Skoda Oliedrukschakelaar
M 10x1, voor voert. met stuurbekrachtiging
| Schroefdraadmaat | M 10x1 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Uitvoering | Voor voert. met stuurbekrachtiging |
| Aantal contacten | 2 |
| Druk (bar) | 0,3 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
M10x1, groen, Ovaal
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Kleur | Groen |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Druk (bar) | 0,45 |
M10x1, groen, D-vorm, lichtgroen
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Kleur | Groen |
| Druk (bar) van | 0,3 |
| Druk (bar) tot | 0,6 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Lichtgroen |
| Inbouwplaats | Oliefilterbehuizing |
M10x1, groen/blauw, Neue Version
| Schakeldruk (bar) | 0,50 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Kleur | Groen/blauw |
| Versie | Neue Version |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
M10x1, zwart, Met pakking, Neue Version
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 1 |
| Druk (bar) | 1,4 |
| Versie | Neue Version |
M10x1, grijs, Neue Version
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Kleur | Grijs |
| Druk (bar) | 0,9 |
| Versie | Neue Version |
M10x1, Met afdichtring, bruin
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Bruin |
| Druk (bar) | 2,65 |
M10x1, zwart, donkergroen
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Druk (bar) van | 0,3 |
| Druk (bar) tot | 0,6 |
| Aantal contacten | 1 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Zwart, donkergroen |
M10×1.6, zwart
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | M10×1.6 |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Druk (bar) | 16 |
- -25%
M10×1.6, blauw
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | M10×1.6 |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Blauw |
| Druk (bar) | 3,5 |
- -23%
M16x1.5, grijs
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Druk (bar) | 0,9 |
- -39%
M10, blauw
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Blauw |
| Druk (bar) | 2,4 |
- -46%
M10x1.5, zwart
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.5 |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Druk (bar) | 2,6 |
- -44%
Opener, M10 x 1,0, rood
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Kleur | Rood |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Druk (bar) van | 0,15 |
| Druk (bar) tot | 0,3 |
| Aantal contacten | 1 |
- -61%
M10x1, Met kabel
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
- -73%
- -13%
M10, zwart
| Diameter [mm] | 50 |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Druk (bar) | 0,12 |
- -51%
M10, blauw
| Diameter [mm] | 12 |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Blauw |
| Druk (bar) | 0,24 |
- -30%
Hydraulisch, M 10, Met afdichtring, D-vorm
| Schakelpunt tot [bar] | 0,6 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,3 |
| Spoed [mm] | 1 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
- -62%
M 10, Met afdichtring, D-vorm, blauw
| Schakelpunt tot [bar] | 2,95 |
| Schakelpunt van [bar] | 2,15 |
| Spoed [mm] | 1 |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Kleurmarkering | Blauw |
- -72%
Hydraulisch, 038 919 081P, M 10, Met afdichtring
| Schakelpunt tot [bar] | 1,05 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,75 |
| Spoed [mm] | 1 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor OE nummer | 038 919 081P |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Kleurmarkering | Grijs |
- -59%
Hydraulisch, M 10, Met afdichtring, donkergroen
| Schakelpunt tot [bar] | 0,6 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,3 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Spoed [mm] | 1 |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Behuizingskleur | Donkergroen |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -61%
Platte stekkeraansluiting, 1 x 6,3 mm, Sluiter, 1,2 - 1,6
| Monteerwijze | Platte stekkeraansluiting |
| Aansluittechniek | 1 x 6,3 mm |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Controlebereik [bar] | 1,2 - 1,6 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -70%
Platte stekkeraansluiting, 1 x 6,3 mm, Opener, 0,15 - 0,3
| Monteerwijze | Platte stekkeraansluiting |
| Aansluittechniek | 1 x 6,3 mm |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Controlebereik [bar] | 0,15 - 0,3 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Blauw |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -72%
Stekkeraansluiting, Sluiter, 1,2 - 1,6, M10 x 1
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Controlebereik [bar] | 1,2 - 1,6 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -69%
Stekkeraansluiting, Sluiter, 0,3 - 0,6, M10 x 1
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Controlebereik [bar] | 0,3 - 0,6 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Groen |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -67%
Platte stekkeraansluiting, 1 x 6,3 mm, Sluiter, 0,3 - 0,5
| Monteerwijze | Platte stekkeraansluiting |
| Aansluittechniek | 1 x 6,3 mm |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Controlebereik [bar] | 0,3 - 0,5 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Groen |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -66%
Platte stekkeraansluiting, 1 x 6,3 mm, Sluiter, 0,55 - 085
| Monteerwijze | Platte stekkeraansluiting |
| Aansluittechniek | 1 x 6,3 mm |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Controlebereik [bar] | 0,55 - 085 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Bruin |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -68%
