×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Olietemperatuursensor online bestellen, bespaar tot 60% bij 123autoparts.be
Wij leveren Olietemperatuursensor van hoge kwaliteit tot wel 60% goedkoper dan bij de dealer of autobedrijf.
Automerken
- Abarth
- Acura
- Alfa Romeo
- Alpina
- Alpine
-
Toon minder Toon meer
- Aston Martin
- Audi
- BMW
- Bentley
- Buick
- Cadillac
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Cupra
- Dacia
- Daewoo
- Daimler
- Dodge
- Ds
- Ferrari
- Fiat
- Ford
- Ford Usa
- Geely
- Genesis
- Geo
- Gmc
- Honda
- Hummer
- Hyundai
- Infiniti
- Innocenti
- Isuzu
- Iveco
- Jaguar
- Jeep
- Kia
- Lada
- Lancia
- Land Rover
- Lexus
- Lotus
- Maserati
- Mazda
- Mercedes
- Mg
- Mini
- Mitsubishi
- Nissan
- Opel
- Peugeot
- Pontiac
- Porsche
- Puch
- Renault
- Rolls-Royce
- Rover
- Saab
- Seat
- Skoda
- Smart
- Subaru
- Suzuki
- Talbot
- Toyota
- Uaz
- Vauxhall
- Volkswagen
- Volvo
×
€ 20,24
€ 20,24
Tijdelijk uitverkocht
€ 15,40
€ 15,40
Tijdelijk uitverkocht
€ 14,59
€ 3,65
- -75%
Tijdelijk uitverkocht
Olietemperatuursensor Meat Doria 821014
Ivoorwit, voor voertuigen met automatische aandrijving, Ovaal
821014
| Voor OE nummer | 4638622600 |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Ivoorwit |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatische aandrijving |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 23,44
€ 23,44
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82233
NTC, zwart
82233
| Voor OE nummer | 059919563 |
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 mm |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 14,79
€ 14,79
Tijdelijk uitverkocht
Olietemperatuursensor Meat Doria 82473
049919563B, NTC, 13 mm
82473
| Voor OE nummer | 049919563B |
| Aantal contacten | 1 |
| Sensortype | NTC |
| Sleutelwijdte | 13 mm |
€ 11,05
€ 7,73
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Olietemperatuursensor Meat Doria 82477
NTC, 13 mm
82477
| Voor OE nummer | 53018 |
| Aantal contacten | 1 |
| Sensortype | NTC |
| Sleutelwijdte | 13 mm |
€ 10,88
€ 9,46
- -13%
Tijdelijk uitverkocht
Olietemperatuursensor Topran 207 437
M 12, NTC, Met afdichtring, blauw
207 437
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Blauw |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 22,55
€ 9,03
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Topran 208 096
NTC, Met afdichtring, Ovaal
208 096
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 17,94
€ 6,82
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Olietemperatuursensor Topran 500 521
M 12, NTC, Met afdichtring, rechthoekig
500 521
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 22,28
€ 8,02
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Topran 622 256
GFK (met glasvezel versterkte kunststof), NTC, Met pakking, Ovaal
622 256
| Behuizingsmateriaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Sensortype | NTC |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiameter [mm] | 12 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 33,64
€ 13,46
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Olietemperatuursensor Topran 100 854
Met afdichtring, M 10, wit
100 854
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Spoed [mm] | 1 |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Meetbereik tot [°C] | 180 |
| Aantal contacten | 1 |
| Kleurmarkering | Wit |
€ 16,73
€ 7,03
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Topran 116 269
Buiten veeltandig, M 12, NTC
116 269
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 58,94
€ 15,91
- -73%
Tijdelijk uitverkocht
Olietemperatuursensor Vemo V10-72-0280
Met afdichtring, D-vorm
V10-72-0280
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
€ 17,53
€ 17,53
Tijdelijk uitverkocht
Olietemperatuursensor Vemo V10-72-0916
Met pakking, M10 x 1
V10-72-0916
| Aantal contacten | 1 |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
€ 7,43
€ 9,51
Tijdelijk uitverkocht
Olietemperatuursensor Vemo V10-72-1309
Met afdichtring
V10-72-1309
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
€ 25,16
€ 31,94
Tijdelijk uitverkocht
Olietemperatuursensor Vemo V10-72-1442
NTC, Ovaal
V10-72-1442
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 24,72
€ 24,72
Tijdelijk uitverkocht
Olietemperatuursensor Vemo V20-72-0440
Met pakking, M12x1,5
V20-72-0440
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
€ 8,02
€ 14,52
Tijdelijk uitverkocht
Olietemperatuursensor Vemo V20-72-0443
Blauw, Met afdichtring, Met pakking
V20-72-0443
| Hoogte [mm] | 51,8 |
| Behuizingskleur | Blauw |
| Aantal contacten | 2 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
€ 5,92
€ 8,93
Tijdelijk uitverkocht
Olietemperatuursensor Vemo V25-72-0047
Wit, 3/8" x 18 NPT
V25-72-0047
| Kleurmarkering | Wit |
| Aantal contacten | 2 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | 3/8" x 18 NPT |
€ 9,83
€ 11,00
Tijdelijk uitverkocht
Olietemperatuursensor Meyle 034 820 0005
M20 x 1,5
034 820 0005
| Werkspanning (V) | 24 |
| Aantal contacten | 2 |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Schroefdraadmaat | M20 x 1,5 |
€ 67,58
€ 14,87
- -78%
Tijdelijk uitverkocht
Olietemperatuursensor Herth+Buss Jakoparts J5622006
Groen, M12x1.5
J5622006
| Kleurmarkering | Groen |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
€ 28,98
€ 8,70
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82755
Zwart, Ovaal
82755
| Voor OE nummer | 9828711180 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal contacten | 2 |
€ 49,80
€ 49,80
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Bougicord 295126
Zwart/groen, zwart, Rond
295126
| Buitendiameter [mm] | 20 |
| Behuizingskleur | Zwart/groen |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
€ 28,05
€ 28,05
Tijdelijk uitverkocht
