Olietemperatuursensor online bestellen, bespaar tot 60% bij 123autoparts.be
Wij leveren Olietemperatuursensor van hoge kwaliteit tot wel 60% goedkoper dan bij de dealer of autobedrijf.
- Abarth
- Acura
- Alfa Romeo
- Alpina
- Alpine
-
Toon minder Toon meer
- Aston Martin
- Audi
- BMW
- Bentley
- Buick
- Cadillac
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Cupra
- Dacia
- Daewoo
- Daimler
- Dodge
- Ds
- Ferrari
- Fiat
- Ford
- Ford Usa
- Geely
- Genesis
- Geo
- Gmc
- Honda
- Hummer
- Hyundai
- Infiniti
- Innocenti
- Isuzu
- Iveco
- Jaguar
- Jeep
- Kia
- Lada
- Lancia
- Land Rover
- Lexus
- Lotus
- Maserati
- Mazda
- Mercedes
- Mg
- Mini
- Mitsubishi
- Nissan
- Opel
- Peugeot
- Pontiac
- Porsche
- Puch
- Renault
- Rolls-Royce
- Rover
- Saab
- Seat
- Skoda
- Smart
- Subaru
- Suzuki
- Talbot
- Toyota
- Uaz
- Vauxhall
- Volkswagen
- Volvo
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
NTC, Met afdichtring, M12x1.5
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
NTC, Met afdichtring, M12x1.5
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Kleur | Groen |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
NTC, M12x1.5, blauw
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Kleur | Blauw |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,5
| Schakelpunt tot [bar] | 3 |
| Schakelpunt van [bar] | 0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Grijs, M 12x1.5
| Behuizingskleur | Grijs |
| Aantal contacten | 3 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1.5 |
- -6%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -47%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
NTC, Met afdichtring, zwart
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
NTC, Met afdichtring, M12x1.5
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Kleur | Grijs |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -47%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1, blauw
| Sleutelwijdte | 13 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Blauw |
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,5, 1.880.151, 1.880.149
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Voor artikelnummer | 1.880.151, 1.880.149, 1.880.114, 1.880.113 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,5, bruin
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Bruin |
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -12%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,5, groen, 580 733
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Groen |
| Voor artikelnummer | 580 733, 580 732, 580 606 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verticale schroefverbinding, Met pakking, rood, blauw
| Monteerwijze | Verticale schroefverbinding |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Rood, blauw |
- -34%
- -12%
Geschroefd, NTC, 3/8-18NPT, zwart
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Weerstand [Ohm] | 311, 2700 |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Temperatuur van [°C] | 25 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +80 |
| Schroefdraadmaat | 3/8-18NPT |
| Spanning (Volt) | 12 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Zwart |
| Kleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rood, Geschroefd, NTC
| Kleurmarkering | Rood |
| Temperatuurbereik [°C] | 80, 25 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Weerstand [Ohm] | 238, 2053 |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal contacten | 1 |
| Sensortype | NTC |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Blauw |
| Kleur | Blauw |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
NTC, Met pakking, wit
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Sensortype | NTC |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Spanning (Volt) | 12 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Wit |
| Kleur | Zwart |
- -18%
Ronde stekker, 049 919 563 B, NTC, 13 mm
| Stiftdiameter [mm] | 6,3 |
| Type stekker | Ronde stekker |
| Voor OE nummer | 049 919 563 B |
| Aantal contacten | 1 |
| Sensortype | NTC |
| Sleutelwijdte | 13 mm |
| Schroefdraadmaat | M10x1 mm |
| Kleur | Blauw |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,5, MEK100160, 13 62 1 703 993, NTC
| Buitendraad [mm] | M12x1,5 |
| Voor OE nummer | MEK100160, 13 62 1 703 993 |
| Aantal contacten | 4 |
| Sensortype | NTC |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 22 mm |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -25%
- -26%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
