Olietemperatuursensor online bestellen, bespaar tot 60% bij 123autoparts.be
Wij leveren Olietemperatuursensor van hoge kwaliteit tot wel 60% goedkoper dan bij de dealer of autobedrijf.
- Abarth
- Acura
- Alfa Romeo
- Alpina
- Alpine
-
Toon minder Toon meer
- Aston Martin
- Audi
- BMW
- Bentley
- Buick
- Cadillac
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Cupra
- Dacia
- Daewoo
- Daimler
- Dodge
- Ds
- Ferrari
- Fiat
- Ford
- Ford Usa
- Geely
- Genesis
- Geo
- Gmc
- Honda
- Hummer
- Hyundai
- Infiniti
- Innocenti
- Isuzu
- Iveco
- Jaguar
- Jeep
- Kia
- Lada
- Lancia
- Land Rover
- Lexus
- Lotus
- Maserati
- Mazda
- Mercedes
- Mg
- Mini
- Mitsubishi
- Nissan
- Opel
- Peugeot
- Pontiac
- Porsche
- Puch
- Renault
- Rolls-Royce
- Rover
- Saab
- Seat
- Skoda
- Smart
- Subaru
- Suzuki
- Talbot
- Toyota
- Uaz
- Vauxhall
- Volkswagen
- Volvo
Zwart, M 12x1,5
| Behuizingskleur | Zwart |
| Aantal contacten | 2 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Kleur | Zwart |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afdichtring, Ovaal
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M12X1,5
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Schroefdraadmaat | M12X1,5 |
| Aantal contacten | 3 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 150 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Meetbereik tot [°C] | 160 |
| Meetbereik van [°C] | -40 |
| Meetbreik tot [bar] | 10,5 |
| Meetbereik van [bar] | 0,5 |
| Werkdruk tot [bar] | 40 |
- -51%
Geschroefd, NTC, M12x1,5
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Bruin |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zwart/groen, zwart
| Behuizingskleur | Zwart/groen |
| Aantal contacten | 2 |
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Groen, M 12x1,5
| Behuizingskleur | Groen |
| Aantal contacten | 2 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
- -50%
12 61 8 647 488, GENUINE, zwart, Ovaal
| Voor OE nummer | 12 61 8 647 488 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal contacten | 3 |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Inbouwplaats | Motorblok |
- -8%
12 61 8 614 494, GENUINE, zwart, Ovaal
| Voor OE nummer | 12 61 8 614 494 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal contacten | 3 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
- -8%
M12X1,5
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +160 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Druk (bar) tot | 10,5 |
| Druk (bar) van | 0,5 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,5 |
| Aantal contacten | 3 |
- -28%
- -59%
Ronde stekker, 049 919 563 B, NTC, 13 mm
| Stiftdiameter [mm] | 6,3 |
| Type stekker | Ronde stekker |
| Voor OE nummer | 049 919 563 B |
| Aantal contacten | 1 |
| Sensortype | NTC |
| Sleutelwijdte | 13 mm |
| Schroefdraadmaat | M10x1 mm |
| Kleur | Blauw |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
46386-22600, Ivoorwit, voor voertuigen met automatische aandrijving, Ovaal
| Kabellengte [mm] | 210 |
| Voor OE nummer | 46386-22600 |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Ivoorwit |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatische aandrijving |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kleur | Zwart |
| Kwaliteit | GENUINE |
77 01 053 991, 21120-3851010-05
| Voor OE nummer | 7778980, 77 01 053 991, 21120-3851010-05, 12611420 |
| Alternatief artikel | 82.394A2 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
82.526A2, M 12x1,5, MEK000030L, 13 62 1 433 076
| Alternatief artikel | 82.526A2 |
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Voor OE nummer | MEK000030L, 13 62 1 433 076 |
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 22 mm |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
M 12x1,5, 50 10 412 450, 1338.F9
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Voor OE nummer | 500382599, 50 10 412 450, 1338.F9, 12566778 |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
12 61 8 647 488, GENUINE, zwart, Ovaal
| Voor OE nummer | 12 61 8 647 488 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal contacten | 3 |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Inbouwplaats | Motorblok |
SH01 18 541, 9A1 606 203 00, GENUINE, zwart
| Voor OE nummer | SH01 18 541, 9A1 606 203 00 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Driehoekig |
| Aantal contacten | 4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 mm |
| Inbouwplaats | Voor, Motorzijde |
12 61 8 614 494, GENUINE, zwart, Ovaal
| Voor OE nummer | 12 61 8 614 494 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal contacten | 3 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
- -16%
Blauw, M12x1.5
| Kleurmarkering | Blauw |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
- -68%
Bajonett, M18x1,5
| Gewicht [kg] | 0,07 |
| Monteerwijze | Bajonett |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Diameter [mm] | 4 |
| Inbouwdiepte [mm] | 38 |
| Lengte [mm] | 73 |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Schroefdraadmaat | M18x1,5 |
- -60%
