur 2 van [°C] | 102 |
| Schakeltemperatuur 2 tot [°C] | 92 |
- -41%
M14 x 1,5, Kunststof, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 11 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 4, 18 |
| Schakelpunt [°C] | 100 |
| Lengte [mm] | 49 |
| Materiaal | Kunststof |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22 x 1,5, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M22 x 1,5 |
| Schakelpunt [°C] | 87, 92 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
