Schakelaar online bestellen, bespaar tot 60% bij 123autoparts.be
Wij leveren Schakelaar van hoge kwaliteit tot wel 60% goedkoper dan bij de dealer of autobedrijf.
Zwart, Platte stekker, Geschroefd
| Kleur | Zwart |
| Type stekker | Platte stekker |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 2 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Drukactivering, Mechanisch
| Sleutelwijdte | 27 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 55 |
| Besturingstype | Drukactivering |
| Werkwijze | Mechanisch |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20 x 1,5, Drukactivering
| Schroeflengte onder kop [mm] | 48 |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 84 |
| Besturingstype | Drukactivering |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met cruise control, 1439 489
| Combi-schakelfunctie | Met cruise control |
| Voor OE nummer | 1439 489 |
| Aantal aansluitingen | 6 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M27 x 1, M12 x 1, Drukactivering
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M27 x 1, M12 x 1 |
| Besturingstype | Drukactivering |
| Werkwijze | Mechanisch |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links
| Inbouwplaats | Links |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Hoogte [mm] | 29 |
| Breedte [mm] | 23 |
| Lengte [mm] | 105 |
| Artikelnummer paar | 102017 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Hoogte [mm] | 29 |
| Breedte [mm] | 23 |
| Lengte [mm] | 105 |
| Artikelnummer paar | 102016 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Electrisch, zwart
| Werkwijze | Electrisch |
| Kleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zwart
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zonder kabel, Achterklep (5e deur)
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Inbouwplaats | Achterklep (5e deur) |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schroefverbinding, Aan/Uit schakelaar, 10A, Geschroefd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Type stekker | Schroefverbinding |
| Combi-schakelfunctie | Aan/Uit schakelaar |
| Gatdiameter [mm] | 8,3 |
| Plaat dikte [mm] | 12 |
| Belastbaarheid bij 12V | 10A |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Besturingstype | Trekactivering |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan/Uit schakelaar, rood, Oranje, groen
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Combi-schakelfunctie | Aan/Uit schakelaar |
| Schakelaarverlichting | Rood, Oranje, groen |
| Lamptype | W1,2W |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Gatdiameter [mm] | 14,5 |
| Belastbaarheit bij 24V | 4A |
| Belastbaarheid bij 12V | 8A |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Besturingstype | Trekactivering |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan/Uit schakelaar, rood, Halogeen, W1,2W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Combi-schakelfunctie | Aan/Uit schakelaar |
| Schakelaarverlichting | Rood |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lamptype | W1,2W |
| Gatdiameter [mm] | 14,5 |
| Belastbaarheit bij 24V | 4A |
| Belastbaarheid bij 12V | 8A |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stekker, Met gloeilampen |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Besturingstype | Trekactivering |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Groen, W1,2W, Halogeen, 14A
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Schakelaarverlichting | Groen |
| Lamptype | W1,2W |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Gatdiameter [mm] | 30,5 |
| Plaat dikte [mm] | 10 |
| Belastbaarheid bij 12V | 14A |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stekker |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Besturingstype | Drukactivering |
| Werkwijze | Manueel |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Zonder comfortfuncties, Kantelactivering
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Combi-schakelfunctie | Zonder comfortfuncties |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Besturingstype | Kantelactivering |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw, Aan/Uit schakelaar, Kantelactivering
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Inbouw |
| Combi-schakelfunctie | Aan/Uit schakelaar |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Besturingstype | Kantelactivering |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met comfort functie, Kantelactivering
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Combi-schakelfunctie | Met comfort functie |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Besturingstype | Kantelactivering |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Veiligheidschakelaar, Met comfort functie, Kantelactivering
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Combi-schakelfunctie | Veiligheidschakelaar, Met comfort functie |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Besturingstype | Kantelactivering |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder comfortfuncties, Kantelactivering
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Combi-schakelfunctie | Zonder comfortfuncties |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Besturingstype | Kantelactivering |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder comfortfuncties, Geclipst, Kantelactivering
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Combi-schakelfunctie | Zonder comfortfuncties |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Monteerwijze | Geclipst |
| Besturingstype | Kantelactivering |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met comfort functie, Geclipst, Kantelactivering
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Combi-schakelfunctie | Met comfort functie |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Monteerwijze | Geclipst |
| Besturingstype | Kantelactivering |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Veiligheidschakelaar, Met comfort functie, Geclipst, Kantelactivering
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Combi-schakelfunctie | Veiligheidschakelaar, Met comfort functie |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Monteerwijze | Geclipst |
| Besturingstype | Kantelactivering |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wisselaar, groen, 10A, Met stekker
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Schakelaarverlichting | Groen |
| Gatdiameter [mm] | 12 |
| Belastbaarheid bij 12V | 10A |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stekker |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Besturingstype | Kantelactivering |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Zonder comfortfuncties, Kantelactivering
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Combi-schakelfunctie | Zonder comfortfuncties |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Besturingstype | Kantelactivering |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kantelactivering
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Besturingstype | Kantelactivering |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met comfort functie, Kantelactivering
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Combi-schakelfunctie | Met comfort functie |
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Besturingstype | Kantelactivering |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
