×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Dodge Olietemperatuursensor
Brandstofdruk sensor Meat Doria 82092
Lichtblauw, 19 mm, M 12x1,5
82092
| Voor OE nummer | 46469865 |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 12,50
€ 5,88
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Temperatuursensor EPS 1.830.239
M12x1,5, zwart, groen
1.830.239
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Zwart, groen, wit |
| Voor artikelnummer | 1.880.190, 1.880.170 |
€ 23,96
€ 13,42
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Olietemperatuursensor Meyle 614 899 0038
NTC, Met afdichtring, M12x1.5
614 899 0038
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Kleur | Grijs |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
€ 22,72
€ 12,04
- -47%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sensor, koelvloeistoftemperatuur Hella 6PT 358 385-351
Geschroefd
6PT 358 385-351
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 2 |
€ 12,95
€ 9,84
- -24%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Temperatuursensor KW 530 239
M12x1,5, zwart, groen
530 239
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Zwart, groen, wit |
| Voor artikelnummer | 580 190, 580 170 |
€ 20,93
€ 20,93
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Brandstofdruk sensor Fispa 82.548
M 12x1,5, 50 10 412 450, 1338.F9
82.548
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Voor OE nummer | 500382599, 50 10 412 450, 1338.F9, 12566778 |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
€ 13,77
€ 13,77
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Fispa 82.394
77 01 053 991, 21120-3851010-05
82.394
| Voor OE nummer | 7778980, 77 01 053 991, 21120-3851010-05, 12611420 |
| Alternatief artikel | 82.394A2 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
€ 18,15
€ 18,15
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Bougicord 295117
Zwart/groen, zwart, 1/8x27 NPTF
295117
| Behuizingskleur | Zwart/groen |
| Aantal contacten | 2 |
| Schroefdraadmaat | 1/8x27 NPTF |
€ 37,51
€ 37,51
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
