×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Volvo Oliedrukschakelaar
€ 8,99
€ 4,50
- -50%
Tijdelijk uitverkocht
€ 24,31
€ 10,21
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
€ 17,42
€ 7,49
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
€ 21,47
€ 9,45
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
€ 16,01
€ 7,68
- -52%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar FAE 12636
M 14x1,5, donkergrijs
12636
| Schroefdraadmaat | M 14x1,5 |
| Behuizingskleur | Donkergrijs |
€ 16,66
€ 6,84
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar FAE 12640
M 16x1,5, grijs
12640
| Schroefdraadmaat | M 16x1,5 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Druk (bar) | 0,50 |
€ 15,39
€ 6,92
- -55%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Meat Doria 72051
M14X1,5 mm
72051
| Voor OE nummer | 1371947 |
| Schroefdraadmaat | M14X1,5 mm |
€ 9,26
€ 8,14
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Meat Doria 72073
M14X1,5 mm
72073
| Voor OE nummer | 4414599 |
| Schroefdraadmaat | M14X1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) van | 0,29 |
| Druk (bar) tot | 0,53 |
€ 6,99
€ 5,88
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Meat Doria 72077
M18X1,5
72077
| Voor OE nummer | 7700845214 |
| Schroefdraadmaat | M18X1,5 |
| Druk (bar) | 0,5 |
€ 9,99
€ 8,80
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Vemo V15-99-1993
0,15 - 0,35, M10x1,0, blauw, Met pakking
V15-99-1993
| Controlebereik [bar] | 0,15 - 0,35 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Kleur | Blauw |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
€ 3,35
€ 5,03
Tijdelijk uitverkocht
€ 3,09
€ 4,48
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Vemo V24-73-0032
M 14 x 1,5
V24-73-0032
| Schakeldruk (bar) | 0,5 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,5 |
| Aantal contacten | 1 |
| Druk (bar) | 0,5 |
€ 4,49
€ 6,46
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Vemo V25-73-0014
1/4" x 18 NPT
V25-73-0014
| Schakeldruk (bar) | 0,25 |
| Schroefdraadmaat | 1/4" x 18 NPT |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aantal contacten | 1 |
€ 6,23
€ 6,49
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Calorstat By Vernet OS3533
M14x1.5, gesloten sensorconstructie
OS3533
| Schakeldruk (bar) | 0,5 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie |
€ 6,43
€ 3,92
- -39%
Tijdelijk uitverkocht
