Skoda Parkeer (PDC) sensor
Ultrasone sensor, zwart, Haaks, Over te lakken
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Over te lakken |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, Voor, 3C0919275P, zwart
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor OE nummer | 3C0919275P |
| Diameter [mm] | 15,5 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, Voor, 1S0919275D, zwart
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor OE nummer | 1S0919275D |
| Diameter [mm] | 15,5 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, Achter, 1J0919275, zwart
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter |
| Voor OE nummer | 1J0919275 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, Voor, 5Q0919275, Ovaal
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor OE nummer | 5Q0919275 |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, Achter, Voor, 5Q0919297A
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Voor OE nummer | 5Q0919297A |
| Diameter [mm] | 15,5 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, Achter, Voor
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Voor OE nummer | 9274428 |
| Diameter [mm] | 15,5 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, Achter, 5J0919275A, zwart
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter |
| Voor OE nummer | 5J0919275A |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, Achter, 3Q0919275GRU, zwart
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter |
| Voor OE nummer | 3Q0919275GRU |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Vorm | L Form |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Achter, 4B0 919 275 E
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Voor OE nummer | 4B0 919 275 E |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, zwart, Lakken mogelijk
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, Voor, Lakken mogelijk
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor |
| Diameter [mm] | 16 |
| Lengte [mm] | 41 |
| Aantal contacten | 3 |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Achter, 4H0 919 275 A
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Voor OE nummer | 4H0 919 275 A |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opbouw, Ultrasone sensor, Achter, zwart
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opbouw, Ultrasone sensor, Achter, Voor
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Ultrasone sensor, Achter, Voor
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,632, 6,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,308, 4 |
| Gewicht [kg] | 0,014 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Hoogte [mm] | 26 |
| Breedte [mm] | 23 |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Lengte [mm] | 40 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Aantal contacten | 3 |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
| Productiedatum vanaf | 03.2001 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, Voor, Achter, V99-72-0002
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd | |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Optioneel | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V99-72-0002 |
| Productiedatum tot | 04.2015 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, Voor
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, Achter, Voor
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, inbouw aan zijkant, Achter, Voor
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Hoogte [mm] | 28,7 |
| Breedte [mm] | 23 |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Achter, Voor |
| Diameter [mm] | 15,48 |
| Lengte [mm] | 41,35 |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor
| Hoogte [mm] | 40 |
| Breedte [mm] | 125 |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Lengte [mm] | 215 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, Achter, Voor, Lakken mogelijk
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Hoogte [mm] | 35,9 |
| Breedte [mm] | 22 |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Diameter [mm] | 15,48 |
| Lengte [mm] | 31,35 |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, Voor, Achter, V99-72-0002
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd | |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V99-72-0002 |
| Productiedatum tot | 05.2015 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, Voor, Achter, V99-72-0002
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd | |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Optioneel | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V99-72-0002 |
| Productiedatum vanaf | 01.1998 |
| Productiedatum tot | 04.2015 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, Achter, Binnen, Buiten
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter, Binnen, Buiten |
| Voor OE nummer | 5Q0 919 275 B GRU |
| Kleur | Zwart |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
| Productiedatum tot | 03.2017 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, inbouw aan zijkant, Achter, Voor
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Hoogte [mm] | 29,2 |
| Breedte [mm] | 22 |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Achter, Voor |
| Diameter [mm] | 16,08 |
| Lengte [mm] | 40,85 |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Ultrasone sensor, Voor
| Behuizingskleur | Zwart |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor |
| Diameter [mm] | 15,5 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zwart, Ultrasone sensor, Achter
| Behuizingskleur | Zwart |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
