Olietemperatuursensor online bestellen, bespaar tot 60% bij 123autoparts.be
Wij leveren Olietemperatuursensor van hoge kwaliteit tot wel 60% goedkoper dan bij de dealer of autobedrijf.
- Abarth
- Acura
- Alfa Romeo
- Alpina
- Alpine
-
Toon minder Toon meer
- Aston Martin
- Audi
- BMW
- Bentley
- Buick
- Cadillac
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Cupra
- Dacia
- Daewoo
- Daimler
- Dodge
- Ds
- Ferrari
- Fiat
- Ford
- Ford Usa
- Geely
- Genesis
- Geo
- Gmc
- Honda
- Hummer
- Hyundai
- Infiniti
- Innocenti
- Isuzu
- Iveco
- Jaguar
- Jeep
- Kia
- Lada
- Lancia
- Land Rover
- Lexus
- Lotus
- Maserati
- Mazda
- Mercedes
- Mg
- Mini
- Mitsubishi
- Nissan
- Opel
- Peugeot
- Pontiac
- Porsche
- Puch
- Renault
- Rolls-Royce
- Rover
- Saab
- Seat
- Skoda
- Smart
- Subaru
- Suzuki
- Talbot
- Toyota
- Uaz
- Vauxhall
- Volkswagen
- Volvo
Bruin, M 12x1,5
| Behuizingskleur | Bruin |
| Aantal contacten | 2 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
- -55%
Wit, M 14x1,25
| Behuizingskleur | Wit |
| Aantal contacten | 2 |
| Schroefdraadmaat | M 14x1,25 |
- -57%
- -55%
Met afdichtring, M 10, wit
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Spoed [mm] | 1 |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Meetbereik tot [°C] | 180 |
| Aantal contacten | 1 |
| Kleurmarkering | Wit |
- -58%
Ivoorwit, voor voertuigen met automatische aandrijving, Ovaal
| Voor OE nummer | 4638622600 |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Ivoorwit |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatische aandrijving |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
NTC, zwart
| Voor OE nummer | 059919563 |
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 mm |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
049919563B, NTC, 13 mm
| Voor OE nummer | 049919563B |
| Aantal contacten | 1 |
| Sensortype | NTC |
| Sleutelwijdte | 13 mm |
- -30%
NTC, 13 mm
| Voor OE nummer | 53018 |
| Aantal contacten | 1 |
| Sensortype | NTC |
| Sleutelwijdte | 13 mm |
- -13%
Met afdichtring, D-vorm
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
Met pakking, M10 x 1
| Aantal contacten | 1 |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
Met afdichtring
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
NTC, Ovaal
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Met pakking, M12x1,5
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
Blauw, Met afdichtring, Met pakking
| Hoogte [mm] | 51,8 |
| Behuizingskleur | Blauw |
| Aantal contacten | 2 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
Wit, 3/8" x 18 NPT
| Kleurmarkering | Wit |
| Aantal contacten | 2 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | 3/8" x 18 NPT |
Wit, M14x1,5
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Behuizingskleur | Wit |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
Zwart/groen, zwart, M 12x1,5
| Behuizingskleur | Zwart/groen |
| Aantal contacten | 2 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
Donkerblauw, paars, roze, groen
| Kleur frontring | Donkerblauw, paars |
| Behuizingskleur | Roze, groen |
| Aantal contacten | 2 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
Ivoorwit, rood, M12x1,5
| Behuizingskleur | Ivoorwit, rood |
| Aantal contacten | 2 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
Zwart/groen, zwart, M12x1,5
| Behuizingskleur | Zwart/groen |
| Aantal contacten | 2 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
Donkergrijs, blauw, 1/8x27 NPTF
| Behuizingskleur | Donkergrijs, blauw |
| Aantal contacten | 2 |
| Schroefdraadmaat | 1/8x27 NPTF |
Wit, M 12x1,5
| Behuizingskleur | Wit |
| Aantal contacten | 2 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
Zwart/groen, zwart, M 10x1
| Behuizingskleur | Zwart/groen |
| Aantal contacten | 2 |
| Schroefdraadmaat | M 10x1 |
Chroom/zwart, lichtblauw, M 18x1,5 con.
| Behuizingskleur | Chroom/zwart, lichtblauw |
| Aantal contacten | 2 |
| Schroefdraadmaat | M 18x1,5 con. |
Donkergrijs, blauw, M12x1,5
| Behuizingskleur | Donkergrijs, blauw |
| Aantal contacten | 2 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
Zwart/groen, zwart, M 12x1.5
| Behuizingskleur | Zwart/groen |
| Aantal contacten | 2 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1.5 |
