×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Seat Oliedrukschakelaar
Oliedrukschakelaar Vemo V15-99-1995
M10x1,0, wit
V15-99-1995
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Kleur | Wit |
| Druk (bar) van | 1,6 |
| Druk (bar) tot | 2,0 |
€ 2,84
€ 4,63
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Vemo V15-99-1997
1,2 - 1,6, M10x1,0
V15-99-1997
| Controlebereik [bar] | 1,2 - 1,6 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
€ 3,67
€ 4,95
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Vemo V15-99-1998
1,6 - 2,0, M10x1,0
V15-99-1998
| Controlebereik [bar] | 1,6 - 2,0 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
€ 5,94
€ 7,60
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Vemo V15-99-1999
0,3-0,6, M 10 x 1
V15-99-1999
| Controlebereik [bar] | 0,3-0,6 |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1 |
€ 6,16
€ 9,67
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Vemo V15-99-2004
M10x1,0, Met pakking
V15-99-2004
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Druk (bar) van | 0,15 |
| Druk (bar) tot | 0,35 |
| Lengte [mm] | 51 |
€ 2,60
€ 4,45
Tijdelijk uitverkocht
€ 3,09
€ 4,48
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Vemo V15-99-2016
0,28 - 0,40, M10 x 1, voor voert. met stuurbekrachtiging
V15-99-2016
| Controlebereik [bar] | 0,28 - 0,40 |
| Hoogte [mm] | 61 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Uitvoering | Voor voert. met stuurbekrachtiging |
| Aantal contacten | 2 |
| Lengte [mm] | 22 |
€ 21,37
€ 21,37
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Vemo V15-99-2017
Sluiter, Met metrische schroefdraad, 0,28 - 0,40, M10 x 1
V15-99-2017
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Draadtype | Met metrische schroefdraad |
| Schakeldruk (bar) | 0,5 |
| Controlebereik [bar] | 0,28 - 0,40 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Sleutelwijdte | 24 mm |
| Uitvoering | Voor voert. met stuurbekrachtiging |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Groen |
€ 5,01
€ 6,81
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Vemo V15-99-2018
0,75-1,05, M10x1
V15-99-2018
| Controlebereik [bar] | 0,75-1,05 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
€ 7,36
€ 4,56
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Vemo V20-73-0122-1
0,2 - 0,5, M12x1,5
V20-73-0122-1
| Controlebereik [bar] | 0,2 - 0,5 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,15 |
| Schakelpunt tot [bar] | 0,35 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
€ 3,52
€ 5,31
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Vemo V24-73-0005
M14 x 1,5, zwart
V24-73-0005
| Schakeldruk (bar) | 0,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Kleurmarkering | Zwart |
€ 6,87
€ 9,83
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Vemo V24-73-0031
M 12 x 1,5, zwart
V24-73-0031
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Hoogte [mm] | 22 |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,5 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Druk (bar) | 0,3 |
€ 4,09
€ 6,34
Tijdelijk uitverkocht
€ 9,11
€ 3,74
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
€ 11,75
€ 4,69
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
€ 8,45
€ 3,46
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
€ 16,41
€ 16,41
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Swag 62 93 7031
M10 x 1, Met afdichtring
62 93 7031
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Schakelpunt tot [bar] | 0,6 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,3 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
€ 16,41
€ 11,00
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedruksensor Swag 33 11 0445
M10 x 1,5
33 11 0445
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,5 |
| Schakelpunt tot [bar] | 1,1 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,48 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Lengte [mm] | 46 |
€ 49,42
€ 32,13
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Swag 70 23 0001
M14 x 1,5, zwart, Met afdichtring
70 23 0001
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Schakelpunt tot [bar] | 0,5 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,2 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
€ 9,27
€ 6,21
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Topran 121 135
M10, Met afdichtring, donkergroen
121 135
| Schakelpunt tot [bar] | 1,1 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,4 |
| Spoed [mm] | 1 |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Behuizingskleur | Donkergroen |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 80,20
€ 28,07
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Herth+Buss Elparts 70541000
Sluiter, Platte stekkeraansluiting, 0,75 - 1,0, M10 x 1
70541000
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Monteerwijze | Platte stekkeraansluiting |
| Werkdruk tot [bar] | 10 |
| Controlebereik [bar] | 0,75 - 1,0 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Donkergrijs |
| Sleutelwijdte | 24 |
€ 28,98
€ 7,83
- -73%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Herth+Buss Elparts 70541049
Platte stekkeraansluiting, 1 x 6,3 mm, Sluiter, 1,6 - 2,0
70541049
| Monteerwijze | Platte stekkeraansluiting |
| Aansluittechniek | 1 x 6,3 mm |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Controlebereik [bar] | 1,6 - 2,0 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Wit |
| Sleutelwijdte | 24 |
€ 19,09
€ 5,15
- -73%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Herth+Buss Elparts 70541051
Platte stekkeraansluiting, 1 x 6,3 mm, Sluiter, 0,75 - 1,0
70541051
| Monteerwijze | Platte stekkeraansluiting |
| Aansluittechniek | 1 x 6,3 mm |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Controlebereik [bar] | 0,75 - 1,0 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Grijs |
| Sleutelwijdte | 24 |
€ 20,09
€ 5,42
- -73%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Herth+Buss Elparts 70541074
Stekkeraansluiting, Sluiter, 0,55 - 0,8, M10 x 1
70541074
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Controlebereik [bar] | 0,55 - 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Bruin |
| Sleutelwijdte | 24 |
€ 24,70
€ 6,91
- -72%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Herth+Buss Elparts 70541081
Stekkeraansluiting, Sluiter, 1,2 - 1,6, M10 x 1
70541081
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Controlebereik [bar] | 1,2 - 1,6 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
€ 29,69
€ 8,62
- -71%
Tijdelijk uitverkocht
