Remlichtschakelaar online bestellen, bespaar tot 60% bij 123autoparts.be
Wij leveren Remlichtschakelaar van hoge kwaliteit tot wel 60% goedkoper dan bij de dealer of autobedrijf.
- Abarth
- Acura
- Alfa Romeo
- Alpina
- Aro
-
Toon minder Toon meer
- Aston Martin
- Audi
- Austin
- Austin-Healey
- BMW
- Bentley
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Cupra
- Dacia
- Daewoo
- Daf
- Daihatsu
- Daimler
- Dodge
- Ds
- FSO
- Fiat
- Ford
- Ford Usa
- Honda
- Hyundai
- Infiniti
- Innocenti
- Isuzu
- Iveco
- Jaguar
- Jeep
- Kia
- Lada
- Lancia
- Land Rover
- Lexus
- Maserati
- Maybach
- Mazda
- Mercedes
- Mg
- Mini
- Mitsubishi
- Morgan
- Morris
- Nissan
- Nsu
- Opel
- Peugeot
- Plymouth
- Porsche
- Puch
- Reliant
- Renault
- Riley
- Rolls-Royce
- Rover
- Saab
- Seat
- Skoda
- Smart
- Ssangyong
- Steyr
- Subaru
- Suzuki
- Talbot
- Tesla
- Toyota
- Trabant
- Triumph
- Vauxhall
- Volkswagen
- Volvo
- Wolseley
- Yugo
- Zastava
Mechanisch
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aantal contacten | 4 |
- -7%
Electrisch, zwart
| Gewicht [kg] | 0 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Kleur | Zwart |
- -7%
Mechanisch, blauw
| Werkwijze | Mechanisch |
| Behuizingskleur | Blauw |
- -7%
Kunststof, Electrisch
| Gewicht [kg] | 0 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Lengte [mm] | 62 |
- -7%
Electrisch, zwart, met drukschotel
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met drukschotel |
- -34%
Electrisch, wit
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 51713873 |
| Behuizingskleur | Wit |
- -42%
Electrisch, wit
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 15192340 |
| Behuizingskleur | Wit |
- -35%
Kunststof, Electrisch, zwart
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -34%
Electrisch, 4 832 217, zwart
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 4 832 217 |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -34%
Electrisch, BN7N-66-490A, blauw
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | BN7N-66-490A |
| Behuizingskleur | Blauw |
- -34%
Electrisch, 77 00 434 561
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 77 00 434 561 |
- -33%
Toetsactivering, Electrisch, Mechanisch
| Besturingstype | Toetsactivering |
| Werkwijze | Electrisch, Mechanisch |
| Aantal contacten | 4 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -60%
Magneetbediening, Electrisch
| Besturingstype | Magneetbediening |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal contacten | 4 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -59%
Manueel (voetbediening)
| Werkwijze | Manueel (voetbediening) |
| Aantal contacten | 4 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -75%
Manueel (voetbediening), wit
| Werkwijze | Manueel (voetbediening) |
| Aantal contacten | 4 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Kleur | Wit |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -60%
Manueel (voetbediening)
| Werkwijze | Manueel (voetbediening) |
| Aantal contacten | 4 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -64%
Toetsactivering, Elektrisch
| Besturingstype | Toetsactivering |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Aantal contacten | 2 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant |
- -71%
Toetsactivering, zwart, Kunststof
| Spanning (Volt) | 12 |
| Besturingstype | Toetsactivering |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal contacten | 12 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -60%
Toetsactivering, zwart, Kunststof
| Spanning (Volt) | 12 |
| Besturingstype | Toetsactivering |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal contacten | 10 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -60%
Manueel (voetbediening)
| Werkwijze | Manueel (voetbediening) |
| Aantal contacten | 4 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -74%
Manueel (voetbediening)
| Werkwijze | Manueel (voetbediening) |
| Aantal contacten | 4 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -74%
2 x AMP Tyco RK 2,5, Hydraulisch, Pneumatisch, M16 x 1,5
| Temperatuurbereik tot [°C] | +120 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Aansluittechniek | 2 x AMP Tyco RK 2,5 |
| Werkdruk tot [bar] | 15 |
| Schakelpunt [bar] | 2,0 |
| Nominale stroom [V] | 24, 12 |
| Werkwijze | Hydraulisch, Pneumatisch |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Type stekker | AMP |
- -60%
2 x M3, Trekactivering, Geschroefd, 2 A
| Aansluittechniek | 2 x M3 |
| Besturingstype | Trekactivering |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Belastbaarheit bij 24V | 2 A |
| Belastbaarheid bij 12V | 4 A |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Type stekker | Schroefverbinding |
- -66%
2 x 6,3 mm, Mechanisch, M10 x 1, Opener
| Aansluittechniek | 2 x 6,3 mm |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
- -88%
Kunststof, 2 x 6,3 mm, Mechanisch, M12 x 1,5
| Materiaal | Kunststof |
| Aansluittechniek | 2 x 6,3 mm |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
- -70%
Messing, 2 x 6,3 mm, Mechanisch, M12 x 1
| Materiaal | Messing |
| Aansluittechniek | 2 x 6,3 mm |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1 |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Kleur | Wit |
- -68%
Kunststof, 8 A, 14 A, IP 40
| Materiaal | Kunststof |
| Belastbaarheit bij 24V | 8 A |
| Belastbaarheid bij 12V | 14 A |
| Beveiligingstype [IP code] | IP 40 |
| Aansluittechniek | 2 x 6,3 mm |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
- -68%
Stekkeraansluiting, Kunststof, 2 x 6,3 mm, Mechanisch
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Materiaal | Kunststof |
| Aansluittechniek | 2 x 6,3 mm |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aantal contacten | 2 |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
- -69%
Stekkeraansluiting, Kunststof, 2 x 2,5 mm, Mechanisch
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Materiaal | Kunststof |
| Aansluittechniek | 2 x 2,5 mm |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Kleur | Zwart/rood |
- -70%
7 A, 2 x 6,3 mm, Mechanisch, M12 x 1
| Inbouwdiameter [mm] | 12,5 |
| Belastbaarheid bij 12V | 7 A |
| Aansluittechniek | 2 x 6,3 mm |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1 |
| Aantal contacten | 2 |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verzilverde contacten |
- -56%
4 A (ohm.), 8 A (ohm.), IP 67, 2 x 6,3 mm
| Belastbaarheit bij 24V | 4 A (ohm.) |
| Belastbaarheid bij 12V | 8 A (ohm.) |
| Beveiligingstype [IP code] | IP 67 |
| Aansluittechniek | 2 x 6,3 mm |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verzilverde contacten |
- -67%
