×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Renault Oliedrukschakelaar
Oliedrukschakelaar Metzger 0910091
M 14x1,5, zwart, Zonder behuizing, Met pakkingen
0910091
| Schakeldruk tot [bar] | 0,5 |
| Schakeldruk van [bar] | 0,2 |
| Schroefdraadmaat | M 14x1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aantal contacten | 1 |
| Versie | IAM |
€ 9,83
€ 9,83
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Metzger 0910092
Voor voertuigen zonder active besturing, voor gematigde klimazones, voor voertuigen met stuur links, 7/16" 20 UNF-2B
0910092
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder active besturing |
| Klimaatzones | Voor gematigde klimazones |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aantal contacten | 2 |
| Schakeldruk (bar) | 21 |
| Schroefdraadmaat | 7/16" 20 UNF-2B |
| Behuizingskleur | Grijs |
€ 38,05
€ 38,05
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Metzger 0910102
M16x1,5, grijs, Neue Version
0910102
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Kleur | Grijs |
| Druk (bar) | 0,5 |
| Versie | Neue Version |
€ 11,88
€ 11,88
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Delphi Diesel SW90041
M14x1.5
SW90041
| Diameter [mm] | 21 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 1 |
| Druk (bar) | 0,15 |
€ 14,97
€ 10,33
- -31%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Herth+Buss Elparts 70541079
Platte stekkeraansluiting, 1 x 6,3 mm, Sluiter, 0,55 - 085
70541079
| Monteerwijze | Platte stekkeraansluiting |
| Aansluittechniek | 1 x 6,3 mm |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Controlebereik [bar] | 0,55 - 085 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Bruin |
| Sleutelwijdte | 24 |
€ 17,45
€ 5,58
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
€ 9,44
€ 7,65
- -19%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Kavo Parts EOP-6508
1/8 GAS
EOP-6508
| Schroefdraadmaat | 1/8 GAS |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Aantal contacten | 1 |
€ 11,13
€ 9,01
- -19%
Tijdelijk uitverkocht
€ 7,02
€ 2,95
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Meat Doria 72071
M14X1,5 mm
72071
| Voor OE nummer | 0000113109 |
| Schroefdraadmaat | M14X1,5 mm |
| Druk (bar) | 0,35 |
€ 6,64
€ 5,65
- -15%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Herth+Buss Elparts 70541500
7/16" x 20 UNF
70541500
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schroefdraadmaat | 7/16" x 20 UNF |
| Sleutelwijdte | 22 |
€ 84,94
€ 29,73
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Vemo V37-73-0006
M 18 x 1,5, groen, Met pakkingen
V37-73-0006
| Schroefdraadmaat | M 18 x 1,5 |
| Kleur | Groen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aantal contacten | 1 |
| Druk (bar) | 0,21 |
€ 5,88
€ 9,11
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Vemo V38-73-0001
1/8 GAS
V38-73-0001
| Schakeldruk (bar) | 0,2 |
| Hoogte [mm] | 45 |
| Schroefdraadmaat | 1/8 GAS |
€ 3,74
€ 5,49
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Vemo V38-73-0004
M14 x 1,5, grijs, Met pakkingen, Rond
V38-73-0004
| Schakeldruk (bar) | 0,9 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Kleur | Grijs |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Druk (bar) | 0,9 |
€ 7,96
€ 7,96
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Vemo V38-73-0022
1/8x28h'' BSP, zwart
V38-73-0022
| Schroefdraadmaat | 1/8x28h'' BSP |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 1 |
| Druk (bar) | 0,2 |
€ 7,30
€ 10,21
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Vemo V42-73-0014
M18 x 1,5
V42-73-0014
| Schakeldruk (bar) | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M18 x 1,5 |
€ 37,72
€ 37,72
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Vemo V46-73-0006
M14 x 1,5
V46-73-0006
| Schakeldruk (bar) | 0,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
€ 5,14
€ 7,82
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Vemo V46-73-0007
M14 x 1,5
V46-73-0007
| Schakeldruk (bar) | 0,2 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
€ 8,08
€ 10,35
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Vemo V46-73-0010
Opener, M18x1,5, wit
V46-73-0010
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Schakeldruk (bar) | 0,5 |
| Schroefdraadmaat | M18x1,5 |
| Kleur | Wit |
€ 5,02
€ 7,78
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Vemo V46-73-0011
Opener, Geschroefd, Elektrisch hydraulisch, M14x1,5
V46-73-0011
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Werkwijze | Elektrisch hydraulisch |
| Schakeldruk (bar) | 0,2 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
€ 7,04
€ 9,93
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Vemo V46-73-0019
M14x1,5
V46-73-0019
| Schakeldruk (bar) | 0,9 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Aantal contacten | 1 |
€ 8,36
€ 10,12
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Vemo V46-73-0021
Geschroefd, M14x1,5, wit
V46-73-0021
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Wit |
| Druk (bar) | 0,6 |
€ 8,32
€ 12,66
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Vemo V46-73-0058
Rond
V46-73-0058
| Schakeldruk (bar) | 0,6 |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
€ 11,56
€ 14,33
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Vemo V46-73-0060
M 14x1,5, zwart
V46-73-0060
| Schroefdraadmaat | M 14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
€ 6,26
€ 10,38
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Vemo V95-73-0003
M18 x 1,5, Met pakking
V95-73-0003
| Schakeldruk (bar) | 0,6 |
| Schroefdraadmaat | M18 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 23 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 1 |
€ 15,34
€ 15,34
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Vemo V95-73-0005
M14 x 1,5
V95-73-0005
| Schakeldruk (bar) | 0,35 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Aantal contacten | 1 |
€ 7,41
€ 7,41
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Swag 33 11 3000
M14 x 1,5, 37820-84A00, Rond
33 11 3000
| Schakelpunt [bar] | 0,5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Voor OE nummer | 37820-84A00 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
€ 9,89
€ 6,73
- -32%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Swag 33 11 3258
M14 x 1,5, groen, Rond
33 11 3258
| Schakelpunt [bar] | 0,2 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Kleur | Groen |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Lengte [mm] | 52 |
€ 12,06
€ 8,08
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Dt Spare Parts 6.27358
M14 x 1,5, 2 jaar garantie
6.27358
| Nettogewicht [g] | 32 |
| Schakelpunt [bar] | 0,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 22,72
€ 4,09
- -82%
Tijdelijk uitverkocht
€ 15,62
€ 14,99
- -4%
Tijdelijk uitverkocht
