×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Toyota Oliedrukschakelaar
Oliedrukschakelaar Metzger 0910010
1/8" BSPT, zwart
0910010
| Schakeldruk tot [bar] | 0,5 |
| Schakeldruk van [bar] | 0,3 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" BSPT |
| Kleur | Zwart |
€ 9,38
€ 9,38
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Metzger 0910011
1/8" BSPT, zwart, Zonder pakking
0910011
| Schakeldruk tot [bar] | 0,4 |
| Schakeldruk van [bar] | 0,2 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" BSPT |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aantal contacten | 1 |
€ 7,37
€ 7,37
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Metzger 0910012
1/8" BSPT, Zonder pakking
0910012
| Schakeldruk tot [bar] | 0,24 |
| Schakeldruk van [bar] | 0,15 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" BSPT |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aantal contacten | 1 |
€ 9,90
€ 9,90
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Metzger 0910040
1/8x28 BSP
0910040
| Schroefdraadmaat | 1/8x28 BSP |
| Druk (bar) | 0,2 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
€ 11,76
€ 11,76
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Metzger 0910102
M16x1,5, grijs, Neue Version
0910102
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Kleur | Grijs |
| Druk (bar) | 0,5 |
| Versie | Neue Version |
€ 11,88
€ 11,88
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Delphi Diesel SW90026
1/8", zwart
SW90026
| Diameter [mm] | 27 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" |
| Sleutelwijdte | 27.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Druk (bar) | 4 |
€ 9,87
€ 8,00
- -19%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Delphi Diesel SW90047
1/8", zwart
SW90047
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Druk (bar) | 3 |
€ 10,06
€ 10,06
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Febi Bilstein 107767
1/8"
107767
| Schakelpunt [bar] | 0,2 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | 1/8" |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Lengte [mm] | 44 |
€ 8,16
€ 8,16
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Blue Print ADT36602
1/8"
ADT36602
| Gewicht [kg] | 0,062 |
| Schakelpunt [bar] | 0,2 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | 1/8" |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Lengte [mm] | 44 |
€ 8,16
€ 8,16
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Febi Bilstein 197067
Hoekig
197067
| Schakelpunt [bar] | 0,2 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Lengte [mm] | 47 |
€ 9,00
€ 3,87
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Vemo V70-73-0005
1/8x28 BSPT, zwart, Zonder pakking
V70-73-0005
| Schakeldruk (bar) | 0,3 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Breedte [mm] | 56 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraadmaat | 1/8x28 BSPT |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aantal contacten | 1 |
€ 4,30
€ 6,45
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Vemo V95-73-0004
Opener, 1/8" GAS, zwart, M 24
V95-73-0004
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schakeldruk (bar) | 0,2 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" GAS |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | M 24 |
€ 5,15
€ 7,27
Tijdelijk uitverkocht
€ 9,53
€ 4,67
- -51%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar FAE 12240
1/8x28 BSP, zwart
12240
| Schroefdraadmaat | 1/8x28 BSP |
| Kleur | Zwart |
| Druk (bar) | 0,30 |
€ 14,83
€ 6,82
- -54%
Tijdelijk uitverkocht
€ 16,01
€ 7,68
- -52%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar FAE 12640
M 16x1,5, grijs
12640
| Schroefdraadmaat | M 16x1,5 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Druk (bar) | 0,50 |
€ 15,39
€ 6,92
- -55%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar KW 500 016
1/8 GAS
500 016
| Schroefdraadmaat | 1/8 GAS |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) | 0,4 |
€ 8,49
€ 8,49
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar BSG BSG 40-840-002
Staal, BSG 40-840-002
BSG 40-840-002
| Gewicht [kg] | 0 |
| Materiaal | Staal |
| Componentennummer | BSG 40-840-002 |
€ 5,97
€ 5,54
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Meat Doria 72001
37240PCX003, 1/8 GAS
72001
| Voor OE nummer | 37240PCX003 |
| Schroefdraadmaat | 1/8 GAS |
| Druk (bar) | 0,4 |
€ 7,97
€ 6,70
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Meat Doria 72072
1/8 Gas 24
72072
| Voor OE nummer | 8353030080 |
| Schroefdraadmaat | 1/8 Gas 24 |
€ 8,13
€ 7,15
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Meat Doria 72078
1258A003, 1/8 GAS, rood
72078
| Voor OE nummer | 1258A003 |
| Schroefdraadmaat | 1/8 GAS |
| Kleur | Rood |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) van | 0,4 |
€ 4,49
€ 4,49
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Topran 302 797
Hydraulisch, M 16, Met afdichtring, rechthoekig
302 797
| Schakelpunt tot [bar] | 0,6 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,5 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Schroefdraadmaat | M 16 |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 22,12
€ 5,31
- -76%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Topran 723 421
Hydraulisch, 1/8" x 28 BSP
723 421
| Schakelpunt [bar] | 0,2 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Schroefdraadmaat | 1/8" x 28 BSP |
| Aantal contacten | 1 |
€ 19,70
€ 8,28
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
€ 3,70
€ 5,97
Tijdelijk uitverkocht
€ 13,88
€ 5,13
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar KW 500 017
1/8 GAS
500 017
| Schroefdraadmaat | 1/8 GAS |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) | 0,4 |
€ 6,38
€ 6,38
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Herth+Buss Jakoparts J5613007
Opener, M16 x 1,5, Met pakking
J5613007
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Schakeldruk (bar) | 0,5 |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Bruin, grijs |
€ 10,76
€ 3,44
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Hella 6ZL 003 259-011
Opener, Geschroefd, M10x1
6ZL 003 259-011
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Tollerantie [%] | 15 |
| Stroomsterkte [A] | 0,25 |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) van | 0,2 |
| Druk (bar) tot | 0,5 |
| Aantal contacten | 1 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Zwart |
€ 15,37
€ 15,37
Tijdelijk uitverkocht
