×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Volkswagen Oliedrukschakelaar
Oliedrukschakelaar Fispa 82.2360
GENUINE, 06E 919 081G, M10x1 mm
82.2360
| Kwaliteit | GENUINE |
| Schakeldruk (bar) | 2,3 |
| Voor OE nummer | 06E 919 081G |
| Schroefdraadmaat | M10x1 mm |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 28,31
€ 28,31
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Fispa 82.2362
82.2362A2, GENUINE, 04L 919 081, M10x1 mm
82.2362
| Alternatief artikel | 82.2362A2 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Schakeldruk (bar) | 0,45 |
| Voor OE nummer | 04L 919 081 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 mm |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Groen |
| Lengte [mm] | 53 |
€ 23,96
€ 23,96
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Herth+Buss Jakoparts J5612008
Opener, 1/8x28 BSPD, zwart
J5612008
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Schakeldruk (bar) | 0,5 |
| Schroefdraadmaat | 1/8x28 BSPD |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
€ 13,12
€ 3,93
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Herth+Buss Jakoparts J5614001
Opener, 1/8x28 BSPD, zwart
J5614001
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Schakeldruk (bar) | 0,3 |
| Schroefdraadmaat | 1/8x28 BSPD |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Type stekker | Platte stekker |
€ 13,94
€ 4,19
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Magneti Marelli 510050010200
M10x1, bruin
510050010200
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) van | 0,4 |
| Kleurmarkering | Bruin |
€ 7,26
€ 3,92
- -46%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Magneti Marelli 510050010400
M10x1, wit
510050010400
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) van | 1,8 |
| Kleurmarkering | Wit |
€ 11,13
€ 11,13
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Magneti Marelli 510050010500
M10x1, groen
510050010500
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) van | 0,5 |
| Kleurmarkering | Groen |
€ 9,68
€ 5,42
- -44%
Tijdelijk uitverkocht
€ 6,78
€ 3,32
- -51%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Metzger 0910011
1/8" BSPT, zwart, Zonder pakking
0910011
| Schakeldruk tot [bar] | 0,4 |
| Schakeldruk van [bar] | 0,2 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" BSPT |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aantal contacten | 1 |
€ 7,37
€ 7,37
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Metzger 0910020
M 10x1, blauw, Met pakking
0910020
| Schroefdraadmaat | M 10x1 |
| Kleur | Blauw |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 1 |
| Druk (bar) | 0,3 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
€ 6,36
€ 6,36
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Metzger 0910021
M 10x1, wit, Met pakkingen
0910021
| Schroefdraadmaat | M 10x1 |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aantal contacten | 1 |
| Druk (bar) | 1,8 |
€ 6,22
€ 6,22
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Metzger 0910025
M 10x1, grijs, Met pakking
0910025
| Schroefdraadmaat | M 10x1 |
| Kleur | Grijs |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 1 |
| Druk (bar) | 0,9 |
€ 7,82
€ 7,82
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Metzger 0910026
M 10x1 Taper
0910026
| Schroefdraadmaat | M 10x1 Taper |
| Druk (bar) van | 1,3 |
| Druk (bar) tot | 1,5 |
| Aantal contacten | 1 |
€ 11,51
€ 11,51
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Metzger 0910034
M 10x1, groen, Met pakkingen, OE
0910034
| Schakeldruk tot [bar] | 0,6 |
| Schakeldruk van [bar] | 0,4 |
| Schroefdraadmaat | M 10x1 |
| Kleur | Groen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aantal contacten | 1 |
| Versie | OE |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 11,35
€ 11,35
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Metzger 0910040
1/8x28 BSP
0910040
| Schroefdraadmaat | 1/8x28 BSP |
| Druk (bar) | 0,2 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
€ 11,76
€ 11,76
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Metzger 0910048
M10x1, blauw
0910048
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Kleur | Blauw |
| Druk (bar) | 0,25 |
€ 9,20
€ 9,20
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Metzger 0910052
M10x1, wit
0910052
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Kleur | Wit |
| Druk (bar) | 1,8 |
€ 11,06
€ 11,06
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Metzger 0910053
M10x1, zwart, bruin
0910053
| Schakeldruk tot [bar] | 0,85 |
| Schakeldruk van [bar] | 0,55 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Zwart, bruin |
| Druk (bar) | 0,7 |
€ 9,27
€ 9,27
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Metzger 0910054
M10x1, zwart, Met kabel
0910054
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Druk (bar) | 1,4 |
| Kabellengte [mm] | 155 |
€ 17,64
€ 17,64
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Metzger 0910056
M16x1,5, zwart
0910056
| Schakeldruk (bar) | 0,90 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Kleur | Zwart |
€ 9,86
€ 9,86
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Metzger 0910065
M 10X1, grijs
0910065
| Schroefdraadmaat | M 10X1 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Druk (bar) | 0,9 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
€ 12,37
€ 12,37
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Metzger 0910068
M 10x1, zwart
0910068
| Schroefdraadmaat | M 10x1 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Druk (bar) | 1,4 |
€ 14,70
€ 14,70
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Metzger 0910076
M 10x1, grijs
0910076
| Schroefdraadmaat | M 10x1 |
| Kleur | Grijs |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aantal contacten | 2 |
| Druk (bar) | 2,8 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
€ 15,97
€ 15,97
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Metzger 0910077
M 10x1, donkerblauw
0910077
| Schroefdraadmaat | M 10x1 |
| Kleur | Donkerblauw |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aantal contacten | 1 |
| Druk (bar) | 2,55 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 2324139 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
€ 18,02
€ 18,02
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Metzger 0910078
M 10x1, zwart
0910078
| Schroefdraadmaat | M 10x1 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aantal contacten | 1 |
| Druk (bar) | 1,4 |
€ 17,50
€ 17,50
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Metzger 0910079
M 12x1,5
0910079
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aantal contacten | 1 |
| Druk (bar) | 0,4 |
€ 7,04
€ 7,04
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Metzger 0910081
M 10x1, voor voert. met stuurbekrachtiging
0910081
| Schroefdraadmaat | M 10x1 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Uitvoering | Voor voert. met stuurbekrachtiging |
| Aantal contacten | 2 |
| Druk (bar) | 0,3 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 30,27
€ 30,27
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Metzger 0910085
M10x1, groen, Ovaal
0910085
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Kleur | Groen |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Druk (bar) | 0,45 |
€ 19,43
€ 19,43
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Metzger 0910086
M10x1, groen, D-vorm, lichtgroen
0910086
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Kleur | Groen |
| Druk (bar) van | 0,3 |
| Druk (bar) tot | 0,6 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Lichtgroen |
| Inbouwplaats | Oliefilterbehuizing |
€ 17,53
€ 17,53
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Metzger 0910087
M10x1, donkergroen, D-vorm
0910087
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Kleur | Donkergroen |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Druk (bar) | 2,3 |
€ 21,78
€ 21,78
Tijdelijk uitverkocht
