Parkeer (PDC) sensor online bestellen, bespaar tot 60% bij 123autoparts.be
Wij leveren Parkeer (PDC) sensor van hoge kwaliteit tot wel 60% goedkoper dan bij de dealer of autobedrijf.
- Abarth
- Acura
- Alfa Romeo
- Alpina
- Aston Martin
-
Toon minder Toon meer
- Audi
- BMW
- Bentley
- Buick
- Cadillac
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Cupra
- Dacia
- Daewoo
- Daihatsu
- Daimler
- Dodge
- Ds
- Ferrari
- Fiat
- Ford
- Ford Usa
- Geely
- Glas
- Gmc
- Honda
- Hyundai
- Infiniti
- Isuzu
- Iveco
- Jaguar
- Jeep
- Kia
- Lada
- Lamborghini
- Lancia
- Land Rover
- Lexus
- Ligier
- Lincoln
- Maserati
- Maybach
- Mazda
- Mercedes
- Mg
- Mini
- Mitsubishi
- Nissan
- Opel
- Peugeot
- Porsche
- Puch
- Renault
- Rolls-Royce
- Rover
- Saab
- Seat
- Skoda
- Smart
- Ssangyong
- Subaru
- Suzuki
- Tata
- Tesla
- Toyota
- Triumph
- Vauxhall
- Volkswagen
- Volvo
Ultrasone sensor, grijs, Met pakking, Met grondlaag
| Aantal aansluitingen | 6 |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Kleur | Grijs |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
- -16%
Buiten, Voor, Over te lakken
| Inbouwplaats | Buiten, Voor |
| Chemische eigenschappen | Over te lakken |
Zwart, Achter, 95720-3U000
| Behuizingskleur | Zwart |
| Inbouwplaats | Achter |
| Voor OE nummer | 95720-3U000 |
| Kleur | Zwart |
| Vorm | L Form |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, Achter, zwart, Lakken mogelijk
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter |
| Kleur | Zwart |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
- -19%
Ultrasone sensor, Achter, zwart, Rechthoekig
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
Voor en achter, 212 542 0018
| Inbouwplaats | Voor en achter |
| Voor OE nummer | 212 542 0018 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor en achter, 221 542 0417
| Inbouwplaats | Voor en achter |
| Voor OE nummer | 221 542 0417 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor en achter, 212 542 0118
| Inbouwplaats | Voor en achter |
| Voor OE nummer | 212 542 0118 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor en achter, 004 542 8718
| Inbouwplaats | Voor en achter |
| Voor OE nummer | 004 542 8718 |
- -75%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor en achter, 001 542 5918
| Inbouwplaats | Voor en achter |
| Voor OE nummer | 001 542 5918 |
- -76%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor en achter, 000 542 5418
| Inbouwplaats | Voor en achter |
| Voor OE nummer | 000 542 5418 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Achter, 3D0 998 275 A
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Voor OE nummer | 3D0 998 275 A |
- -77%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Achter, 4H0 919 275 A
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Voor OE nummer | 4H0 919 275 A |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Achter, 3C0 919 275 S
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Voor OE nummer | 3C0 919 275 S |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Achter, 4B0 919 275 B
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Voor OE nummer | 4B0 919 275 B |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Achter, 4B0 919 275 F
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Voor OE nummer | 4B0 919 275 F |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Achter, 4B0 919 275 A
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Voor OE nummer | 4B0 919 275 A |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Achter, 4B0 919 275 G
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Voor OE nummer | 4B0 919 275 G |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Achter, 4B0 919 275 E
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Voor OE nummer | 4B0 919 275 E |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, Voor, Achter, 66 20 6 989 069
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Voor OE nummer | 66 20 6 989 069 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Achter, 66 21 6 902 182
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Voor OE nummer | 66 21 6 902 182 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, Voor, Achter, 66 21 6 902 181
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Voor OE nummer | 66 21 6 902 181 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Achter, 66 20 6 989 067
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Voor OE nummer | 66 20 6 989 067 |
- -75%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Achter, 66 20 6 934 308
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Voor OE nummer | 66 20 6 934 308 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Achter, 66 20 9 196 705
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Voor OE nummer | 66 20 9 196 705 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Achter, 66 20 6 989 105
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Voor OE nummer | 66 20 6 989 105 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Achter, 66 20 9 261 582
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Voor OE nummer | 66 20 9 261 582 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Achter, 66 20 9 261 612
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Voor OE nummer | 66 20 9 261 612 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opplakbaar, Achter, Voor, Set
| Diameter [mm] | 24 |
| Monteerwijze | Opplakbaar |
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Hoeveelheid | Set |
| Voor artikelnummer | 1224551, 1224451, 1224855, 1224456, 1224256, 1224251 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
