×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Opel Oliedrukschakelaar
Oliedrukschakelaar Herth+Buss Jakoparts J5611012
M14x1,5, zwart, Met pakking
J5611012
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schakeldruk (bar) | 0,6 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
€ 26,02
€ 7,80
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Herth+Buss Jakoparts J5611013
M14x1,5, wit, Met pakking
J5611013
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schakeldruk (bar) | 0,5 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Kleur | Wit |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
€ 10,43
€ 3,34
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Herth+Buss Jakoparts J5611016
Opener, M14 x 1,5, Met pakking
J5611016
| Schakeldruk (bar) | 0,3 |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
€ 13,01
€ 4,30
- -67%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Herth+Buss Jakoparts J5612008
Opener, 1/8x28 BSPD, zwart
J5612008
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Schakeldruk (bar) | 0,5 |
| Schroefdraadmaat | 1/8x28 BSPD |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
€ 13,12
€ 3,93
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Herth+Buss Jakoparts J5614001
Opener, 1/8x28 BSPD, zwart
J5614001
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Schakeldruk (bar) | 0,3 |
| Schroefdraadmaat | 1/8x28 BSPD |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Type stekker | Platte stekker |
€ 13,94
€ 4,19
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Magneti Marelli 510050010300
M10x1, zwart
510050010300
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) van | 0,4 |
| Kleurmarkering | Zwart |
| Lengte [mm] | 51 |
€ 8,83
€ 8,83
Tijdelijk uitverkocht
€ 6,78
€ 3,59
- -47%
Tijdelijk uitverkocht
€ 6,78
€ 3,32
- -51%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Metzger 0910005
1/8x28 BSP, zwart, Zonder pakking
0910005
| Schroefdraadmaat | 1/8x28 BSP |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aantal contacten | 1 |
| Druk (bar) | 0,3 |
€ 8,16
€ 8,16
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Metzger 0910010
1/8" BSPT, zwart
0910010
| Schakeldruk tot [bar] | 0,5 |
| Schakeldruk van [bar] | 0,3 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" BSPT |
| Kleur | Zwart |
€ 9,38
€ 9,38
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Metzger 0910028
M 14x1,5, wit, Met pakking
0910028
| Schroefdraadmaat | M 14x1,5 |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 1 |
| Druk (bar) | 0,3 |
€ 10,61
€ 10,61
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Metzger 0910033
M 14x1,5, groen
0910033
| Schroefdraadmaat | M 14x1,5 |
| Kleur | Groen |
| Aantal contacten | 1 |
| Druk (bar) | 0,2 |
€ 10,20
€ 10,20
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Metzger 0910037
M 10x1, beige, grijs
0910037
| Schakeldruk (bar) | 0,30 |
| Schroefdraadmaat | M 10x1 |
| Kleur | Beige |
| Behuizingskleur | Grijs |
€ 9,16
€ 9,16
Tijdelijk uitverkocht
€ 10,24
€ 10,24
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Metzger 0910045
M14x1,5, grijs
0910045
| Schakeldruk (bar) | 0,50 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Kleur | Grijs |
€ 10,72
€ 10,72
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Metzger 0910064
M 14x1,5, zwart
0910064
| Schakeldruk (bar) | 0,20 |
| Schroefdraadmaat | M 14x1,5 |
| Behuizingskleur | Zwart |
€ 15,71
€ 15,71
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Metzger 0910073
1/8x28 BSP
0910073
| Schroefdraadmaat | 1/8x28 BSP |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aantal contacten | 1 |
| Druk (bar) | 0,2 |
€ 12,17
€ 12,17
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Metzger 0910074
M 14x1,5, wit
0910074
| Schroefdraadmaat | M 14x1,5 |
| Kleur | Wit |
| Aantal contacten | 1 |
| Druk (bar) | 0,6 |
€ 18,95
€ 18,95
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Metzger 0910091
M 14x1,5, zwart, Zonder behuizing, Met pakkingen
0910091
| Schakeldruk tot [bar] | 0,5 |
| Schakeldruk van [bar] | 0,2 |
| Schroefdraadmaat | M 14x1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aantal contacten | 1 |
| Versie | IAM |
€ 9,83
€ 9,83
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Metzger 0910095
M14x1,5, zwart, Met behuizing, Met pakkingen
0910095
| Schakeldruk tot [bar] | 0,53 |
| Schakeldruk van [bar] | 0,29 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aantal contacten | 1 |
| Versie | Neue Version |
€ 7,67
€ 7,67
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Metzger 0910098
M10 X 1, Met pakking, zwart, Neue Version
0910098
| Schroefdraadmaat | M10 X 1 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Druk (bar) | 0,5 |
| Versie | Neue Version |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 2324051 |
€ 8,45
€ 8,45
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Metzger 0910114
M12x1,5, Oliefilterbehuizing
0910114
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Aantal contacten | 3 |
| Inbouwplaats | Oliefilterbehuizing |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
€ 67,42
€ 67,42
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Metzger 0910119
Krukkast
0910119
| Aantal contacten | 3 |
| Inbouwplaats | Krukkast |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 86,74
€ 86,74
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Delphi Diesel SW90003
M14x1.5, bruin
SW90003
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Bruin |
| Druk (bar) | 5,5 |
€ 8,51
€ 6,12
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Delphi Diesel SW90023
1/8", zwart
SW90023
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Druk (bar) | 1,5 |
€ 8,40
€ 6,05
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Delphi Diesel SW90026
1/8", zwart
SW90026
| Diameter [mm] | 27 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" |
| Sleutelwijdte | 27.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Druk (bar) | 4 |
€ 9,87
€ 8,00
- -19%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Delphi Diesel SW90034
M10x1.0, grijs
SW90034
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.0 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Druk (bar) | 2,4 |
€ 10,99
€ 8,02
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Delphi Diesel SW90035
M10x1.0, grijs
SW90035
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.0 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Druk (bar) | 0,4 |
€ 11,81
€ 8,74
- -26%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Delphi Diesel SW90047
1/8", zwart
SW90047
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Druk (bar) | 3 |
€ 10,06
€ 10,06
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Swag 99 91 7664
M14 x 1,5, Zonder afdichtring, bruin
99 91 7664
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Schakelpunt tot [bar] | 0,55 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,3 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Behuizingskleur | Bruin |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Lengte [mm] | 50 |
€ 6,75
€ 4,53
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Swag 33 10 0043
M14 x 1,5, wit
33 10 0043
| Schakelpunt [bar] | 0,6 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Behuizingskleur | Wit |
| Lengte [mm] | 52,17 |
€ 14,63
€ 9,80
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Febi Bilstein 107767
1/8"
107767
| Schakelpunt [bar] | 0,2 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | 1/8" |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Lengte [mm] | 44 |
€ 8,16
€ 8,16
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
